What's new

Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Baabuseek

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
449
Reaction score
45
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

je?li chodzi o kwestie zaufania, to mo?e na tym forum nie ?wiece przyk?adem ale kto? mo?e skojarzy Baabuseek'a z otsoft/tibia.tv
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Baabuseek jak najbardziej zaufany.
 

sediven1

User
Joined
Nov 19, 2013
Messages
12
Reaction score
1
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

dami1310 - Moderator Tibia.net.pl Na pocz?tku okazywa? by? sie w porz?dku, p??niej po odebraniu mu stanowiska GM'a na moim serwerze okaza?o si? ?e rozdawa? wszystkim itemy, dawa? lvle, zniszczy? mi ca?e forum. Uwa?ajcie na niego, je?li co? jest nie po jego my?li to zachowuje si? jak 12 letni bachor.
 

Simon Here

Senior User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
525
Reaction score
71
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Dodaj? tutaj pewnego delikwenta kt?ry zwie si? na tym forum "Kosmik1" nie ufa? ani nie pomaga? temu cyganowi, wm?wi ?e 50%/50% podzia?y itd, wy si? napracujecie i was wydyma na wszystko + ukradnie ca?? date. Ten go?c to w?a?ciciel Pogoots.pl jak i r?wnie? tego syfu crimeots.pl, jego powszechna nazwa to Pogo/Pogson. Przestrzegam wszystkich kt?rzy mogli by zosta? wydymani przez niego :curse:
Dowody? Owszem, mam tysi?ce rozm?w facebook/gadu-gadu. :)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

@up
Mi tam zawsze hajsy wyplacal konkretnie zgodnie z umowa i terminem, wiec nie wiem co musiales odjebac, ze cie ojebal.
 

Simon Here

Senior User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
525
Reaction score
71
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

@up
Mi tam zawsze hajsy wyplacal konkretnie zgodnie z umowa i terminem, wiec nie wiem co musiales odjebac, ze cie ojebal.

Stwierdzi?em ?e kolejny projekt robi? sam i ?e nic nie mam zamiaru robic przy tym co ja w 99% zrobi?em sam a on sie opierdalal i tylko hajs liczyl, dziecko si? zbulwersowa?o i padaczki dosta? i zacz?? mi spamowa? jak jaki? gimbus, zreszt? mam Archiwum na fb z jego nazwiskiem jak powie ze podrobic mog? ch?tnie nagram filmik jak przegladam wiadomosci z nim i all pokaze
 

Maloria

Active User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
146
Reaction score
6
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

nie ufajcie u?ytkownikowi Mixerr
 

gasecki

User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Pragn? zawiadomi? ?e Pan Never Give Up o gg 4677354 to oszust od kt?rego,mia?em mo?liwo?? zakup mapy i oczywi?cie mi jej nie da?.Jest wielce nies?owny i przebieg?y pragn? was ostrzec.W dodatku podaje si? ?e ma lat 19 a w rzeczywisto?ci posiada 17 lat,je?li chcecie dowod?w piszcie do mnie na priv,posiadam je.Nie polecam te? gra? na jego serverach,wszystko zapewne jest ?ciem?,ale ju? mnie to nie obchodzi.Przepraszam tylko ?e musz? wam tru? o takich ludziach tutaj.Jeszcze raz ostrzegam.
 

sebdogg22

User
Joined
Jan 28, 2015
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Gasecki dzisiaj zakupi?em od gracza PanNeverGiveUp datapack,source,www i wszystko dosta?em tak jak powinno by?. POLECAM GO! :)
 

gasecki

User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Do??czy?:
28 sty 2015..........

---------- Tre?? dodana o 00:04 ----------

to moze ty dosta?e? nie przecze
 

kubap123

User
Joined
Oct 26, 2014
Messages
32
Reaction score
1
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

kaziu02 Polecam go do hostowania maszyn !!!!!
 

Anzark

New User
Joined
Jul 17, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Czy kto? wie co si? dzieje z Dublerem ?

Jak na razie wygl?da to jak by mnie wystawi?. Dosta? par? % pieni?dzy z g?ry. Odwleka? przez d?u?szy czas to co mia? zrobi? (podawa? pow?d ci?gle, ?e praca/studia etc i ?e nadrobi nied?ugo [i ja to rozumiem w pe?ni, nic wielkiego]). Ostatni? wie?? od niego mia?em 8 czerwca, gdzie napisa?, ?e ma to i tamto gotowe, a w lipcu nadrobi reszt?. W lipcu si? odezwa?em i cisza [zrobi? si? offline i tak od 2 tyg.]. Nie s?dzi?em, ?e co? takiego wywinie zw?aszcza, ?e sporo z nim pisa?em i nie wydawa? si? by? tak? osob?.

Je?eli kto? wie co si? dzieje z nim by?bym wdzi?czny za informacj? ...
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Zastanawia mnie tylko na chuj Wy sie wyzywacie i probujecie nawzajem dojebac, nie lepiej odpuscic i isc dalej?
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Heh ja to si? zastanawiam co takie niekompetentne osoby robi? w kadrze. Zasz?y zmiany w regulaminie a m?j post (o dziwo arkama te?) by? z godny z regulaminem - nie poleci?em go + poda?em mas? dowod?w a ten to po prostu usun??...

Aali - Kappa. Wyzywanie wyzywaniem - ja tylko chc? ostrzec u?ytkownik?w tego forum ?eby nie dali si? okra?? tak jak ja i sporo innych os?b przez Arkama. [Glombersik powinien bekn?? za wsp??udzia? za krycie go]
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

U?ytkownik sasugan2 godny zaufania.
 
Top