What's new

- Pozostałe Bot do ots kasteria.pl

amoraXis

New User
Joined
Apr 6, 2012
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Witam opcja label nie dzia?a w cavebocie i nie da sie zrobic refilera itp .
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Bot do ots kasteria.pl

@up
wszystko dziala, pewnie nie zaznaczyles Show Labels

chcialbym tez dodac ze i u mnie na w8 zaczely wyskakiwac kalafiorki, miedzy innymi takie cos:
chodzi dokladnie o ten czarny pasek, przez niego czasem nie moge rozciagnac plecaka tibijskiego. do tego dochodzi takze takie miganie przy przelaczeniu klienta na innego lub na np przegladarke.
 
Last edited:

Saiyans King

Forum friend
Joined
Feb 6, 2009
Messages
97
Reaction score
18
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Aktualizacja klienta:
-poprawiono par? b??d?w z auto-eaterem.

Uda?o si? te? znie?? blokad? od google(tzw. z?o?liwe oprogramowanie na stronie).
Co do problem?w systemowych to niestety nie mog? sprawdzi? pod W10 gdy? owego systemu nie posiadam a wszystko u mnie dzia?a na W7.
Je?li chodzi o b??dy elfbota to nie b?d? nic z nimi robi? wi?c prosi?bym nie zawraca? mi nimi g?owy.
 

Sasmusil

User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Ma kto? jaki? pomys? na manasowanie? Pr?bowa?em wielu skrypt?w ale ?aden nie nadaje si? na expienie.

Wie kto? jak ustawi? ?eby bot nie bi? potwor?w kt?re atakuj? innego gracza?
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Bot do ots kasteria.pl

cofnij sie pare stron do tylu tam autor klienta podal skrypt

w targetingu masz ignore others monsters i wybierz w jakiej odleglosci
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Bot do ots kasteria.pl

[MENTION=86455]Saiyans King[/MENTION]
Odpisz mi na pw w sprawie klienta (tego drugiego)
Jak juz takie rzeczy do Clienta dodajesz to napisz do niego auto lootera + podnies cen? serial keya ^^

Nie b?dzie p?aczu ze co? nie otwiera itp itd.
Lista cia? np dodawana przez Clienta poprzez wpisanie id - automatycznie uzupe?ni np plik IDs.txt przy cliencie
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Bot do ots kasteria.pl

[MENTION=86455]Saiyans King[/MENTION]
Odpisz mi na pw w sprawie klienta (tego drugiego)
Jak juz takie rzeczy do Clienta dodajesz to napisz do niego auto lootera + podnies cen? serial keya ^^

Nie b?dzie p?aczu ze co? nie otwiera itp itd.
Lista cia? np dodawana przez Clienta poprzez wpisanie id - automatycznie uzupe?ni np plik IDs.txt przy cliencie

nie mam zamiaru placic wiecej tylko dlatego ze ktos nie potrafi znalezc na necie skrypta na otwieranie cial po dedzie.
jak ktos nie umie znalezc to niech zaplaci i ktos na pewno mu poda na tacy.
chyba ze chodzi ci o jakiegos klienta, o ktorym wiesz tylko ty i autor.
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Mi to w sumie lotto bo nie u?ywam bota do expa (0 przyjemno?ci z gry) tylko do skillowania ^^ Napisa?em ten post tylko po to ?eby Jakub pomy?la? jak mo?e pom?c swoim klientom w sprawie lootingu itp - po woli widz?, ?e wychodzi z tego jego bot na wzorcu elfa.
 

Sasmusil

User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Ja w sumie te? teraz nie u?ywam do expienia. U?ywa?em p?? dnia ale stwierdzi?em, ze to sie mija z celem. Ale bocik przydatny do zbierania lota i X-ray. Do tego napewno b?d? u?ywa? :)
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Bot do ots kasteria.pl

do x-ray i do spy czyli ze widzisz dokladnie co jest poziom nizej jakbys sie tam znajdowal ;) calkiem fajne jak sobie skilujesz i sprawdzasz czy np na gorze nikt sie nie kreci.
jak zbieralem kamienie to ludzie kupywali po 3k, a teraz nikt nie chce nawet za 2k kupic. a bp kamieni chca po 25k kupywac. sporo tych botow chyba sie narobilo skoro az tak ceny spadly kamykow.


do autora:
w auto eaterze jak zaznacze ham to debuguje klienta. brown mushroom dziala. przy nastepnym update proponuje ustawic czas auto-jedzenia na minute, bo tak to klika co 2-3 sekundy i spamuje mi ekran. wszystko jest na dobrej drodze.
 
Last edited:

Sebix115

User
Joined
Oct 20, 2016
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

[MENTION=86455]Saiyans King[/MENTION]

Chyba co? si? posypa?o bo nie mog? odpali? klienta + strona nie dzia?a
 

zemska

New User
Joined
Oct 29, 2016
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

ALE FAIL strona pad?a nic nie dzia?a pora?ka a bocenie czeka, czy b?dzie rekompensata dla posiadaczy dost?pu do klienta?

---------- Tre?? dodana o 17:11 ----------

istnieje mo?liwo?? wys?ania powiadomie? na maila jak b?dzie dzia?a? klient? i tak przysz?o?ciowo te? by si? to przyda?o, ?eby wylogowa? chary by nie pad?y na respach czy co?...
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Bot do ots kasteria.pl

server osiagnal limit danych albo padl autor nie przewidzial moze ze bedzie az takie zainteresowanie? nie wiadomo ale troche lipa ze sie posypalo w najmniej spodziewanym momencie.
autor ostatnio dostepny na forum o 17;11 takze na pewno zaczal juz dzialac nad naprawieniem bledu.
 

zemska

New User
Joined
Oct 29, 2016
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

wiecie co, gdyby przynajmniej by?o info od tw?rcy to bym si? nie przejmowa?, ale powoli zastanawiam si? nad zwrotem pieni?dzy... bo przynajmniej ?atwo udowodni? ?e strona pad?a ...

---------- Tre?? dodana o 20:11 ----------

Mam nadzieje ?e kto? podziela moje obawy...
 

Marcinn1992

New User
Joined
Nov 8, 2016
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

Dzis dostalem kod do bota i juz nie dziala wiec gz mozna cofnac wplate z paypala?
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Bot do ots kasteria.pl

autor byl dostepny ale na forum nic nie napisal takze niezbyt eleganckie zachowanie. jasne ze mozna cofnac podaj link do strony i napisz ze juz nie dziala.
 

zemska

New User
Joined
Oct 29, 2016
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Bot do ots kasteria.pl

ja ju? zrobi?em zwrot koszt?w, gdyby cokolwiek napisa? a nie ola? temat to by by?o spoko, licz? na rekompensat? jako? bo dzi?ki temu programowi kt?ry udost?pni? odp?atnie mam teraz r??ne zobowi?zania.. nie fajno..
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Bot do ots kasteria.pl

zmiencie hasla do konta w razie czego...
 

Saiyans King

Forum friend
Joined
Feb 6, 2009
Messages
97
Reaction score
18
Odp: Bot do ots kasteria.pl

zmiencie hasla do konta w razie czego...
Nie widz? takiej potrzeby bo nie posiadam tych danych...
Dla os?b kt?re hejtuj? moj? osob? to to nie jest moja wina hosting na kt?rym mam stron? nie dzia?a i tak naprawd? nie wiem co jest grane jak i nie wiem kiedy to naprawi? ich serwery w og?le nie odpowiadaj?. U?ywam ich hostingu ju? par? lat i pierwszy raz mam taki przypadek wi?c pozostaje mi tylko przeprosi? was za to ale jak ju? napisa?em nie jest to moja wina i nie wiem kiedy zostanie naprawione.
 
Top