What's new

Hip-Hop

Status
Not open for further replies.

Milosz

Senior User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
749
Reaction score
53
Odp: Hip-Hop

Og?lnie dzisiejsi wykonawcy tworz? jak? lipe. Nie ma prawdziwych raper?w. Paktofoniki i Kalibra 44 nic nie przebije ;)
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
32
Age
31
Odp: Hip-Hop

@Immortal

aaaaaaa!!! boski jeste?! kiedy ja to ostatni raz s?ysza?em? jak mia?em 8 lat chyba, zajebisty kawa?ek dzi?ki! jak mia?em 8-9 lat brat s?ucha? rapu, ja jeszcze nie za?apa?em tej zajawki... i teraz jak s?ysz? kawa?ki kt?rych s?ucha? m?j bro... przypominaj? mi si? tamte czasy... ahh dzi?ki jeszcze raz ; )

Pozdrawiam
 

Liptonik

Active User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
143
Reaction score
3
Odp: Hip-Hop

Witam, moi najlepsi wykonawcy to Peja - polski i Eminem - zagraniczny. Powiem wam, ?e najnowszy kr??ek Eminema jest ?wietny.. Co do Peji to jego najnowsze utwory s? coraz to bardziej monotonne.. Mam nadziej?, ?e to si? zmieni, gdy te wszystkie afery ucichn? : P
 

Surykatka

User
Joined
Jan 10, 2010
Messages
31
Reaction score
4
Odp: Hip-Hop

moim zdaniem najwyzszy poziom w kraju trzyma pdg i ogolnie poznan







i wiele wiele innych
 
Joined
Aug 10, 2009
Messages
49
Reaction score
4
Odp: Hip-Hop

My Time:


The Game - Put You On The Game






The Game - Lay Low (G-Unit Diss)





Jestem do?? "wybrednym" s?uchaczem. Ca?? histori? moich style'?w mo?na by by?o napisa?, od Polskiego K44 po Tupac'a a? do Ice Cube'a i The Game'a, potem po Pej? i HG, na DGE i RR Brygad? jeszcze do Snoop Dogg'a i Eminem'a i po Lil Jon'a itd, itd. Ale jak na razie zatrzyma?em si? ponownie na stopniu The Game'a.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
234
Odp: Hip-Hop

Co s?dzicie o nowej p?ycie Ostrego?
Mnie jako? nie zaskoczy?a, do?? s?aba, pr?bowa? czego? nowego w tym albumie, nie umiem tego okre?li?.

P?yta nosi nazw? "Tylko dla doros?ych"
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
32
Age
31
Odp: Hip-Hop

Tak jak powiedzia?e?, na tej p?ytce pr?bowa? czego? nowego, innego ni? dotychczas i jak sam powiedzia? w jakim? wywiadzie- pracowa? nad t? p?yta ponad 6lat. Wida? w?o?y? w ni? du?o pracy i warto by?o ?ci?gn?? (w przysz?o?ci kupi? bo na razie nie mam jak) Najlepszy moim zdaniem kawa?ek na kr??ku to spij spokojnie oraz nie wszystko co zle! :)

Pozdrawiam
 
Last edited:

Oscar De Silver

Active User
Joined
May 17, 2009
Messages
84
Reaction score
11
Odp: Hip-Hop

Jak dla mnie ry23 oraz DGE s? najlepsi oczywi?cie O.S.T.R tez daje rade ;) I nie zabraknie Grubsona najlepsze kawa?ki to ry23-czekaj? na cud, Grubson-Porobicie,Grubson-Na szczycie,Ry23-p?on? wersy,DGE-Rymajster ORAZ Hemp Gru-Droga pozdrawiam panowie!
 

Surykatka

User
Joined
Jan 10, 2010
Messages
31
Reaction score
4
Odp: Hip-Hop

co do nowej plytki ostrego to bardzo sie zawiodlem a tak ogolem to jak dla mnie jego najlepszy utwor to

 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
180
Age
32
Odp: Hip-Hop

Co s?dzicie o nowej p?ycie Ostrego?
Mnie jako? nie zaskoczy?a, do?? s?aba, pr?bowa? czego? nowego w tym albumie, nie umiem tego okre?li?.
P?yta nosi nazw? "Tylko dla doros?ych"
Mam w?a?nie odmienne zdanie. Moim skromnym zdaniem p?yta jest bardzo dobra, ?wietne bity, ciekawie wychodz? te wstawki z programy 997. Ju? czekam na p?yt? z allegro:)
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
234
Odp: Hip-Hop

Co my?licie o tym projekcie Eldo, W?odiego i Pelsona?
Pierwsza ods?ona:

 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
32
Age
31
Odp: Hip-Hop

@up
Ta zapowiedz jest ju? chyba 5 miesi?cy... gdzie? s?ysza?em ?e p?ytka b?dzie w lutym a tu nima ;(

Notka moderatorska:
Co z tego, ?e jest ju? 5 miesi?cy? Pyta?em co o niej my?licie. //don
 
Last edited by a moderator:

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
32
Odp: Hip-Hop

S?ysza? kto? now? p?ytk? Rahim i jego najnowszy kawa?ek Darkside?
On Fokus i L.U.C mogliby zrobi? co? wi?cej bo kawa?ek Co z t? Polsk? jest naprawd? dobry.
 

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
29
Odp: Hip-Hop

Siema, przeczyta?em ca?y temat i ostro si? zdziwi?em ze nikt nie powiedzia? nic o Ma?pie kole? naprawd? z dobrym flow, g?os a bity s? wprost na genialnym poziomie. Ma?pa niestety wydaje na nie legalu ale daje naprawd? rad?.



Link do jego myspace z kt?rej b?dziesz m?g? pobra? jego p?yt? "Kilka numer?w o czym?"

Kto? tam zada? pytanie "czy podoba wam si? nowa p?yta O.S.T.R" P?yta wed?ug mnie aktualnie top1 w 2010 roku ale nie jest a? tak? rewelacja s?dzi?em ze wyda co? lepszego, sadz? ze to przez to ze to jego osobista p?yta o kt?rej marzy? wiele lat, wybi? si? to teraz mo?e wyda? gorszy album o kt?rym marzy?. Czy kto? z was idzie na koncert O.S.T.R do MegaClubu ? Premierze p?yty towarzyszy? b?dzie r?wnie bezprecedensowa trasa koncertowa "Tylko dla doros?ych". Go?ciem blisko 3 godzinnych wyst?p?w O.S.T.R., DJ Haema i ?DZ Orkiestry b?dzie Cadillac Dale (Detroit USA).
 
Last edited:

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
29
Odp: Hip-Hop

Siema, dzi? na myspace przeczyta?em ze p?yta Bucerza jest ju? gotowa wi?c za 2 tygodnie b?dzie mo?na j? kupi?!







Go?cinie na p?ycie b?dzie us?ysze? m.in Peja, Liroy, Borixon, PIH, Pezet, Ceg?a.

Wi?c wida? ze konkrenta ekipa teraz czeka? tylko na p?yt?
 
Last edited:

Afgan

Advanced User
Joined
Oct 3, 2009
Messages
253
Reaction score
16
Odp: Hip-Hop

Ja polecam:
THS KLIKA- warszawski hip-hop , w tamtym roku wydali now? p?yte "D?ugopis Kartka" . Ju? 1 album dla mnie by? nie samowity, ale ten to ju? jest miazga ! Pos?uchaj sobie bia?o- czerwoni i sam powiedz czy nie przechodz? Ci? ciarki!


Eldo- Leszek Ka?mierczak, uwielbiam go jako poet? , przy takiej muzyce najlepiej si? rozlu?nia , mo?na pomy?le? , zastanowi? si?, och?on?? po ci?zkim dniu. Co do samego teledysku to polecam 2 nute, nie samowity przekaz prosto z ?ycia.


Ma?olat & Ajron - W tej grze......dobra nuta, bardzo dobry tekst ma?olata

P??nocny Toru? Projekt feat Peja - "Ulice Tego S?uchaj?".....kozak, jednak na koncercie bez peji , gorzej im to wysz?o...ale na teledysku miazga!

PTP- Podkr?? tempo feat. Borixon, Kajman


Mo?ecie podziekowac za taka odjebana playliste ;P
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
68
Odp: Hip-Hop

Skoro ju? napisa?e? o THS KLIKA;





Podoba mi si? tak?e piosenki ma?py, go?? jest niesamowity;




 
Status
Not open for further replies.
Top