What's new

-Trudny "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Skyy

Active User
Joined
Jul 22, 2012
Messages
52
Reaction score
11
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

nie mam folderu Schemas
Stw?rz plik mysql.sql i wklej do niego tekst kt?ry jest w linku: . U?yj go podczas importowania bazy.
 

Haaan

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
62
Reaction score
1
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

ju? sobie poradzi?em usun??em xamppa i tak dalej i zainstalowa?em od nowa, a nazw? bazy danych w localhost da?em inn? ni? ta w folderze z otsem mo?e o to chodzi?o
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Z tego co widzia?em w ostatnich tfsach zrezygnowano z folderu Schemas. Zamiast tego w g??wnym katalogu umieszczono plik forgottenserver.sql. Sugeruj? pos?u?y? si? nim do stworzenia bazy.
 

Enpec

User
Joined
Aug 9, 2012
Messages
37
Reaction score
4
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Poradnik ?wietny, czytelny i wogle wida?, ?e si? napracowa?e?, szacun! :)
 

Gumek AngelOts

Advanced User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
261
Reaction score
14
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

mam pytanko bo gdy zgin??a mi posta? wyskuje mi temple wrong positions czy jakos tak gdzie to poprawi? w silniku / bazie ? :)
 

Xazerek

User
Joined
Oct 27, 2012
Messages
11
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Dlaczego w ip changer trzeba wpisa? localhost zeby dosta? si? do swojego serwera nie mo?e by? to np. 81.9523.121 ? Albo co? w tym stylu?
 

Hotcan

New User
Joined
Nov 28, 2012
Messages
1
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Po uruchomieniu konsolki wyskakuje co? takiego na ko?cu (a raczej nie powinno tak by?). M?g?by kto? poda? link do mysql.sql pod 9.6/9.61?
Z g?ry dzi?kuj?

[28/11/2012 22:12:47] >> Initializing gamestate
[28/11/2012 22:12:48] mysql_real_query(): DELETE FROM `guild_wars` WHERE `status` = 0;: MYSQL ERROR: Table 'bazadanychtfs.guild_wars' doesn't exist
[28/11/2012 22:12:48] mysql_real_query(): DELETE FROM `market_history` WHERE `inserted` <= 1351545168;: MYSQL ERROR: Table 'bazadanychtfs.market_history' doesn't exist
[28/11/2012 22:12:48] mysql_real_query(): SELECT `id`, `amount`, `price`, `itemtype`, `player_id` FROM `market_offers` WHERE `sale` = 0 AND `created` <= 1351545168;: MYSQL ERROR: Table 'bazadanychtfs.market_offers' doesn't exist
[28/11/2012 22:12:48] mysql_store_result(): SELECT `id`, `amount`, `price`, `itemtype`, `player_id` FROM `market_offers` WHERE `sale` = 0 AND `created` <= 1351545168;: MYSQL ERROR: Table 'bazadanychtfs.market_offers' doesn't exist
[28/11/2012 22:12:48] mysql_real_query(): SELECT `id`, `amount`, `price`, `itemtype`, `player_id` FROM `market_offers` WHERE `sale` = 1 AND `created` <= 1351545168;: MYSQL ERROR: Table 'bazadanychtfs.market_offers' doesn't exist
[28/11/2012 22:12:48] mysql_store_result(): SELECT `id`, `amount`, `price`, `itemtype`, `player_id` FROM `market_offers` WHERE `sale` = 1 AND `created` <= 1351545168;: MYSQL ERROR: Table 'bazadanychtfs.market_offers' doesn't exist
[28/11/2012 22:12:48] mysql_real_query(): SELECT `sale` AS `sale`, `itemtype` AS `itemtype`, COUNT(`price`) AS `num`, MIN(`price`) AS `min`, MAX(`price`) AS `max`, SUM(`price`) AS `sum` FROM `market_history` WHERE `state` = 3 GROUP BY `itemtype`, `sale`;: MYSQL ERROR: Table 'bazadanychtfs.market_history' doesn't exist
[28/11/2012 22:12:48] mysql_store_result(): SELECT `sale` AS `sale`, `itemtype` AS `itemtype`, COUNT(`price`) AS `num`, MIN(`price`) AS `min`, MAX(`price`) AS `max`, SUM(`price`) AS `sum` FROM `market_history` WHERE `state` = 3 GROUP BY `itemtype`, `sale`;: MYSQL ERROR: Table 'bazadanychtfs.market_history' doesn't exist
[28/11/2012 22:12:48] >> Loaded all modules, server starting up...
[28/11/2012 22:12:49] >> Forgotten Server Online!
 

dyzio99

User
Joined
Dec 5, 2012
Messages
16
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

A ja z kolei mam problem z acc makerem gdy wszystko zrobi? z tymi folderami itp (usuwam tamte pliki z xamppa i wklejam nowe z acc) po wpisaniu localhost wy?wietla mi si? takie co?
Notice: Undefined index: page in F:\xampp\htdocs\install.php on line 40

Notice: Undefined index: page in F:\xampp\htdocs\install.php on line 53

Notice: Undefined index: page in F:\xampp\htdocs\install.php on line 71

patrzy?em w pliku install.php i usun??em linijki ale nic to nei daje bo pokazuje inne b?edy,prosz? o pomoc
 

dawfab1

New User
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2
Reaction score
0
Odp: &quot;Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!&quot; - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Odp: &quot;Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!&quot; - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Super. By?em zielony w zak?adaniu w?asnego OTS'a , ale dzi?ki temu poradnikowi sobie poradzi?em .:))

---Aktualizacja---

mo?e, ja wpisuje sw?j adres IP, ale najpierw wpisa?em go w cofig.lua :)
 

Member

New User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
1
Reaction score
0
Odp: &amp;quot;Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!&amp;quot; - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Odp: &amp;quot;Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!&amp;quot; - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Witam mam straszny problem. ;[
Wyskakuje mi co? takiego.


---Aktualizacja---

Witam mam straszny problem. ;[
Wyskakuje mi co? takiego jak u towarzysza Kielon a mam Xamppa i w??cza si? tylko ?e na moim koncie pisze ?e (Maksymalny rozmiar: 2,048KB) i niewiem jak zrobi? ?eby by?o wi?cej lub co? zrobi? aby si? uda?o prosz? o szybk? odpowied?. Z g?ry dzi?kuj?.

PS. Jakbyco jak ogarne troche te fora to moge da? REPUTACJE.

---Aktualizacja---

Siemka!
Je?li chodzi o to napisa?em to ju? niewa?ne poradzi?em sobie.
Poradnik ?wietny dam ci reputacje jak ogarne.
Dzi?ki za poradnik.
POZDRAWIAM. ;]
 

mocarz2012

New User
Joined
Jan 5, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

poradnik godny uwagi ,my?le ?e najlepszy jaki mo?na znale?? je?eli chodzi o ten temat.

Niedlugo start mojego ots ^^ :)

zapraszam xd
 

zagonse

New User
Joined
Aug 26, 2013
Messages
2
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Niestety xampp odmawia pos?usze?stwa i w??czy? nie mog? apache i mysql (w??cza si? ale na 1 sek po czym ga?nie) m?g?by kto? pom?c ?
 

adam9421

New User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Witam,
Poradnik kt?ry napisa?e? to arcy dzie?o! Jestem zielony w tym, ale dzi?ki takim osob? jak ty mo?na si? szybko podszkoli?.
Aktualnie mam tylko jeden problem, nie mog? nigdzie znale?? Silnika.

- trzon to plik ".exe", dzi?ki kt?remu uruchamiamy serwer, z nim jest u mnie problem! Nie mog? go nigdzie dosta?, wszystko albo nie aktualne albo z virusami.
Je?li kto? mo?e mi pom?c, prosz? o to jak najszybciej!
(dok?adnie TheForgottenServer 0.3.6pl1 (Crying Damson) pod Tibi? 8.54.)
Z g?ry dzi?kuj?!
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Witam,
Poradnik kt?ry napisa?e? to arcy dzie?o! Jestem zielony w tym, ale dzi?ki takim osob? jak ty mo?na si? szybko podszkoli?.
Aktualnie mam tylko jeden problem, nie mog? nigdzie znale?? Silnika.

- trzon to plik ".exe", dzi?ki kt?remu uruchamiamy serwer, z nim jest u mnie problem! Nie mog? go nigdzie dosta?, wszystko albo nie aktualne albo z virusami.
Je?li kto? mo?e mi pom?c, prosz? o to jak najszybciej!
(dok?adnie TheForgottenServer 0.3.6pl1 (Crying Damson) pod Tibi? 8.54.)
Z g?ry dzi?kuj?!

 

peszer

New User
Joined
Feb 28, 2014
Messages
1
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

MAM Problem Niemoge sie zalogowac juz na tibi wytlumacz to
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Wyt?umacz? wszystko tylko obiecaj, ?e sprawa nie trafi do prokuratury : D info dla ludzi pisz?cych do mnie pw: nie zajmuj? si? ju? ot i mimo tego, ?e pytania zadajecie raczej proste i o elementarne rzeczy, to nie mam czasu ani ch?ci odpisywa? na te wiadomo?ci. Ca?? spu?cizn? po mnie macie w tych pierwszych postach, reszt? googlowa?. Poradnik jest ju? w du?ej cz??ci nieaktualny ale my?l?, ?e dalej zawiera sporo u?ytecznych informacji : )
 

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Mmm.. Mnie spotka? taki oto poblem: wszystko ?miga?o niesamowicie do czasu restartu komputera i teraz gdy chce zalogowa? si? do phpMyAdmin wyskakuje mi komunikat:
"Nie uda?o si? bezb??dnie utworzy? sesji. Nale?y sprawdzi? b??dy w logach PHP i serwera WWW, a nast?pnie w?a?ciwie skonfigurowa? instalacj? PHP."
Da si? co? na to zaradzi??
 

megakurwisko

Banned
Joined
Oct 10, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Zajebiste xD
 

Hegenox

New User
Joined
Jun 5, 2014
Messages
4
Reaction score
0
Odp: &quot;Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!&quot; - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Odp: &quot;Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!&quot; - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

By?bym mega wdzi?czny, gdyby komu? si? chcia?o i zaktualizowa? linki bo stare wygas?y - najlepiej do wersji [9.10] The Forgotten Server 0.2.11pl2 [GUI].

---------- Tre?? dodana o 18:24 ----------

Robi? wszystko do wersji podanej w poradniku i jestem na tym etapie:
Baz? danych mamy gotow?, z tym, ?e jest ona pusta. Musimy wype?ni? j? odpowiednimi tabelami. W tym celu klikamy guzik "Import" zaznaczony zielonym k??kiem. Poka?e nam si? takie co?:
Klikamy przycisk "Przegl?daj" zaznaczony zielon? jedynk?. Szukamy folderu z naszym silnikiem, nast?pnie katalog "schemas", a w nim plik tekstowy "mysql" (czerwone k??ko poni?ej):
Zatwierdzamy, nast?pnie klikamy "Wykonaj" (niebieska dw?jka na wcze?niejszym screenie). Je?li nic do tej pory nie spieprzyli?cie powinno pokaza? si? takie co?:
i wyskakuje mi b?ad:
SQL query:
DROP TRIGGER IF EXISTS `oncreate_players`;
MySQL zwr?ci? komunikat: Dokumentacja
#1046 - No database selected

Co "spieprzy?em"? (Mam ?ci?gni?t? najnowsz? wersj? XAMPPa wi?c troch? inaczej to wygl?da)
 
Last edited:

FugiSun

New User
Joined
Aug 19, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: "Przygod? z Open Tibi? czas zacz??!" - TheForgottenServer, XAMPP, phpMyAdmin

Wszystko pi?kne jasne klarowne. Tylko co z mapa i spawnami ? M?g?by? doko?czy? ?
 
Top