What's new

-Trudny "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

duposz

User
Joined
Sep 25, 2015
Messages
43
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Kto pomoze mi z XAMPPEM robie jak napisane wszystko w poradniku i po kliknieciu MYSQL i APACHE na START nie pokazuje sie RUNNING. Sciagalem kilka wersji XAMPPA ale nie moglem ich otworzyc z powodum mojego systemu WINDOWS XP. POMOCY GG:7169696 lub PW
 

pxgift2

Active User
Joined
Jun 7, 2015
Messages
86
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Ustaw zgodno?? wszystkich plik?w wykonywalnych w folderze xampp na system w ktorym powinny pracowac i zrob relocation folderu.
 

Mefisto94

Senior User
Joined
Jun 22, 2010
Messages
656
Reaction score
24
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Zobacz wersje 1.6.7
 

pxgift2

Active User
Joined
Jun 7, 2015
Messages
86
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Sprawd? czy nie masz np. skype uruchomionego lub innych program?w blokuj?cych porty.
Sam korzystam z wersji 1.7.3 dziala bezproblemowo na xp i 7
 

baro154

New User
Joined
Dec 2, 2015
Messages
7
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Witam wszystko po kole i zrobi?em jak napisane wszystko sz?o okej lecz gdy odpalam silnik mam ci?gle takie cu?:
9geuqc.jpg
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

[MENTION=434277]baro154[/MENTION]
wpisa?e? z?e has?o do bazy danych w config.lua
 

baro154

New User
Joined
Dec 2, 2015
Messages
7
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

ju? za?apa?em xd
odpalony silnik i wszystko tylko pokazuje mi teraz ?e nie ma konta ?adnego a mam account manger i nie dzia?a ;d
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

dobra wystarczy?o przegl?dark? zmieni? :D
 
Last edited:

jamjestpan

New User
Joined
Mar 31, 2016
Messages
1
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Hej :D

To ja te? o co? zapytam, robi?em wszystko jak w poradniku ale utkn??em przy ko?cu punktu 4, kiedy chce si? zalogowa? pokazuje mi wrong temple position, korzysta?em z poradnika http://tibia.net.pl/threads/288557-Rozwiązanie-Temple-position-is-wrong , ale tam jest mowa o znalezieniu /xampp/htdocs/config/config.php , a ja nie posiadam takiej ?cie?ki. W tym folderze mam zupe?nie inne rzeczy ni? config. Jaki? pomys? dlaczego nie dzia?a? Jakby kto? mia? chwilk?, ?eby pom?c to ogarn?? to prosz? o odpowied? tu, b?d? moje GG:11517071 :)

Pozdrawiam :D
 
Last edited:

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Sprawd? w configu (w folderze z otsem) i xampie przy postaciach czy wsp??rz?dne si? zgadzaj?.
 
Top