What's new

Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

The Evil

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
74
Reaction score
1
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Sokou, a mo?e Xiver, po prostu nie odpowiada? mi db ots xd, a pozatym jeste? naiwny jak dziwka pod latarni? hahahha i jeszcze bezczelnie mnie oskar?asz i piszesz do mnie ?ebym wr?ci?, bo my?lisz ?e mnie nikt nie przyjmie xd.

Dzisiaj wyjecha? z takim tekstem:
Xiver2
09:12:49
Ej No Kurde chodz do mnie.
 
Last edited:

HaiT

Advanced User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
431
Reaction score
21
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

God Maniek oferowal sie jako hoster po wyslaniu silnika zablokowal mnie na gg (cwel jebany)
 

Dasper

Active User
Joined
Nov 25, 2010
Messages
99
Reaction score
19
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

demon23 - Osoba podaj?ca si? za mppera, kiedy napisa? mi kto? w temacie, ?e jego przyk?adowe prace s? plagiatem Black'a czy Fluso'a, to demon23 powiedzia?, ?e nie jest godzien mojego projektu i rezygnuje. Zwyk?y oszust, kt?ry zapewne liczy? na map?.
 
Joined
Dec 15, 2010
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

U?ytkownik Asssed jest nie tyle oszustem co ma s?omiany zapa? i nie po?wi?ca czasu dla projektu.
Gdy napisa?em do niego ?e jestem za?o?ycielem tematu projektu i chc? zobaczy? jego inne pixele odpowiedzia? ?ebym da? mu co? trudnego do zrobienia wi?c da?em mu zdj?cie to po chwili zablokowa? mnie na GG .
Nie polecam
 
Joined
Jul 24, 2008
Messages
38
Reaction score
1
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Witam te? mam jednego na kt?rego uwa?a? trzeba !!
Name: Elitarny
Pow?d: pisa?em z nim ok. 2 dni wszystko by?o ustalony daje mu pasy (do skillowania) i kody do do?adowania za 50z? + 25z? do orange. w ostatniej chwili pisze ?e odwo?uje si? od tego i nie chce do?adowa?. Oczywi??ie podst?pnie to zrobi? ja mu wczesniej napisa?em ju? wysy?am pasy on ok jak ja pisa?em to on wtedy wys?a? wiadomo?? i ma alibi. po2 wzio? te do?adowania.
 

mikoo178x

Active User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
83
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Witam, Og?aszam ?e norbixon1995 to oszust !!!
wys?a?em mu silnik i acc, po chwili dopracowa?em acc (Logo newsy poprawa kont)
a on na to ?e keylogger <lol2> ciekawe jak mia?em mu to zrobi? jak i tak by?o 50% z sms shopa i mia? by gm'a . U?ytkownik jest ?mieszny i obra?a rodzic?w ;/ DZIECKO
 

Yondaime

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
311
Reaction score
21
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Pat2[mapper]
Tego pana nie poleca.
Doszed? do mojego teamu,wszystko zapowiada?o si? ?adnie i pi?knie gdy po 2 dniach napisa?em ?eby wys?a? mi map? ten odm?wi? m?wi?c,?e nie sko?czonego kawa?ku mapy mi nie da gdy? odda mi doko?czon? prace p??niej.
Czeka?em tydzie? pisze do niego ten nie odpowiada.
Napisa?em mu prywatn? wiadomo?c na tibia.net.pl i te? nie otrzyma?em odpowiedzi.
Dzi?ki temu panu straci?em tydzie? robienia mapy[przez tydzie? mo?na wiele ?dzia?ac]
NIE POLECAM GO ZUPE?NY BRAK PROFESJONALIZMU M?G? PRZYNAJMNIEJ NAPISA? ?E ODCHODZI.
 

PaT2

Banned
Joined
Jul 9, 2010
Messages
199
Reaction score
26
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

up# Ch?opie, ?a?osny jeste?. B?dziesz wsz?dzie spamowa? swoimi beznadziejnymi postami?
Powtarzam ci to jeszcze raz. Mia?em problemy z kompem. Na Tnet, nie ma ?adnej wiadomo?ci od cb =) . Ahahaaaa, nie wierze w to. Jak mog?em tobie odpisa? jak mi si? komputer zepsu? ? Ciekawie masz.
 

Yondaime

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
311
Reaction score
21
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

sasaa.png

Oto dow?d
 

demon23

OT Expert
Joined
Apr 10, 2010
Messages
261
Reaction score
13
Age
25
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Dasper- osoba robi?ca swoj projekt... Czy napewno? Kiedys dla niego robilem mape zrobilem i mnie zablokowal na gg... Znaj?c zycie on bral udzial w jakims innym projekcie jako mapper i potrzebowal mapy dobrego mappera...
 

Avish

Advanced User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
219
Reaction score
12
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

demon23 - Osoba podaj?ca si? za mppera, kiedy napisa? mi kto? w temacie, ?e jego przyk?adowe prace s? plagiatem Black'a czy Fluso'a, to demon23 powiedzia?, ?e nie jest godzien mojego projektu i rezygnuje. Zwyk?y oszust, kt?ry zapewne liczy? na map?.
Racja... Zwyk?y cham i z?odziej.. Oto dowody:
Jego temat
/\ Prosz? spojrze? na dwa ostatnie posty /\

I drugi dow?d:
Jego rzekoma galeria

/\ Tutaj przeczytajcie ostatnie 3 posty : ) /\


Dasper- osoba robi?ca swoj projekt... Czy napewno? Kiedys dla niego robilem mape zrobilem i mnie zablokowal na gg... Znaj?c zycie on bral udzial w jakims innym projekcie jako mapper i potrzebowal mapy dobrego mappera...

AHAHAHAHA I jeszcze stara si? broni?.. CH?OPIE JESTE? ZEREM ARTYSTYCZNYM I MORALNYM... Takie osoby jak ty to ja spotykam jak zagl?dam na ostatni? warstw? polskiego spo?ecze?stwa aby si? ponabija? w?a?nie z takich ludzi jak ty...

Dzi?kuj? i Dobranoc.
Avish
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Witam!
Ja nie chc? wszczyna? k??tni ani nic w tym stylu, lecz problem ten mo?na rozwi?za? robi?c drugie konto, na kt?rym siedzia?by Tw?j brat.
Wtedy na pewno nie dosz?oby do podobnej sytuacji.

Pozdrawiam!
 

Ermak

User
Joined
Dec 1, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

delete that post
wszystko wyjasnione
 
Last edited:

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Ehh nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, lecz poinformowalem cie ze nie moge ci dac tutora poniewaz zaduzo osob bylo w supporcie :)
Zapytales sie czy nie moglbym ci chociarz pkt dac, to ci dalem.


Edit: Skoro ten ots jest zasrany, to czemu blagales przez 30 minut zebym ci dal skille 120/120? -.-' :)
 

Ermak

User
Joined
Dec 1, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

wszystko wyjasnione prosze o usuniecie tego posta
 
Last edited:

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Collossus - Mo?e jest mapperem, ale i na pewno jest oszustem. Od hmm, tygodnia ba mo?e dw?ch, robi mi mapk? temple+dp i 15 domk?w? Kiedy pisz?, co z map?, co chwile tragiczne wym?wki. A to piorun strzeli? mu w dom, teraz brat w szpitalu od 3 dni, jutro pewnie b?dzie, ufo za domem. Nawi?zuj? do tego, ?e je?li kto? my?li powa?nie o projekcie, nie korzystajcie z us?ug tej osoby, bo stracicie tylko czas, w kt?rym kto? inny zrobi? by wiele.
 

SirGoodi

Advanced User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
180
Reaction score
2
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Witam, zg?osi? si? do mnie typek i mam takie pytanie czy mo?e kto? go zna i czy mo?na mu zaufa?
Nick na forum: The Fear
a o to jego podanie

Nick: The Fear/Thor
Wiek: 21
Posada: Skrypter/Koder | Mog? r?wnie? zaj?c pozycj? Mappera oraz Grafika (Bannery, Loga)
Numer GaduGadu: 36968503
Do?wiadczenie: W OTS bawi? si? od tibi 7.4, w Anime OTS od ok. 3 Lat
W zamian oczekuj?: Posady na serwerze, zaufania, mi?ej atmosfery, szacunku dla mnie i mojego czasu, co do reszty to si? dogadamy.
 

Mortalus

User
Joined
Jul 12, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

U?ytkownik Pk Xd podaje si? za skryptera i g??wnego admina serwera. Wzi?? ode mnie map? po czym znikn?? bez ?ladu. Oszust.
 

HaiT

Advanced User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
431
Reaction score
21
Odp: Nie wiesz, czy mo?esz komu? ufa?? - Sprawd? go!

Tares kolejny z?odziej silnik?w, zabra? silnik zablokowa? na gg i koniec.
 
Top