What's new

Incydent z udzia?em Peji

Status
Not open for further replies.

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Jako,?e jest na tym forum du?o os?b s?uchaj?cych Peji,to zapodam te artyku?.

Im starszy tym g?upszy.
..
Na platform? Kontakt TVN24 dotar? kolejny film pokazuj?cy m.in. dalszy ci?g incydentu z udzia?em Pei na koncercie w Zielonej G?rze. Najpierw raper przez ponad trzy minuty wyzywa ze sceny ch?opaka, kt?ry mia? pokaza? mu ?rodkowy palec. Muzyk krzyczy ze sceny "wiecie, co z nim zrobi?", "wszystko na m?j koszty". T?um zaczyna bi? m??czyzn?. Gdy b?jka trwa w najlepsze, upomniany przez innego cz?onka zespo?u Peja m?wi: "Dobra ch?opczyny. Zostawcie tego frajera" i zaraz potem dodaje: "jeste? dziwka".
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Incydent z udzia?em Peji

TeFauEn_DwaCztery niech si? nauczy lepiej poprawnej odmiany rzeczownik?w; )
Peja nie wytrzyma? tego, ?e jaki? g?wniarz na jego w?asnym koncercie ma do niego jaki? problem.. Mo?e lekko przeholowa?, ale tolerowanie takich dzieci JP co kozacz? przy kumplach to wi?ksze z?o. Na pewno po tym incydencie ten kole? nauczy si? pokory i zrozumie do czego prowadzi takie "kozaczenie".
Pozdrawiam, Kavarito.
Wypierdalaj. Je?li dla ciebie komercja lepsza od klasyki+orygina?u to pozdro; )
Nagle wielcy anty-fani Peji si? znale?li, pff. Wolicie krzycze? JP czy mo?e s?ucha? heavy metalu? G?wno si? znacie : *
@down
Pr?dzej twarz by ci si? po glebie turla?a ni? ze ?miechu. Jak ?atwo si? wam frajerzynki pisze na klawiaturze, a w rzeczywisto?ci jakie? no-life'y co nawet na WFie nie ?wicz? ^_^
na TORGu jaki? taki mniej grzeczny jeste? ;d

Jeszcze jestem w stanie zrozumie? bluzgi w stron? tego ch?opaka,ale ?eby kaza? swoim fanom pobi? dzieciaka ?

"Gratulacje Rysiu, naprawd? jestem k... dumny, ?e bior? udzia? w tym samym przedsi?wzi?ciu pt. "polski hip-hop". ?enada, k...".
Tede
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Tede a hiphop teraz to jak ogie? i woda ; ) To tak jakby m?wi? o panie Lechu K. ?e jest zajebistym prezydentem ; d

Po czym wnosisz ?

Notka moderatorska:
Pcha si? wsz?dzie gdzie tylko mo?e ?eby dosta? jak?? kas?. Jego stare p?yty by?y na tamten czas na wysokim poziomie. Teraz jako? odpychaj? od siebie..


#Kav
No tak,obecnie robi jakby troch? inny hh,
"Niekomercyjno?? te? ma warto?? komercyjn?"
Aha,a Ty my?lisz,?e Peja nagrywa pod publik? ? W?a?nie Tedego szanuje za to,?e otwarcie przyznaje si?,?e tworzy dla kasy.

Nie obra? si? Kav,ale dla mnie Peja jest po prostu zerem.
 
Last edited:

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Aha,a Ty my?lisz,?e Peja nagrywa pod publik? ? W?a?nie Tedego szanuje za to,?e otwarcie przyznaje si?,?e tworzy dla kasy.
Wow, b?ysn??, ?e chuj. Jakby nie chodzi?o komukolwiek o kas?, to by si? nie pcha? na sponsorowane koncerty, tylko ?piewa?by przed blokiem i tyle. Wiadomo, ?e chodzi o kas? i wcale nie musi si? do tego przyznawa?. Tyle, ?e Tede to lamus, nie raper, a Peja to go??, kt?rego piosenki da si? s?ucha?.

Artin said:
Nie obra? si? Kav,ale dla mnie Peja jest po prostu zerem.
Mo?e i charakterem jest zerem, ale id? i osi?gnij chocia? 1/10 tego co on, wtedy mo?emy podyskutowa? o byciu "zerem".

Nie chce mi si? czyta? wszystkich post?w, wi?c nie bijcie.

Btw. hh masterze, ave Mezo & Liber.

Notka moderatorska:
Zemrzyj
 
Last edited:

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Kurwa rozjeba?bym tego Peje jebanego. Takie puste teksty, ?e to masakra. A debile ze zrytymi m?zgami jeszcze kurwa powtarzali. To tak samo jakby?my m?wili Jeste? peda?em i ka?dy by powtarza?. Rymki kt?rymi on tam zapierdala? to nawet na podw?rko si? nie nadaj?. Prosz? o wyjebanie tego Peji.=)

Notka moderatorska:
Dobra, wszyscy wiemy, ?e jeste? pro fajter i Peja przy Tobie siada, ale troch? panuj nad j?zykiem.


Spoko Spoko, Elo Elo
 
Last edited:

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Heh, piszecie ?e ten ca?y Peja jest taki dobry, cho? w?tpie ?eby w jego piosenkach by? jakikolwiek sens, pocz?tek piosenki jest powtarzany ze sto razy, jakby s?uchali go debile, kt?rzy nie potrafi? zapami?ta?.

Ka?dy raper niby ?piewa dla jego fan?w, a Peja pokaza? tym razem, zupe?nie co? innego, ?eby bluzga? przez ca?y koncert, kaza? bi? ch?opaka, kt?ry nic nie zrobi?, bo Peji si? tak podoba?o, jakby kto? mu porz?dnie wpieprzy? by mu si? odechcia?o, na drugi dzie? by ju? z kumplami by?.

Rap = kasa, kasa, kasa, kasa...

Notka moderatorska:
Spoko, Peja ju? dosta? wpierdol, nie sraj ^^ Koncert w USA


@down

Zauwa?y?e? mo?e, ?e Kavarito napisa? " Peja ma prawo jazdy " Bo ja nie bardzo, wi?c nie masz co pisa?, ?e jest fanem i nie wie ?e ma prawo jazdy czy te? nie ma, do bycia fanem jest to niezb?dne wed?ug Ciebie?

Ja jestem fanem Teveza, a nie znam nawet jego ?yciorysu, pomimo tego, lubi? go. ; )
 
Last edited:

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Sko?czy? wtedy 18 lat. Pewnie niebawem wyrobi? prawko. Tego si? raczej nie dowiemy : )
Tak z ciebie wielki fan,a nie wiesz,?e Peja nie ma wcale prawa jazdy ?

Notka moderatorska:
Ciekawi mnie sk?d to wiesz? Kolejna plota kt?r? gdzie? us?ysza?e?? Jak zawsze; )

sam Peja m?wi?,wi?c nie plotka
 
Last edited:

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Po raz kolejny Peja udowadnia, jaki naprawd? jest g?upi. Za co? takiego powinien mie? spraw? w s?dzie jak nic. Prawo obowi?zuje ka?dego, nawet kozaka kt?ry wci?nie si? w lu?ne spodenki i bluz? z kapturem kiwaj?c si? do jednolitego rytmu, m?wi?c i przeklinaj?c przy tym, a wi?kszo?? ludzi s?dzi, ?e to muzyka. Reasumuj?c: idiota.
 

Ales kla

Active User
Joined
May 7, 2008
Messages
105
Reaction score
6
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Chu*. mam nadzieje ?e sko?czy gorzej ni? ten ch?opak. Ryj mu trzeba rozwali?.. t?py ten Peja jak ?y?ka. Oby sko?czy? karier? szmaciarz ;].
 
Last edited:

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Wiecie... Jak by Peja sam zszed? na d?? i go pobi? to ok. Ale on przez par? minut si? odgra?a?, ?e zejdzie pobije go. Potem gada?, ?e jak on chce komu? da? w mord? to jest twardy itp. ale taki z niego twardziel, ?e sam nie zszed? ze sceny tak jak m?wi? tylko pos?u?y? si? jakimi? lud?mi.

#down
Wi?c pos?u?y? si? fanami jak jakimi? robolami... Zachowa? si? jak Ci pro elo fighterzy z podstaw?wek, kt?rzy najpierw s? mocni w g?bie, a jak przychodzi co do czego to wymi?kaj?.
 
Last edited:

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Jakby sam to zrobi?, to na pewno czeka?aby go sprawa w s?dzie..
my?le? ludzie my?le?..
A w ten spos?b go nie czeka? ;] Ju? mu gro?? trzema latami...

Notka moderatorska:
Ale wiesz, Kav nie ogarnia ; dd
 
Last edited by a moderator:

Szlufik

Active User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
129
Reaction score
2
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Peja , Peja my?l ?e mu wszystko wolno
Kiedy? s?ysza?em ?e jak chodzi? jeszcze do szko?y to po kiblach sie chowa?..
teraz to kozak..
Wed?ug Mnie jest sko?czonym zjeb***:huh: :huh:
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Kavarito,nurtuje mnie jedna rzecz...s?uchasz tylko Peji ?
 

Tonox

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
218
Reaction score
15
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Peja b?dzie mia? spraw? w s?dzie poniewa? jest zawiadomienie o przest?pstwie ze Peja namawia? do czynu.

Teraz go nie toleruje 33 latek daje si? sprowokowa? dla 15-latka . Jak jest taki ?wietny to powinen zasewowa? na to zachowanie gnojka jakis dobry freestyle i go zgasic, albo sam sie pofatygowac. Co? do freestyleu trzeba mie? m?zg a do bitki jaj.
Prawdziwy z niego Peja-C i frajera. Mam nadzieje ze przeprosi ..
 
Last edited:

Arvannion

Advanced User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
385
Reaction score
110
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Co za kurwa ?omy; I nie m?wi? o Peji.

Przeczyta?em all posty up, i z tego co pami?tam to spr?buj? stworzy? par? punkt?w o Peji i jego piosenkach.

  1. Jak nie ogarniasz przes?ania, to nie znaczy ?e go nie ma.
  2. Jak nie wiesz sk?d jest, co mia?, co ma i co robi, to si? dowiedz zanim zaczniesz dyskutowa? o czym?, o czym nie masz poj?cia.
  3. Czerwone Porsche... Sta? go, to ma.
  4. Kitra? si? po kiblach? Wy pewnie nie uciekacie jak 15 ch?opa ma na was kose, tylko dajecie im wpierdol. _/
  5. Wielki kozak wyra?aj?cy swoje zdanie ?rodkowym palcem? Osobi?cie, nawet gdyby Rychu nic nie m?wi? to bym mu najeba?, jaki? wie?niak chce przykozaczy? w TV.
  6. Wszystko mu wolno? Wolno mu przynajmniej bardzo wiele. Ogarnij, cz?owieku, jak Ty by?by? Pej?, to zamiast pomaga? m?odym raperom, lata? by? helikopterkiem po "ciep?ych krajach" i pi? driny za 2 ko?a.
Najwa?niejsze:
Nie lubisz, nie znasz, Peji, nie znasz jego piosenek, ?yciorysu a o tym wszystkim rozmawiasz?
Wsta?, poszukaj ostrego narz?dzia i zr?b sobie par? sznyt?w-na karku, kurwa.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Incydent z udzia?em Peji

S?d Rejonowy w ?odzi uniewinni? we wtorek, 29 czerwca, 28-letniego Ryszarda A., czyli po prostu Pej?, oskar?onego o pobicie innego muzyka. Wyrok nie jest prawomocny.
Znany raper Peja wezwa? widz?w na koncercie,by rozprawili si? z jednym z fan?w, kt?ry pokaza? mu ?rodkowy palec. Policja prowadzi ?ledztwo.
Prezydent Zielonej G?ry, Janusz Kubicki, zapowiedzia?, ?e raper ju? nigdy nie wyst?pi na imprezie zorganizowanej w jego mie?cie. To reakcja w?adz na b?jk? sprowokowan? przez Pej? podczas sobotniego koncertu hiphopowego. Samego rapera urz?dnicy odsy?aj? do... psychiatry.
To tylko par? informacji z serwis?w typu onet.pl na jego temat. To chory cz?owiek. Nie ma ?adnych pohamowa? ani jakiegokolwiek kodeksu moralnego.
Wsta?, poszukaj ostrego narz?dzia i zr?b sobie par? sznyt?w-na karku, kurwa.
I tak oto, bezradnie mo?emy tylko patrze?, jak ro?nie Pejowe pokolenie.

@Down
Signed _/

@Av~
Ten film tylko ukazuje jego zdrowie psychiczne w pe?ni. ?adnego poj?cia o netykiecie czy odrobinie szacunku dla drugiego cz?owieka.
 
Last edited:

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Najwa?niejsze:
Nie lubisz, nie znasz, Peji, nie znasz jego piosenek, ?yciorysu a o tym wszystkim rozmawiasz?
Wsta?, poszukaj ostrego narz?dzia i zr?b sobie par? sznyt?w-na karku, kurwa.
Co maj? jego piosenki do tego wybryku? Moim zdaniem - nic. Po prostu zachowa? si? jak kompletny idiota. Dla mnie sta? si? zwyk?ym chuliganem spod bloku maj?cym mas? szcz??cia, a nie artyst?.
 
Last edited:

Aviolles

Advanced User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
202
Reaction score
21
Age
23
Odp: Incydent z udzia?em Peji

To tylko par? informacji z serwis?w typu onet.pl na jego temat. To chory cz?owiek. Nie ma ?adnych pohamowa? ani jakiegokolwiek kodeksu moralnego.
I tak oto, bezradnie mo?emy tylko patrze?, jak ro?nie Pejowe pokolenie.
@Down
Signed _/

Signed..



Jego dissy s? ?mieszne i zawieraj? wi?cej kurew niz normalych s??w. Peja jest zerem i zwyk?? ciot?. Kavarito, musisz si? pogodzi? z tym, ?e Peja to nic innego jak spo?eczne g?wno..

Co za kurwa ?omy; I nie m?wi? o Peji.
Przeczyta?em all posty up, i z tego co pami?tam to spr?buj? stworzy? par? punkt?w o Peji i jego piosenkach.
  1. Jak nie ogarniasz przes?ania, to nie znaczy ?e go nie ma.
  2. Jak nie wiesz sk?d jest, co mia?, co ma i co robi, to si? dowiedz zanim zaczniesz dyskutowa? o czym?, o czym nie masz poj?cia.
  3. Czerwone Porsche... Sta? go, to ma.
  4. Kitra? si? po kiblach? Wy pewnie nie uciekacie jak 15 ch?opa ma na was kose, tylko dajecie im wpierdol. _/
  5. Wielki kozak wyra?aj?cy swoje zdanie ?rodkowym palcem? Osobi?cie, nawet gdyby Rychu nic nie m?wi? to bym mu najeba?, jaki? wie?niak chce przykozaczy? w TV.
  6. Wszystko mu wolno? Wolno mu przynajmniej bardzo wiele. Ogarnij, cz?owieku, jak Ty by?by? Pej?, to zamiast pomaga? m?odym raperom, lata? by? helikopterkiem po "ciep?ych krajach" i pi? driny za 2 ko?a.
Najwa?niejsze:
Nie lubisz, nie znasz, Peji, nie znasz jego piosenek, ?yciorysu a o tym wszystkim rozmawiasz?
Wsta?, poszukaj ostrego narz?dzia i zr?b sobie par? sznyt?w-na karku, kurwa.

Pejowe pokolenie, oby zgin??o.
 
Last edited:

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Incydent z udzia?em Peji

Dla mnie peja jak i inny podobni raperzy sa poprostu frajerami ktozy umieja jedynie przeklinac i nic wiecej. 0 mozgu. Co z tego ze umieja pisac piosenki( o ile sami je sobie pisza) jesli nie umieja spiewac. Powiedzcie mi rap to muzyka?? nie... zwykle klepanie i rymowanie slow. Teraz zapewne czuje sie jak tamten koles co go wyzywal bo napewno 70% lub wiecej osub z tego forum slucha takowej muzyki.


@edit
Kiedys mialem taka faze ze sluchalem rapu i roznych wykonawcow takze peji wiec prosze nie mowcie mi ze sie nie znam. Wg mnie Rock/Punk Rock jest o wiele ciekawszy od rapu i nie klna tam co drogie slowo
 
Last edited:

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Incydent z udzia?em Peji

#Kavek Lekko przeholowa? ? kurwa trzeba mie? pustk?, niech ten ca?y peja p?jdzie do szko?y przynajmniej mo?e tam u?yje musk ...

#Arfin jak ca?y tekst kopiujesz i nic nie dodajesz to przynajmniej b??d popraw.

?a?osne "no dobra ch?opczyny..." czy jak taki tekst po takim czasie? mo?e ma?o czasu min??o ale ile ilu ich tam by?o ... Naprawd? ?enada
pejo- czy on ma m?zg?
fani- dobra s?uchaj? go ale s?u?? mu?
ch?opak z paluszkiem- jak mu si? pejo nie podoba to niech go nie s?ucha i po sprawie.

Polski rap upad? na samo dno, ale przecie? poziom fan?w jest ni?ej ni? dno :] czyli ja te? :- )
 
Status
Not open for further replies.
Top