What's new

Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Status
Not open for further replies.

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30

Sprawdzajcie, bo beka w chuj, typ wyzywany przez Chad? od lat wpierdoli? go w jednej zwrocie, a teledyskiem dojeba? do pieca. Jedyne co zrobi? ?le, to zaczepienie WudoE Molesty i Tedego, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Dla mnie wjeba? Chad?, kt?ry kiedy wysz?a zapowied? tego tracka z pojzadem na chad?, to zamiast co? napisa?, to go jaki? ?mieszny menad?er czy chuj wie kto broni? i jeszcze zaliczy? wtop?.

Gdyby kto? nie zrozumia?, to ten batonik nazywa si? Cha?wa, a tak jest nazywany Chada przez hejter?w.
 

Michusjedem

Active User
Joined
Mar 13, 2011
Messages
96
Reaction score
12
Age
28
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

No, nie powiem, bo Go zjad? :d Jestem ciekaw czy Chada co? odpowie i w jakim stylu to odpowie ;p
 

FluosMC

Active User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
129
Reaction score
7
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Hahahahahaha Diss na Chade - samob?jstwo.,

Mimo wszystko kawa?ek rozpierdator, Doniu by? i jest zajebisty ;D
 
Last edited:

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Czekamy na odpowied? Chady. W dissach na anonimowe osoby, kt?re nigdy mu nie odpowiedzia?y by? dobry, zobaczymy jak b?dzie z Doniem. Je?li odpowie, b?dzie dobry beef.
 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Nie odpowie, bo on si? zas?ania wytw?rni?, a Doniu ?adnego samob?jstwa nie pope?ni?, bo go rozjeba? lirycznie i aktorsko na klipie^^
"Rapujesz prawd?, to ?yj prawd? - bez przerwy!"
 

kambek

User
Joined
May 18, 2011
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

nie odpowie, my?l? ?e jest ?wiadom tego ?e jest po prostu na niego za g?upi.

chada to ulicznik, pr?dzej mu wpierdoli ni? nagra dobry diss.
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Diss przeci?tny, ale plus dla Donia za to, ?e w og?le wzi?? si? do roboty (najwy?szy czas zreszt?). My?l?, ?e Chada mu nie odpu?ci - straci?by ca?y szacunek, na jaki pracowa?. Mo?e i Pih do??czy do weso?ej gromadki, kto wie. W ka?dym razie czekam na odpowied?, bo zjedzenie to to nie jest - najwy?ej zaczepka.

"Doniu w sumie jak dzi?, wtedy tak?e by? nikim" ; d​

@down:
Mia?em na my?li poziom dissu.
 
Last edited:

kambek

User
Joined
May 18, 2011
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

@up

zaczepka? aha, zaczepi? to chada donia w a pamietasz jak.
 

kambek

User
Joined
May 18, 2011
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011



beka, empik da? p?yt? donia do popu hahah
 

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Nie odpowie, bo on si? zas?ania wytw?rni?, a Doniu ?adnego samob?jstwa nie pope?ni?, bo go rozjeba? lirycznie i aktorsko na klipie^^
"Rapujesz prawd?, to ?yj prawd? - bez przerwy!"


Rozjeba? go lirycznie? O czym ty ch?opcze pierdolisz? Nawet Chada jeszcze nie odpowiedzia? to nie oceniaj ju? jakby by?o po beefie.

@Top

Nie dosy? ,?e si? skurwi? doniu , to jeszcze startuje do takich os?b hueheuheuheu! Kiedy? mia? fajne nutki ,nie powiem;p


@Down

Nie b?d? ?mieszny.Taka jest prawda.Fajne kawa?ki mia? LATA TEMU.
 
Last edited:

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

@UP
Ty masz kurwa informacje o polskim rapie, ?e ja pierdole. Doniu w por?wnaniu do Chady to b?g. Tego ulicznika zjecha?by Daxey:)*). On nie odpowie, ju? jest po beefie. Chady pancze b?d? "Wpierdole Ci, bo jeste? g?upi". Chada = Lipa.

@Top
Bardzo dobry track.
 

Lopus

Advanced User
Joined
Jun 17, 2011
Messages
206
Reaction score
9
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Nigdy nie uwa?a?em Donia za pro rapera, jednak?e ma swoje kawa?ki, kt?re s? na prawd? dobre. Poza tym ten tutaj to nie tylko diss na Chade ale jak i innych , kt?rzy go krytykuj?.
Ten tutaj uznam za niezbyt dobry sprawd?cie ten wers 'nie robie kmiot?w jak Tedunio i Natalia Lesz' Nie wiem czy kto? z Was s?ysza? Glam Rap - o ten kawa?ek chodzi Doniowi, kt?ry w chuj rozpierdala i niesie przekaz jak ma?o, kt?ry kawa?ek.!

Taki sobie diss, chada diss?w nie potrafi pisac zbyt dobrych bo napierdala same przekle?stwa ;/
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Hahahahahaha Diss na Chade - samob?jstwo.

Signed. CHADA i Doniu to nie ta sama liga, przy czym CHADA to liga ?wiatowa, a Doniu to podw?rkowe opluwanie majk?w.

Por?wnajcie sobie ten diss z "lirycznym wpierdolem" CHADY - Czas Rozlicze?. To jest dopiero miazga, przy tej nucie Doniu wypada jak samozwa?czy raper "Kula robi fula". Wiem, ?e pewnie teraz b?dzie pocisk po mnie, ?e si? nie znam, ?e bla, bla, bla. To moje zdanie i go nie zmieni?, CHADA jest du?o lepszym raperem.

Dissowa? CHAD? to jak jebn?? kijem ?pi?cego nied?wiedzia - kiedy jeste? spokojny to nic Ci nie zrobi, a jak go wkurwisz to niewiele z Ciebie zostanie. ; )


Co do samej nuty to nie przypad?a mi do gustu. Sporo pierdolenia i kilka konkret?w wycelowanych w CHAD?, tylo.


@Down
On w og?le wie o tym pseudo dissie? Je?li nie to niech kto? mu go pu?ci, po?mieje si?, nawinie odpowied? i zamknie Doniowi g?b?. ; D A je?li wie to by? mo?e uzna?, ?e nie b?dzie odpowiada? na takie g?wno :D
 
Last edited:

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

@UP
Chada pokaza?, ?e jest pizd?, ?e sam zaczepia? Donia i dosta? wpierdol. ?le powiedzia?e?, Chada to podw?rko...
 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

@Down
On w og?le wie o tym pseudo dissie? Je?li nie to niech kto? mu go pu?ci, po?mieje si?, nawinie odpowied? i zamknie Doniowi g?b?. ; D A je?li wie to by? mo?e uzna?, ?e nie b?dzie odpowiada? na takie g?wno
Wie bo zapowied? klipu z fragmentem dissu na pewno widzia?. Po czym jego ?mieszny menad?er si? wjeba? i si? tylko o?mieszy?. Liga ?wiatowa? We? mnie nie rozpierdalaj m?g?bym wymieni? 20 z legala i 100 z podziemia, kt?rzy go zjadaj?.
 

Michusjedem

Active User
Joined
Mar 13, 2011
Messages
96
Reaction score
12
Age
28
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Chada jest zerem, a nie raperem, Doniu Go zjada i nie odpowiada, hehe.
 

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

hmm.. Chada zerem? Nie sadze. Lubieje jego rap i szanuje jego jak i jego tworczosc. Doniu? Kto to w ogole kurwa jest?
 

abrus

User
Joined
Feb 1, 2009
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

ech doniu jak by go za dissowa? go by pop?aka? si?..
 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

hmm.. Chada zerem? Nie sadze. Lubieje jego rap i szanuje jego jak i jego tworczosc. Doniu? Kto to w ogole kurwa jest?
Jak nie wiesz kto to Doniu, to rapu chyba s?uchasz od tego roku pajacu. I jak jest beef to trzeba by? obiektywnym, a nie "bo lubi? tego, to ten lepszy". Sory z tym beefem to fail, bo Chada nie odpowiedzia? mimo i? Doniu po nim ci?nie przy ka?dej okazji - beka.
 

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

moglbys mnie nie obrazac? Wyrazi?em swoje zdanie, a Ty na mnie naje?dzasz? Rapu slucham od 8 roku zycia i to raczej moja sprawa kogo slucham. Doniu moze skulic swoje blade dupsko przed Chada. P.S. Przeczytaj definicje beefu i dissu.
 
Status
Not open for further replies.
Top