What's new

Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Status
Not open for further replies.

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

My?l? ?e sko?czy si? tak samo jak z Gabi, bo je?eli Chada co? nagra, to na pewno go rozjedzie, a tak jak ju? kto? napisa?, mo?e go te? gdzie? spotka? i wtedy my?l? ?e Doniu do domu na noc nie wr?ci, nigdy Donia nie s?ucha?em, ale ten Diss dosy? dobrze nakr?ci? :D Czekamy na Chade ;)
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

@UP
Skryj si? typie. Nakurwiasz co? takiego, nie znaj?c si? na rapie. Rap to nie tylko napierdalanie o biedzie, kt?re ty uwa?asz za stosowne. To nie tylko nakurwianie o paleniu marihuany, kt?rej nie mia?e? w ustach, to nie tylko ?ycie z ulicy, kt?rego nigdy nie mia?e?. W rapie g??wnie chodzi o przekaz. Nie przeszkadza mi czy s?ucham hip hopolo, takiego jak 52 D?biec, bo oni te? czasem przeka?? co? konkretnego. A Chada? Typowy ulicznik. Fascynuj? Ci? rap jaki daje RPK? Bo mnie raczej nie bardzo. Krytykujesz Donia? A sam nagrywasz g?wno o niczym. M?wisz, ?e to popowe g?wno, a ten typ zjad?by Ci? jednym wersem. Schowaj si? Goke ejkejej ma?olacie. Pozdro od ?wira.
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Macie, tutaj ca?a prawda o was. Dajcie na 8:27 i s?uchajcie Shellera, kt?ry m?wi prawd? o was!



Licz? na warna, bo mam to gdzie?. ;)
 

Goke Aka Suigetsu

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

@UP
Skryj si? typie. Nakurwiasz co? takiego, nie znaj?c si? na rapie. Rap to nie tylko napierdalanie o biedzie, kt?re ty uwa?asz za stosowne. To nie tylko nakurwianie o paleniu marihuany, kt?rej nie mia?e? w ustach, to nie tylko ?ycie z ulicy, kt?rego nigdy nie mia?e?. W rapie g??wnie chodzi o przekaz. Nie przeszkadza mi czy s?ucham hip hopolo, takiego jak 52 D?biec, bo oni te? czasem przeka?? co? konkretnego. A Chada? Typowy ulicznik. Fascynuj? Ci? rap jaki daje RPK? Bo mnie raczej nie bardzo. Krytykujesz Donia? A sam nagrywasz g?wno o niczym. M?wisz, ?e to popowe g?wno, a ten typ zjad?by Ci? jednym wersem. Schowaj si? Goke ejkejej ma?olacie. Pozdro od ?wira.


@UP
Skryj si? typie. Nakurwiasz co? takiego, nie znaj?c si? na rapie

Skoro ty si? znasz pierdo?o ?mierdz?ca to powiedz mi kto i kiedy za?o?y? hip hop?
Jaki by? pierwszy rap-funkowy album ?
I kto w 1990 zrobi? najwi?kszy w tamtych czasach kolaboracyjny kawa?ek pt "Were all in the same gang"



Rap to nie tylko napierdalanie o biedzie, kt?re ty uwa?asz za stosowne.

Na oko?o 30~ moich kawa?k?w kt?re nagra?em nie ma ?adnego na ten temat biczo ; )


To nie tylko nakurwianie o paleniu marihuany, kt?rej nie mia?e? w ustach, to nie tylko ?ycie z ulicy, kt?rego nigdy nie mia?e?.

Kt?rej nie mia?e? w ustach hehe, uwierz, ?e chcia?bym ?eby tak by?o piczko.
?ycie ulicy to ?ycie ulicy, a ja nigdy nie mia?em w domu problem?w z pieni?dzmi, pomimo to ?yje ulic?, chodz? na robot?, ale raczej nie nawijam o tym w moich kawa?kach kiepozgryzie palesty?ski.


W rapie g??wnie chodzi o przekaz.

Kt?rego kurwa ma? te popowe g?wna nie maj?, bo jaki to przekaz kt?ry zosta? nawini?ty przez przesz?o 100 raper?w na 1 kraj, lub kurwa o jakich? kryzysach, chuj mnie to obchodzi typie, kumasz ?

Nie przeszkadza mi czy s?ucham hip hopolo, takiego jak 52 D?biec, bo oni te? czasem przeka?? co? konkretnego.

Idiota, idiota i jeszcze raz idiota.
52d?biec od zawsze robi?o dobry rap, a kolaboracje z chujowymi mcs zaliczyli gdy ci chujowi mcs nie byli jeszcze tak sprzedani i chujowi.


A Chada? Typowy ulicznik

Nie lubi? Chady, ale w por?wnaniu do obecnego Donia, jest PrO.


Fascynuj? Ci? rap jaki daje RPK? Bo mnie raczej nie bardzo.

RPK rozpierdala technik? i podw?j-potr?j-poczw?r~ nymi rymami.


Krytykujesz Donia? A sam nagrywasz g?wno o niczym. M?wisz, ?e to popowe g?wno, a ten typ zjad?by Ci? jednym wersem.

Ten typ zjad?by mnie jednym wersem 5 lat temu, gdy by? raperem a ja zaczyna?em, jednak w tym momencie, m?g?by obci?ga? mi pa?? tak jak ty to lubisz : )


Schowaj si? Goke ejkejej ma?olacie. Pozdro od ?wira.


Umyj dup?, z fartem : D



@edit.

 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Zaczyna?e? rapowa? w wieku 9-10 lat? A nie s?ucha?e? wtedy kolorowych kredek lub innych fasolek? Zreszt? z Twoimi ci?tymi ripostami gimnazjalnymi narobi?e? mnie niez?ej beki.`m?g?by obci?ga? mi pa?? tak jak ty to lubisz : )` Obci?gn?? pa?e to mo?e Ci kurwa z na przeciwka ; p.
 
Last edited:

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Nie zaczyna? rapowa? tylko ods?ucha? kilka nagra? na yt poczyta? par? komentarzy.
Por?wna? Donia z Chad? ?enuj?ce... Wzi?? si? jaki? Doniu, pomy?la? zrobi se wiazda na o 1000 lepszego i b?dzie mia? te swoje 5 min s?awy i upadnie.
 

Goke Aka Suigetsu

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Zaczyna?e? rapowa? w wieku 9-10 lat? A nie s?ucha?e? wtedy kolorowych kredek lub innych fasolek? Zreszt? z Twoimi ci?tymi ripostami gimnazjalnymi narobi?e? mnie niez?ej beki.`m?g?by obci?ga? mi pa?? tak jak ty to lubisz : )` Obci?gn?? pa?e to mo?e Ci kurwa z na przeciwka ; p.


Mia?em 9 lat i by?em w podstaw?wce pajacu, nie wiem jak 2 lata wcze?niej, ale w 2005 w podstaw?wkach s?ucha?o si? rapu, r?wno znacznie nie rozumiem twojego t?pego stwierdzenia.

I nie chodz? do Gimnazjum, nie chodz? do szko?y, mieszkam w Holandi i pracuje, niestety.
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

W wieku 14 lat? Holandia to nie jest a? tak pojebany kraj.
 

Bounty Hunter

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
149
Reaction score
22
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Mia?em 9 lat i by?em w podstaw?wce pajacu, nie wiem jak 2 lata wcze?niej, ale w 2005 w podstaw?wkach s?ucha?o si? rapu, r?wno znacznie nie rozumiem twojego t?pego stwierdzenia.
I nie chodz? do Gimnazjum, nie chodz? do szko?y, mieszkam w Holandi i pracuje, niestety.
hahahahahahahahahah kurwa, pizd?em o ziemie, Holandia to nie pojebany kraj, nauka tam obowi?zuje do wieku 16 lat ^^. Mieszka?em w Rotterdamie a potem we Vlissingen :3, wi?c wiem jak jest w Holandi ^^.
 

fenki

User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
38
Reaction score
0
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Diss jest dobry, pocisn?? chad? jak talala
 

Goke Aka Suigetsu

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

W wieku 14 lat? Holandia to nie jest a? tak pojebany kraj.

Tak g?upia kurwo : ) W wieku 15, i widocznie jest : )


hahahahahahahahahah kurwa, pizd?em o ziemie, Holandia to nie pojebany kraj, nauka tam obowi?zuje do wieku 16 lat ^^. Mieszka?em w Rotterdamie a potem we Vlissingen :3, wi?c wiem jak jest w Holandi ^^.


Nauka tutaj obowi?zuje do 18 roku ?ycia idioto, zacznijmy od tego.
Kontynuuj?c nie tyczy si? to os?b nie posiadaj?cych sofi nummeru.
Dodatkowo nawet osoby posiadaj?ce owy sofi nummer, za zgod? leerplichtu mog? sko?czy? edukacj? wcze?niej.

" W dupie by?e? i g?wno widzia?e? " :)
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

To je?eli sko?czy?e? nauk? po podstaw?wce to jedynie czyta? potrafisz. :D To co ty mo?esz wiedzie? o sk?adni j?zyka, a co dopiero o rymach, ?eby ocenia? raper?w?
 

Goke Aka Suigetsu

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Odpowiedz teraz ?mieciu na pierwsze trzy pytania kt?re zada?em ci w tym temacie, albo stul pizd? : )


@edit.


Aaa i jeszcze :

Nie zaczyna? rapowa? tylko ods?ucha? kilka nagra? na yt poczyta? par? komentarzy.








@edit 2

Apropo tego co mog? wiedzie? o sk?adni j?zyka i rymach, specjalnie dla ciebie pipko przedpremierowy kawa?ek z nowej p?yty.


 
Last edited:

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Nie b?d? tego s?ucha? nawet, nie chce Ci? o?miesza?, o?mieszy?e? si? wystarczaj?co, ?e dajesz to na forum Tibijskim "ty g?upia kurwo".
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

@Goke Aka Suigetsu
Masz 15 lat i pracujesz? Zapewne pedofile maj? niez?? zabaw? z tob? ;]

Skoro ty si? znasz pierdo?o ?mierdz?ca to powiedz mi kto i kiedy za?o?y? hip hop?
Jaki by? pierwszy rap-funkowy album ?
I kto w 1990 zrobi? najwi?kszy w tamtych czasach kolaboracyjny kawa?ek pt "Were all in the same gang"

Hahaha, rozjeba?e? mnie tym.
 

Goke Aka Suigetsu

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Nie b?d? tego s?ucha? nawet, nie chce Ci? o?miesza?, o?mieszy?e? si? wystarczaj?co, ?e dajesz to na forum Tibijskim "ty g?upia kurwo".


Nie rozumiem za bardzo twojego idiotycznego podej?cia.
Co jest o?mieszaj?cego w wrzucaniu swoich kawa?k?w na forum o tibii ?
To, ?e jest na nim tyle hejter?w co na h-h.pl nie robi mi r??nicy.
Wrzucam to tak samo tu, jak na h-h.pl, respecthh, rapgre czy prostolabel i tak zostanie.




Co do kolesia powy?ej.

Rozjeba? to by? ty mnie gdyby? potrafi?A odpowiedzie? : )


btw.


@Goke Aka Suigetsu
Masz 15 lat i pracujesz? Zapewne pedofile maj? niez?? zabaw? z tob? ;]





Mini statystyki

Wiek
15
Zarejestrowany
20-07-09
Wszystkich post?w
147
Czas sp?dzony na forum
1 miesi?c 2 dni 7 godzin 1 minuta 8 sekund

Kenxu avatar
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Mini statystyki

Wiek
15
Zarejestrowany
20-07-09
Wszystkich post?w
147
Czas sp?dzony na forum
1 miesi?c 2 dni 7 godzin 1 minuta 8 sekund

Kenxu avatar

Wow, c?? za inteligentna odpowied?.
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

On nie szydzi z pyta?, on szydzi z Ciebie. Jeste? po prostu idiot?, kt?ry chce b?ysn?? w internecie xd. Tu Ci si? nie uda gimbusie.
 
Status
Not open for further replies.
Top