What's new

Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Status
Not open for further replies.

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

stara bieda, przyjedz na slask, to wszystko ci opowiem ;)

To powiedz mi, kiedy mam wpa??? Jestem studentem, wolny czas zawsze wygospodaruj? w jaki? weekend. ;)
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

To powiedz mi, kiedy mam wpa??? Jestem studentem, wolny czas zawsze wygospodaruj? w jaki? weekend. ;)

No widzisz, to posobnie jak ja, wiec jestem w stanien sie dostosowac!
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Masz jakie? fejsbuki? Dogada? si? trzeba co to tygodnia, co do miesi?ca, w sumie, co do roku. Zawsze mo?esz Ty odwiedzi? mnie w moim mie?cie akademickim. ;)
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

mam fejsbuki, ale sa super scisle tajne, poza tym jest calkiem smiesznie, kiedy ja moge namierzyc wszystkich starycj znajomych z tneta i obserwowac ich jak ninja.

Gdzie teraz mieszkasz? w ogole... najlepiej odezwij sie do mnie na pw albo zostaw wiadomosc na profilu.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Dalej lubisz mnie hejtowac na ka?dy spos?b?
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Gdzie "piniondze som" za las?
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

obserwujesz mnie na fejsie?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

zlecenie/dzie?o/uop? xP
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

To raczej osoba, kt?ra zaraz b?dzie wykszta?cona nie powinna si? ?miac z os?b u kt?rych jest stwierdzony Asperger. Patrz - Mozart np. on by? genialnym muzykiem i kompozytorem, a mia? Zesp?? Aspergera.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

ciebie? nie, jestes malo interesujacy

Ca?e szcz??cie.

1. PC czy konsole?
2. Dlaczego nie stosujesz zasad poprawnej polszczyzny?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

To raczej osoba, kt?ra zaraz b?dzie wykszta?cona nie powinna si? ?miac z os?b u kt?rych jest stwierdzony Asperger. Patrz - Mozart np. on by? genialnym muzykiem i kompozytorem, a mia? Zesp?? Aspergera.
chcesz mi powiedziec, ze masz aspergera?
Ca?e szcz??cie.

1. PC czy konsole?
2. Dlaczego nie stosujesz zasad poprawnej polszczyzny?

anie jedno, ani drugie - nie mam czasu na siedzenie w domu.
serio?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

owszem mam aspergera, ale to mnie totalnie nie ogranicza, ?eby byc normalnym pomimo tych ogranicze?.
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

owszem mam aspergera, ale to mnie totalnie nie ogranicza, ?eby byc normalnym pomimo tych ogranicze?.

a specjalizujesz sie w...?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

w wielu dziedzinach ?ycia.
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

kazdy kto ma minimalne pojecie o zespole aspergera, powie ci teraz, ze pierdolisz jak potluczony. Proponuje wrocic do starego systemu koegzystowania - ty nie wchodzisz mi w droge, ja nie wpierdalam sie w twoje sprawy (mamo, uchron mnie od koniecznosci komentowania tego, co jest w czytelni sygnowane twoim nickiem)

down;
siedem lat temu nie bylo mnie na forum, zloty chlopcze.

jasne, jasne, zwracam ci tylko uwage na detale. Idz juz sobie, dobra? Naprawde dzialasz mi, kurwa, na nerwy, po co mam psuc dzien sobie i tobie?
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Co z tym zrobisz to Twoja sprawa. Ja chc? tylko zamkn?c spraw? sprzed 7 lat.

A co do Aspergera, to mia?em j? leczon? przez 11 lat. Mam wszelkie poj?cie o tej chorobie, bo sam sporo czyta?em na ten temat.

@up
Xervinek wszystko to zacza?, a ja chc? na dobre zako?czyc to wszystko. Rozumiesz?
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Ale ja nie pyta?em czy masz czas, tylko co jest dla Ciebie lepsze (zak?adaj?c, ?e mia?aby? nieograniczon? ilo?? czasu na korzystanie z tych dw?ch sprz?t?w oraz ?adnych innych potrzeb; fizycznych, intelektualnych, spo?ecznych.) PC czy konsola - dlaczego?
 
Status
Not open for further replies.
Top