What's new

- Pozostałe Bot do ots kasteria.pl

zemska

New User
Joined
Oct 29, 2016
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

czemu hostujesz sprawdzanie danych odno?nie logowania na tym samym hostingu co jest strona www, wiadoma sprawa nigdy takich rzeczy si? nie robi..

---------- Tre?? dodana o 22:11 ----------

nie udost?pniaj ju? strony przez najbli?szy czas, wprowad? szybkie zmiany do sprawdzania kluczy do klienta, i udost?pnij go na forum. niby specjalista a kurde taki b??d nowicjusza.. ehh czekam na update
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Wziales refund i czekasz na update? Twoj klucz teraz dzialac nie bedzie xD
Pozatym gadasz glupoty, kazdy tak robi i tak sie na ogol robi.
 

zemska

New User
Joined
Oct 29, 2016
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Ehhh

Zach?camy do bezpo?redniej wsp??pracy z u?ytkownikiem Jakub Kubina w celu rozwi?zania tego problemu. W wi?kszo?ci przypadk?w tego typu problemy mo?na szybko i polubownie rozwi?za? za po?rednictwem Centrum rozstrzygania. Mo?esz tam przejrze? szczeg??y transakcji i kontaktowa? si? ze sprzedaj?cym. Gdy sprzedaj?cy odpowie na Twoj? wiadomo??, powiadomimy Ci? o tym poczt? elektroniczn?.
 

Saiyans King

Forum friend
Joined
Feb 6, 2009
Messages
97
Reaction score
18
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Code:
w godzinach popo?udniowych odnotowali?my niedost?pno?? cz??ci naszej infrastruktury. Nasz zesp?? stale pracuje nad ca?kowitym rozwi?zaniem problemu oraz stabilizacj? dzia?ania us?ug. 
Wi?kszo?? us?ug dzia?a ju? prawid?owo, sukcesywnie przywracamy dzia?anie stron WWW. 
Wiadomo?ci s? kolejkowane na serwerach i zostan? wys?ane/odebrane po rozwi?zaniu usterki, co nast?pi podejrzewam do kilkunastu minut.
Przepraszamy za niedost?pno?? Pa?stwa us?ug, robimy wszystko co w naszej mocy aby jak najszybciej ustabilizowa? prac? us?ug.
Dok?adny opis powodu usterki prze?lemy w tym zg?oszeniu. Aktualnie jeste?my jeszcze w trakcie analizy.
Info z ostatniej chwili.
No sorry, ze nie sta? mnie aby kupywa? 80 hosting?w. Nawet jakbym chcia? to nie zrobi? zmiany serwera do sprawdzania kluczy bo nie mam dost?pu do bazy danych.
[MENTION=28528]doWn[/MENTION]
U?ywanie auto-eatera zostanie naprawione.
Prosz? si? nie sugerowa? moj? obecno?ci? na forum bo nie oznacza ona ze aktualnie si? na nim znajduj? i czytam co si? dzieje.
 
Last edited:

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Bot do ots kasteria.pl

i tyle wystarczylo napisac jak autor byl online o tej 17 to by wszystko bylo jasne, nie zasmiecajmy juz tego tematu. wszystko sie wyjasnilo, pozostaje czekac az wszystko wstanie.
ja pozwole sobie skorzystac z okazji ze autor jest online i w miare sprawnie czyta posty

taka pierdolka ale moze autor bedzie mial wolna chwile i nie zapomni, przy nastepnym update proponuje zmienic czas jedzenia auto-food na 2-3 minuty bo chyba jest ustawione na 2 sekundy i spamuje caly czas.


@@@@dziala@@@
 
Last edited:

Saiyans King

Forum friend
Joined
Feb 6, 2009
Messages
97
Reaction score
18
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Ju? hosting dzia?a [-]ale dalej nie dosta?em odpowiedzi od supportu czy problem ca?kowicie zosta? za?atwiony[/-].
Klient zosta? zaktualizowany:
-Zmieniono czas u?ywania auto-eatera do losowych warto?ci: 1-2min
-Naprawiono opisy przycisk?w w menu(w ekstremalnych przypadkach mog?o doj?? nawet do debuga)
-Wizualny zmieniacz outfit?w doczeka? si? paru nowych outfit?w

p.s.
"niby specjalista a kurde taki b??d nowicjusza.."
dla przyk?adu dam ci takie co?:
"http://verify xenobot net/"
DarkStar(autor xenobota) zna si? du?o lepiej na tym ode mnie a te? pope?nia tzw. b??dy nowicjusza?
[MENTION=28528]doWn[/MENTION]
Tak b??d si? wkrad? spowodowany tym ze by?o ju? p??no jak to pisa?em.
 
Last edited:

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Ju? hosting dzia?a [-]ale dalej nie dosta?em odpowiedzi od supportu czy problem ca?kowicie zosta? za?atwiony[/-].
Klient zosta? zaktualizowany:
-Zmieniono czas u?ywania auto-eatera do losowych warto?ci: 1-2sec
-Naprawiono opisy przycisk?w w menu(w ekstremalnych przypadkach mog?o doj?? nawet do debuga)
-Wizualny zmieniacz outfit?w doczeka? si? paru nowych outfit?w

p.s.
"niby specjalista a kurde taki b??d nowicjusza.."
dla przyk?adu dam ci takie co?:
"http://verify xenobot net/"
DarkStar(autor xenobota) zna si? du?o lepiej na tym ode mnie a te? pope?nia tzw. b??dy nowicjusza?


-Zmieniono czas u?ywania auto-eatera do losowych warto?ci: 1-2sec

rozumiem, ?e chodzi o 1-2 minuty, a nie sekundy? wkrad? si? chochlik. obecnie jest bodaj?e 1-2sec i ostry spam na ekranie z tego powodu

jak dla mnie dziala bez zarzutow klient OK
 
Last edited:

Marcinn1992

New User
Joined
Nov 8, 2016
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

a ja mam pytanie z innej beczki jak wgrac mapy? albo moglbys wgrac full mapy?
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Bot do ots kasteria.pl

mapy sam sobie musisz wgrac na necie sa poradniki jak nie znajdziesz to pisz prv
 

Marcinn1992

New User
Joined
Nov 8, 2016
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

powiedz tylko gdzie znajduje sie ten plik od map z tego klienta
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Start>uruchom>%appdata%> tam poszukaj
 

erdemo

New User
Joined
Aug 12, 2012
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Strasznie cz?sto na tym kliencie gra mi sie crashuje jak jest w mie?cie, w expie wszystko ok. Ale ide przez miasto(oboj?tnie jakie), i nagle crash.
 

Saiyans King

Forum friend
Joined
Feb 6, 2009
Messages
97
Reaction score
18
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Strasznie cz?sto na tym kliencie gra mi sie crashuje jak jest w mie?cie, w expie wszystko ok. Ale ide przez miasto(oboj?tnie jakie), i nagle crash.
Widz?c ze niekt?rzy maj? problem z wrzuceniem plik?w kasti.dat i kasti.spr z dzisiejszego update kasterii to zrobi?em aktualizacj? klienta.
 

erdemo

New User
Joined
Aug 12, 2012
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Widz?c ze niekt?rzy maj? problem z wrzuceniem plik?w kasti.dat i kasti.spr z dzisiejszego update kasterii to zrobi?em aktualizacj? klienta.

Gdybym wiedzia? ?e mam tak? czynno?? wykona? to bym to zrobi?. Ma kto? jaki? dzia?aj?cy skrypt na otwieranie cia??
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Bot do ots kasteria.pl

1. taka czynnosc byla opisana kilka stron wczesniej, nie tylko ty miales taki problem i od razu zostalo podane wyjasnienie co i jak zrobic.
2. otwieranie cial masz pare stron wczesniej, zalezy tez o jakie ci chodzi bo do np zolwi nie trzeba skryptu.

czytaj caly temat bo potem sie robi smietnik po X pytan ktore bylo zadane wczesniej, nie robmy smietniku w tym temacie.
 

erdemo

New User
Joined
Aug 12, 2012
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

1. taka czynnosc byla opisana kilka stron wczesniej, nie tylko ty miales taki problem i od razu zostalo podane wyjasnienie co i jak zrobic.
2. otwieranie cial masz pare stron wczesniej, zalezy tez o jakie ci chodzi bo do np zolwi nie trzeba skryptu.

czytaj caly temat bo potem sie robi smietnik po X pytan ktore bylo zadane wczesniej, nie robmy smietniku w tym temacie.

Ten podany par? stron wcze?niej nie dzia?a.
 

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: Bot do ots kasteria.pl

1.
Code:
auto 100 | dontlist | if [$target.hppc < 30 && istargeting && $target.posx > 1 && $target.isonscreen 1]{set $mx $target.posx | set $my $target.posy | set $mz $target.posz | set $open 0}
2.
Code:
auto 500 if [$target.hppc == 0 && $open == 0] {settargeting off | setcavebot off | wait 400 | usegroundxyz $mx $my $mz | wait 2000 | settargeting on | setcavebot on | set $open 1}

Spr?buj z tym :D
 

piksikxd

New User
Joined
Aug 6, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Pytanie od zielonego.
Mo?e kto? zrobi? jaki? skladny poradnik krok po kroku jak to wszystko zrobi? albo te? dorzuci? jaki? ciekawy poradnik o boceniu z czym to si? je itp.?
Czyta?em ca?y temat troch? mo?e to kumam ale bez wsparcia albo tego? poradnika niezbyt du?o osi?gn?.
Kupi? klucz na dniach i za wsparcie na PW za wykonane ewentualne supporty mog? wynagrodzi.
Kwestia dogadania oraz zaanga?owania ;)
 
Top