- Dołączył
- Czerwiec 27, 2009
- Posty
- 380
- Liczba reakcji
- 16
Odp: Nowy Norah (norah.pl) 8 stycznia 2010
@Tholiam
ile miejsca zajmuje ci cala mapa? xD
obecnie bardzo bardzo fajna tylko ze jakby na norahu istnialo cos takiego jak "tibian earth"
ze mozna przegladac mape jak sie chce tzn. mozna obejrzec cala mape, kazde pietro i wszystko tylko ze mapa jest bez potworkow i itemkow i nie mozna otwierac drzwi itd
Tibia.pl - Tibia Earth
/\ dokladnie cos takiego ino ze z mapa Noraha
@Tholiam
ile miejsca zajmuje ci cala mapa? xD
obecnie bardzo bardzo fajna tylko ze jakby na norahu istnialo cos takiego jak "tibian earth"
ze mozna przegladac mape jak sie chce tzn. mozna obejrzec cala mape, kazde pietro i wszystko tylko ze mapa jest bez potworkow i itemkow i nie mozna otwierac drzwi itd
Tibia.pl - Tibia Earth
/\ dokladnie cos takiego ino ze z mapa Noraha
)
ciekawe czy ten no? lajF zn?w bd gra? ;d