What's new

Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

kamilsz123

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
97
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Nollie Wielki OSZUST <----------- Zablokowa? mnie na GG wys?a?em mu smsa na dedyka 30z? i dosta?em blocka a danych do dedyka nie widze....
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

paciox26 - Nie polecam nikomu tego usera. Nadu?ywa przyznanej pozycji dla w?asnych cel?w. Nie mo?na mu ufa?. Je?eli zastanawiasz si? czy przyj?? go do serwera to lepiej dobrze si? zastan?w. Sprzedawa? lvl'e za SMS. Dobrze, ?e w por? uda?o si? zapobiec jego dzia?aniu.
 

Dantez

Moim sekretem jest ciasto
Joined
May 22, 2008
Messages
1,206
Reaction score
202
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Imperata - kto? mo?e co? o nim powiedzie? ? :)
 

Denis630

Active User
Joined
Jan 22, 2012
Messages
107
Reaction score
2
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

xxx usunac
 

GM Przemek

Active User
Joined
Jul 19, 2010
Messages
119
Reaction score
7
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Proponuj? aby autor tematu zrobi? list? w pierwszym po?cie...
 

Lukanio

Senior User
Joined
Jun 25, 2008
Messages
521
Reaction score
25
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Uzytkownik: rafiik18

Totalnie ZERO! Udaje kozaka a jest nikim xD


Prosze oto rozmowa z kozaczkiem:


Jego GG: 9861092 - kazdy zobaczy jest podpisany xD
Moje GG: 36504919
 

Yeantis

Active User
Joined
May 16, 2012
Messages
131
Reaction score
7
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Witam wszystkich zainteresowanych mappingiem SwordFish Jest on bardzo dobrym mapperem ale by?a zlecona mapa [xxx] na termin [xxx] a on dzie? przed terminem oddania pracy nie odpisuje, nie daje znaku ?ycia wi?c jak by kto? chcia? z nim robi? mapki to nie polecam.
 

Lukanio

Senior User
Joined
Jun 25, 2008
Messages
521
Reaction score
25
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Kernaut oszust!
Mial reklamowac moj server, niestety po doladowaniu jego telefonu brak kontaktu, a jezeli juz wejdzie to upiera sie ze niedostal tego doladowania!
Uwazajcie!
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Kubasoba , napisa?em do niego , wszystko ok - poda? mi swoje przyk?adowe prace , - , no to ok patrze super prace i przeczytalem nizej jego post ze na otlandzie sa jego prace , wiec pisze mu na gg zeby dal mi linka do tych prac lub nick z otlandu , a tu patrza zosta?em zablokowany wiec odradzam us?ug tego pana !
podaje sie za kogos kim nie jest i nie swoje prace !
 
Joined
Sep 17, 2009
Messages
45
Reaction score
4
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Solkren/Solkrin - bierze ludzi do zespo??w, aby ich naci?gn??, ka?e sobie p?aci? za pozycje na serwerze, gdy wyci?gnie ju? od ludzi mapki czy jakie? skrypty zwyczajnie banuje na IP i blokuje na gg. Odradzam wszystkim wsp??prac? z tym oszustem. W dodatku bezczelnie si? wypiera wszystkiego, nawet je?li przedstawi mu si? dowody czarno na bia?ym.
 

Embere

User
Joined
Jan 31, 2013
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

stifler444 - udaje, ?e jest mapperem. Daje 3 screeny t?umacz?c si?, ?e wi?cej nie ma przez formata (akurat tylko te 3 ocala?y!). Wsp??praca ko?czy si? na lekkiej edycji i pokazaniu zdj?? po czym kontakt si? urywa i mapy ni ma... Nie wysy?ajcie mu swoich map!
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Oszust [user]forseti[/user] - nies?owny, nieodpowiedzialny, k?amca, po?ycza kas? od ludzi na forum niby na projekt, a sam nie wysy?a nagr?d, do kt?rych wys?ania zobowi?za? si? w konkursie, kt?ry za?o?y? b?d?c moderatorem tego forum. Zreszt? wylecia? dawno. Nie polecam, jak pisze do Was o co?, najlepiej od razu zablokujcie.
 

sejbr

User
Joined
Sep 1, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

rafiik18 (oszust) - Otrzyma? serwer za darmo, pod stworzenie projektu serwera OTS. Projekt zrealizowa? w zerowym stopniu, a bez konsultacji si? z nami (Hostingiem) na forum umie?ci? pi?kny temat http://tibia.net.pl/threads/556506-Odsprzedam-serwer-dedykowany.
Pomijaj?c ju? to, ?e nie mia? najmniejszego prawa tego kontenera sprzedawa?. Rozpowiada? u?ytkownikom fa?szywe informacje w celach. Swoimi akcjami ?ami?c ?2 art. 284 kodeksu karnego.
 

HaiT

Advanced User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
431
Reaction score
21
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Haczykowski - Oferowal sie jako hoster po jedym dniu kontakt sie urwal.
oraz wczesniej wymieniany
Kernaut - Ukrad? silnik i powiedzial ze nie bedzie hostowa?.
jebac frajerow!
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

kolczansodu - zakupi? silnik p?ac?c przez paypal, a 2 tygodnie p??niej zg?osi? wycofanie wp?aty. Na jego przekr?cie straci?em ponad 150z?. Jego gg to 2899288
 

OTsystem

Active User
Joined
Oct 9, 2009
Messages
58
Reaction score
1
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

dubler mistrzu pami?tasz mnie ? widz? ze dalej siedzisz w ots zmieni?e? gg ?
odezwij si? to pogadamy
 

gajesmen

Active User
Joined
Sep 1, 2010
Messages
98
Reaction score
1
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

U?ytkownik kaziu002 to najbardziej zaufana osoba jak dla mnie na ca?ym forum! Jako jednyny wiedzia? jak mi pom?c oraz nie kr?ci? jak inni, gdy hostowa? mi OTS. Pomaga? mi zawsze gdy tej pomocy potrzebowa?em (strona i wiele innych rzeczy). Je?li nie wiecie z kim mo?ecie zaufanie pracowa? to tylko z tym u?ytkownikiem. :- ) POZDRAWIAM CI? kaziu002!
 

oskar1232

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
175
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Uzytkownik Moozie oferuje mi pomoc przy silniku, za oplata pieniezna, czy moge mu zaufac?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

http://tibia.net.pl/members/340491-realmix
Stawialem mu serwer to bylo ok, troche na kase musialem czekac ale w koncu wplacil.
Kilka dni pozniej chcial jeszcze jakas tam pomoc z kilkoma rzeczami + layouta. Dostal co chcial. Najpierw sie wykrecal, ze nie ma kasy bo na pogrzeb wydaje, potem mowil, juz ide wplace jak bede szedl gdzies tam i tak w kolko pierdoli juz 3 tygodnie a kasy jak nie bylo tak nie ma.
Takze radze uwazac. Moze zaplaci, moze nie. Zalezy czy akurat mu sie bedzie chcialo isc wplacic kase i czy bedzie to dla niego za drogo czy nie... A w takim wypadku nie polecam uzyszkodnika...

@up
Nie wiem kto to ale ja moge ci pomoc za oplata pieniezna i nie oszukuje ;P
 

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Ja na twoim miejscu wole wybra? sprawdzonych ludzi nie ?adnych co nie wiesz co si? po nich spodziewa?.

Zamiast Mrooza czy jak mu tam wybierz Klimore.
Klimora moim zdaniem jest zaufan? osob?.
 
Top