What's new

Hip-Hop

Status
Not open for further replies.

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
No dobra,ten temat stworzy?em po to,aby mo?na by?o spokojnie porozmawia? o tym gatunku muzycznym.
Mo?emy wymienia? zdanie na temat sk?ad?w,wykonawc?w,wytw?rni,album?w,premier,wydarze?-og?lnie wszystko co jest zwi?zane z HH.
Miejmy nadziej?,?e wi?kszo?? os?b nie ogranicza si? do Firmy,zna si? troch? na hh i b?dzie mo?na podyskutowa? na wy?szym poziomie.

Tak wi?c umy? r?czki i pisa? ;d
 

Mateht

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
260
Reaction score
35
Odp: Hip-Hop

Cze?? Artin. :) No moich ulubionych wykonawc?w znasz - HG i Peja. Ale ostatnio by?em ciekawy, bo tak zaci?cie si? k??ci?e? o ten "inteligenty rap" i pos?ucha?em tego Zeusa i powiem Ci, ?e spoko rap, doszed? do mojej listy. :) Og?lnie teraz zmienili co? na wrzucie i m?j ulubiony kombajn mp3 nie dzia?a, mo?e znacie jaki? fajny?
 

Tonox

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
218
Reaction score
15
Odp: Hip-Hop

No dobra,ten temat stworzy?em po to,aby mo?na by?o spokojnie porozmawia? o tym gatunku muzycznym.
Mo?emy wymienia? zdanie na temat sk?ad?w,wykonawc?w,wytw?rni,album?w,premier,wydarze?-og?lnie wszystko co jest zwi?zane z HH.
Miejmy nadziej?,?e wi?kszo?? os?b nie ogranicza si? do Firmy,zna si? troch? na hh i b?dzie mo?na podyskutowa? na wy?szym poziomie.
Tak wi?c umy? r?czki i pisa? ;d

Ty si? znasz? Hip Hop to gatunek muzyczny? ?miech i b?l . Hip Hop To Kultura a Rap to gatunek muzyczny.

Co powiecie o nowej p?ycie Onara i Tedzika?

Moim zdaniem 2 p?yty badziewia ale Onar nagra? lepsz? p?yt? poniewa? mia? 3 kawa?ki b.dobrze.

Nie mog? si? doczeka? nowej p?yty Peji "Na Serio" i Pyskaty "Pysk W Pysk" oczywi?cie ju? p?ytki zam?wione

Niedawno PIH nagra? ?wietny kawa?ek dla Chady kt?ry aktualnie przesiaduje wyrok 22 miesi?cy pozbawienia wolno?ci a oto on:





og?lnie je?eli temat si? rozwinie mo?e zostanie przyklejony? ale prosz? was porozmawiajmy na poziomie.

Ulubienie wykonawcy?
Jest ich pe?no mo?e kiedy? napisz?


Mam do was 2 pytania
1.Czy Kupujecie Polski Rap P?yty?
ja oczywi?cie ?e kupuje.
2. Znacie zesp?? PTP? Moim zdaniem to przys?osc Polskie Rapu.

Co s?dz? o HG? Maj? dobre teksty ostatnia ich p?yta ca?kiem mi si? podoba?a
Za najlepsze kawa?ki wg mnie uwazam "Cudowny Dzieciak" oraz
"Zjedz skr?ta"..a takze nietypowy utw?r o oryginlanym temacie"63 dni chwa?y"Wiem ?e moze nie kazdy lubi ich z powodu tych tekst?w na "psy" i o zielonym..Ale to jest ich ?wiat a jak ktos tego nie rozumie niech swoje komentarze zostawi dla siebie:)Ch?opaki robi? to co kochaj? i o to chodzi:)

Co s?dz? o Zeusie? Wprowadzi? co? nowego w Polski Rap uwa?am ze b?d? z niego ludzie
ulubiony kawa?ek?





Pozdrawiam
 
Last edited:

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Hip-Hop

Cze?? Artin. :) No moich ulubionych wykonawc?w znasz - HG i Peja. Ale ostatnio by?em ciekawy, bo tak zaci?cie si? k??ci?e? o ten "inteligenty rap" i pos?ucha?em tego Zeusa i powiem Ci, ?e spoko rap, doszed? do mojej listy. :) Og?lnie teraz zmienili co? na wrzucie i m?j ulubiony kombajn mp3 nie dzia?a, mo?e znacie jaki? fajny?
Peja no dobra-ujdzie,ale nie HG.

Tak jest,Zeus jest dobry-wprowadzi? ?wie?o?? w polskim hh.
Wcze?niej zna?em go z wyst?p?w go?cinnych w kawa?kach OSTRego,ale a? tak specjalnie mnie nie jara?.Jak wysz?a pierwsza jego p?yta na legalu,to postanowi?em j? sprawdzi?.Teksty, flow, styl, bity-wspania?y.
P?yta na nielegalu te? fajna,fajne te? s? mixtapy grupy "Pierwszy Milion" gdzie wraz z Joteste rapowali.

"?wie?y" raper,wi?c pewie wi?kszo?? os?b nawet nie wiem kto to,wi?c zapodam utwory.




Tu z nielegala

 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Hip-Hop

@Tonox

Wikipedia said:
Hip-hop – ruch kulturowy i gatunek muzyczny powsta?y w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych we wczesnych latach 70. XX wieku, zainicjowany przez Afroamerykan?w i Latynos?w[1][2]

Rap jest cz??ci? kultury hip-hopowej, ale jest odr?bnym gatunkiem muzycznym. Tak wi?c nie masz racji, bo i hh i rap to gatunki muzyczne. ;] Na przysz?o?? nie m?w o czym?, o czym nie masz poj?cia.

@Topic
52 D?biec, moje ulubione kawa?ki ich to: To my, Graffiti i paru zapomnia?em tytu??w. ;d

PTP, jest chyba z Poznania, nie? Jeden kawa?ek z mixtape'a Decksa s?ysza?em i nie s? tacy ?li.

HG - nieeeeeeeeeeeeeee.
Peja- szanuje go za wcze?niejsze albumy i za niekt?re kawa?ki z SoLUfki.

Co powiecie o Pokahontaz? ;>

Pozdrawiam.


Edit:
Nie lubi? HG, bo oni ci?gle rapuj? o jaraniu sprz?tu, nienawi?ci do policji, jak to im ci??ko jest i jak pierdol? frajer?w... Dla mnie jest to zesp?? dla patologicznych dzieci.
 
Last edited:

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Hip-Hop

Ty si? znasz? Hip Hop to gatunek muzyczny? ?miech i b?l . Hip Hop To Kultura a Rap to gatunek muzyczny.
Ej naprawd? ? ?e? zab?ysn?? !
Gadamy tu o MUZYCE


Co powiecie o nowej p?ycie Onara i Tedzika?
Onar jak zawsze sprowadza wszystko do swoich blok?w.
Tedego lubi?,przynajmniej otwarcie przyznaje si?,?e tworzy dla kasy.

Nie mog? si? doczeka? nowej p?yty Peji "Na Serio"
Te? z ch?ci? wys?ucham.

1.Czy Kupujecie Polski Rap P?yty?
No niestety wi?kszo?? ?ci?gam,ale 8 p?yt mam ;p

2.Znacie zesp?? PTP? Moim zdaniem to przys?osc Polskie Rapu.
Przysz?o?? ? Nie szar?uj tak,hah ;p
 

Tonox

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
218
Reaction score
15
Odp: Hip-Hop

@Tonox
Rap jest cz??ci? kultury hip-hopowej, ale jest odr?bnym gatunkiem muzycznym. Tak wi?c nie masz racji, bo i hh i rap to gatunki muzyczne. ;] Na przysz?o?? nie m?w o czym?, o czym nie masz poj?cia.
@Topic
52 D?biec, moje ulubione kawa?ki ich to: To my, Graffiti i paru zapomnia?em tytu??w. ;d
PTP, jest chyba z Poznania, nie? Jeden kawa?ek z mixtape'a Decksa s?ysza?em i nie s? tacy ?li.
HG - nieeeeeeeeeeeeeee.
Peja- szanuje go za wcze?niejsze albumy i za niekt?re kawa?ki z SoLUfki.
Co powiecie o Pokahontaz? ;>
Pozdrawiam.

To podaj mi piosenk? Hip Hop i Rap i napisz czym si? roznia


Hip Hop i Rap czym si? r?zni?

PTP nie jest z poznania jak sama nazwa wskazuje P??NOCNY TORU? PROJEKT
A co powiecie o: O.S.T.R.ym?

O.S.T.R.y kr?luje w polskim hip-hopie nie watpliwie.Jego bity, sa tak wypieszczone, ze jestem w stanie powiedziec ze sa jedne z najlepszych na swiecie.To jest jeden z niewielu ludzi, kt?ry dba tak o swoje bity, sample itp.Ma tysiace p?yt winylowych.Teksty sa wypasione w kosmos, a freestyle pozostawiam bez komentarza - wymiata.
Powiem Wam, ze nie wiem czy podszed?bym do niego, taki mam szacunek do niego ze zabrak?oby mi g?osu.Nie leci na hajs i to jest najwazniejsze.
Szacunek za prawdziwy RAP !
 
Last edited:

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Hip-Hop

Zeus- ?wietne kawa?ki, my?l? ?e w przysz?o?ci b?dzie stanowi? du?o w polskim rapie, cho? i teraz nie znaczy ma?o.

Pokahontaz - lubi?em paktofonike i tak samo jest z pokahontazem, w ko?cu to prawie ten sam sk?ad tylko bez jednej osoby [*]....

Ulubieni wykonawcy, sk?ady: Eldo, OSTR, ?ona, Grammatik, Paktofonika, Pokahontaz, Fokus, Pezet(stare nagrania), troch? wwo...

Mam do was te? pytanie co s?dzicie o Fishu i jego nie typowym stylu? xd

A i mam jeszcze dla was fajny demotywator, zapewne nie kt?rych z was to jest nie prawd? ale ja si? z tym zgadzam w 100%-ach...

Pozdro
 
Last edited:

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Hip-Hop

52 D?biec jest dobry ...
Tak samo jak peja,Liroy i inni Rapowcowie xD

Ka?dy lubi innego :p
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Hip-Hop

Zeus - kurwa rewelacja ten tekst : Jestem tu, jestem tu, jestem, jestem tu, jestem, jestem tu... a? chce si? s?ucha? [...]
HG - Ma par? zajebistych kawa?k?w np. Droga.
oster- Niby taki popularny a ja nic w nim nie widz? ? jedno dno
1.Czy Kupujecie Polski Rap P?yty?
Mam par? starych p?yt, ale jednak wol? ?ci?gn?? i nagra? na p?ytk? i mie? prawie to samo, jednak kupi? ? co ? ?cierwo.
2. Znacie zesp?? PTP? Nie >/\<
52 D?biec - Par? dobrych nut.
PFK - Ola? schizofremie ! Jak kto? powie ?e s? s?abi... to nie s?ucha hh.
Firma - hoho pierdolcie ?e firma jest na dzieci patologicznych? racja niekt?re kawa?ki.Ale wy te? na pewno nie jeste?cie doro?li wi?c? Wpadacie na nich np. popek (znam nawet (chyba, albo ch?opaczek chce by? cool czt. kul) jego rodzin? >/\<, z tego co mi wiadomo nie ma ?atwo ju? pewien czas musi si? ukrywa? w Anglii
To jest nuta :- D

#down czytaj m?j post dok?adnie :] "dzieci patologicznych? racja niekt?re kawa?ki.Ale"

#Byakuin Offtop niczego nie wnios?e? do tematu
 
Last edited:

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Hip-Hop

Devosek

Czepiasz si? Zeusa a popierasz firme? ten fragment co wstawi?e? to refren... pos?uchaj ca?ego tekstu a nie...

We? do r?ki jointa i zajeb macha
Uhuhuhu... hahahaha...
We? tego jointa i zn?w zajeb sztacha
Uhuhuhu... hahahaha...

To jest lepsze nie...?!

Co do pfk masz racje.

Mam jedn? pierdoln? schizofreni?
Zaburzenia emocjonalne
Prosz?, pu?? to na antenie
Powiem ci, ?e to fakt
Powiesz mi, ?e to obciach
Pierdol? ci?
I tak rozejdziesz si? po ?okciach
Bo ja jestem Bogiem
U?wiadom to sobie
S?yszysz s?owa, od kt?rych w?os je?y si? na g?owie
O, rany, rany
Jestem niepokonany
Ha I Pe Ha O Pe
Bez reszty oddany

:rolleyes:

 

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Odp: Hip-Hop

@Tonox
Rap jest cz??ci? kultury hip-hopowej, ale jest odr?bnym gatunkiem muzycznym. Tak wi?c nie masz racji, bo i hh i rap to gatunki muzyczne. ;] Na przysz?o?? nie m?w o czym?, o czym nie masz poj?cia.
@Topic
52 D?biec, moje ulubione kawa?ki ich to: To my, Graffiti i paru zapomnia?em tytu??w. ;d
PTP, jest chyba z Poznania, nie? Jeden kawa?ek z mixtape'a Decksa s?ysza?em i nie s? tacy ?li.
HG - nieeeeeeeeeeeeeee.
Peja- szanuje go za wcze?niejsze albumy i za niekt?re kawa?ki z SoLUfki.
Co powiecie o Pokahontaz? ;>
Pozdrawiam.
Edit:
Nie lubi? HG, bo oni ci?gle rapuj? o jaraniu sprz?tu, nienawi?ci do policji, jak to im ci??ko jest i jak pierdol? frajer?w... Dla mnie jest to zesp?? dla patologicznych dzieci.



Ja sobie moge wpisac na wikipedii, ?e Paris Hilton to moja kobieta, a jest ni??

Zeus - kurwa rewelacja ten tekst : Jestem tu, jestem tu, jestem, jestem tu, jestem, jestem tu... a? chce si? s?ucha? [...]
HG - Ma par? zajebistych kawa?k?w np. Droga.
oster- Niby taki popularny a ja nic w nim nie widz? ? jedno dno
1.Czy Kupujecie Polski Rap P?yty?
Mam par? starych p?yt, ale jednak wol? ?ci?gn?? i nagra? na p?ytk? i mie? prawie to samo, jednak kupi? ? co ? ?cierwo.
2. Znacie zesp?? PTP? Nie >/\<
52 D?biec - Par? dobrych nut.
PFK - Ola? schizofremie ! Jak kto? powie ?e s? s?abi... to nie s?ucha hh.
Firma - hoho pierdolcie ?e firma jest na dzieci patologicznych? racja niekt?re kawa?ki.Ale wy te? na pewno nie jeste?cie doro?li wi?c? Wpadacie na nich np. popek (znam nawet (chyba, albo ch?opaczek chce by? cool czt. kul) jego rodzin? >/\<, z tego co mi wiadomo nie ma ?atwo ju? pewien czas musi si? ukrywa? w Anglii
To jest nuta :- D

Nie mo?na slucha? Hip'Hopu poniewa? jest to kultura, mo?na s?ucha? rapu je?eli ju?.

Je?eli nie macie poj?cia o r??nych sprawach (Sam Smak i Tonox nie do was) to po prostu morda w ?mieci, nie rozumiecie, ?e czytaj?c wikipedie nie staniecie si? m?drzejsi? prawdopodobnie jeszcze wi?kszych g?upot ni? wasze domys?y si? nauczycie....


Hip Hop Kultura
Nale?? do nie

BreakDance (B-Boying,B-Girls) Taniec
Rap (Muzyka)
Dj'ing[ (Muzyka)
Grafitti (Sztuka Plastyczna)
 
Joined
Aug 10, 2009
Messages
49
Reaction score
4
Odp: Hip-Hop

Nie mam dok?adnie na jakim temat si? wypowiedzie?, wi?c wypowiem si? og?lnie ; D Lubi? Rap, ale co do nie kt?rych np. FIRMA - JP JP JP JP JP JP i tak w k??ko... Z Polskiego Rapu, s?ucham Peji, Onar'a, Pezet'a, ew. HG. Preferuje bardziej .. "Czarny" Rap. NaS, Tupac itp. Lubi? te? czasem przy Crunk'u poskaka? Lil Jon, itp. Ice - T, Ice Cube. Og?lnie du?o tego jest. ;];] Pzdr.
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Hip-Hop

A co powiecie o: O.S.T.R.ym?
O.S.T.R.y kr?luje w polskim hip-hopie nie watpliwie.Jego bity, sa tak wypieszczone, ze jestem w stanie powiedziec ze sa jedne z najlepszych na swiecie.To jest jeden z niewielu ludzi, kt?ry dba tak o swoje bity, sample itp.Ma tysiace p?yt winylowych.Teksty sa wypasione w kosmos, a freestyle pozostawiam bez komentarza - wymiata.
Powiem Wam, ze nie wiem czy podszed?bym do niego, taki mam szacunek do niego ze zabrak?oby mi g?osu.Nie leci na hajs i to jest najwazniejsze.
Szacunek za prawdziwy RAP !
Jest dobry,ale nie rozumiem jego fenomenu,bo jest wielu raper?w lepszych w Polsce,a tylko ci?gle o nim si? gada.
ego bity, sa tak wypieszczone, ze jestem w stanie powiedziec ze sa jedne z najlepszych na swiecie.
haha<szczery ?miech> jego bity s?...przeci?tne
freestyle pozostawiam bez komentarza - wymiata.
jest jedynie szybki

Mam do was te? pytanie co s?dzicie o Fishu i jego nie typowym stylu? xd
*Fiszu
Lubi eksperymentowa? wieloma stylami muzycznymi,ma sw?j styl-sam go s?ucham.
Ej, co bym robi? gdyby nie moje bla bla bla

Zeus - kurwa rewelacja ten tekst : Jestem tu, jestem tu, jestem, jestem tu, jestem, jestem tu... a? chce si? s?ucha? [...]
Wys?uchaj ca?a p?yt?.Jak nie potrafisz dostrzec talentu,to jeste? ograniczony.
PFK - Ola? schizofremie ! Jak kto? powie ?e s? s?abi... to nie s?ucha hh.
Byli dobrzy,ale mi si? ju? przejedli.
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Hip-Hop

Ja s?ucha?em du?o hardcoru, znam wiekszo?? p?ytek, wi?kszo?? raper?w, wiem troche o tym ca?y rapie i przyznam r?wnie? ?e pfk mi si? przejad?a, dla reszty polecam przes?uchanie p?ytki ?ozo - z lotu ptaka.
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Hip-Hop

Dobra,kto ogl?da? Peje na tvnie ? ;d
Ja se z ciekawo?ci obejrza?em.W niekt?rych momentach my?la?em,?e zacznie p?aka?.
Macie linka:
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Hip-Hop

No i wszystko jasne. Peja dobrze m?wi?, przede wszystkim szczerze... W programie zosta?y pokazane fragmenty kt?rych wcze?niej nikt nie wiedzia? one te? du?o t?umacz?, np. ten jak Rychu chcia? do niego podej?? ale ochrona mu nie pozwoli?a...
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Hip-Hop

12.Firma - Skazani go?cinnie Zeus

Ale chcia?bym tego pos?ucha? ale to dopiero w listopadzie ;f jako? tak. Przewiduje tekst piosenki :

Jestem tu, jestem tam
Jestem tu, jestem tam
Jestem tu, jestem tam

We? tego jointa do r?ki i zajeb bacha uhahauhaha
We? tego jointa do r?ki i zajeb bacha uhahauhaha
We? tego jointa do r?ki i zajeb bacha uhahauhaha.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Hip-Hop

Og?lnie to lubi? tylko Firme i PFK i chyba ze co? podchodzi do firmy to tez
 
Status
Not open for further replies.
Top