What's new

Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Status
Not open for further replies.

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Skoro ty si? znasz pierdo?o ?mierdz?ca to powiedz mi kto i kiedy za?o?y? hip hop?

Po pierwsze, skoro jeste? takim wielkim znawc?, to dlaczego pomyli?e? hip hop z rapem? Po drugie, nie ma czego? takiego jak "za?o?yciel hip hopu", chcia?e? zab?ysn??, lecz niestety tylko si? o?mieszy?e?. Zreszt? nie musz? zna? odpowiedzi na te pytania, by m?c s?ucha? rapu, czy? nie? Je?li piosenka wpadnie mi w ucho to jej s?ucham, proste.
 
Last edited:

Goke Aka Suigetsu

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

On nie szydzi z pyta?, on szydzi z Ciebie. Jeste? po prostu idiot?, kt?ry chce b?ysn?? w internecie xd. Tu Ci si? nie uda gimbusie.


Ta, chc? zab?ysn?? na tnp :lol:
Szkoda tylko, ?e nie pami?tasz i? pierwszy post naszej konwersacjii to twoja idiotyczna wypowiedz w kt?rej pr?bujesz cisn?? po mojej osobie i propsujesz hiphopolowc?w r?wnie cipowatych co ty.



Po pierwsze, skoro jeste? takim wielkim znawc?, to dlaczego pomyli?e? hip hop z rapem? Po drugie, nie ma czego? takiego jak "za?o?yciel hip hopu", chcia?e? zab?ysn??, lecz niestety tylko si? o?mieszy?e?. Zreszt? nie musz? zna? odpowiedzi na te pytania, by m?c s?ucha? rapu, czy? nie? Je?li piosenka wpadnie mi w ucho to jej s?ucham, proste.


Co do ciebie pajacu, je?eli czego? nie wiesz to JAPA !

Ja pomyli?em Hip Hop z Rapem ? Poka? mi idioto w kt?rym miejscu.

Nie ma czego? takiego jak za?o?yciel Hip Hopu ? Jak ju? pisa?em

je?eli czego? nie wiesz to JAPA !

Oficjalnie HipHop istnieje 12 listopada 1973 roku, czyli oficjalna data powstania Universal Zulu Nation, i to, ?e kurwa pizdo nie znalaz?e? tego w google wpisuj?c moje pytanie, nie znaczy, ?e tak nie jest.
A za?o?ycielem jest Afirika Bambaataa.

Je?eli chcesz s?ucha? rapu to tak, ale nie je?eli masz zamiar por?wnywa? ?redniej klasy rapera jak Chada z takim g?wnem o?mieszaj?cym te muzyk? jak doniu.

CHUJ CI DO BUZI BEZ M?ZGU
 

Bounty Hunter

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
149
Reaction score
22
Odp: Doniu - Gram Swoje (DISS CHADA) - Dialogimuzyka 2011

Wiesz, ?e jeste? tylko plebsem? Twoja inteligencja wynosi poziom nie wi?kszy od poziomu IQ p?aza, wi?c jak to m?wisz "stul pizd? i wypierdalaj". jeste? pierdolonym Gimbusem kt?ry nie ma koleg?w, a w wieku 15 lat nie mo?na pracowa?, no c??, chyba, ?e prac? nazywasz ci?gni?cie pa? w szkole albo jedzenie g?wien koleg?w, bo po twoich postach wida?, ?e masz ci??kie ?ycie. Dobra jebany chomiku bez ?ycia, og?l dziewiczego w?sa, napnij bica przed monitorem, samogwa?t i spa?, bo ci mama da kar? na kompa.

Edit:
DLA CIEBIE:
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top