What's new

Pudzian vs Najman

Status
Not open for further replies.

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Jak si? podoba?a walka?
Pudzian kopn?? Najmana jakby od niechcenia, a ten a? podskoczy? i odlecia? spory kawa?ek. Dobry by? te? s?dzia jak wyjecha? Pudzianowi z d?wignia na r?k? hahaha. Z drugiej strony... ledwo zd??y?em otworzy? piwko, a ju? by?o po walce. Zastanawiam si?...Na chuj mi czteropak? Trzeba wypi?.
Powinni wprowadzi? nowe zasady m?wi?ce o tym, ?e w pierwszej rundzie nie ma ani s?dziego, ani zasad.

Licz? teraz na walk? z panem od JP - czyli Pudzian vs Popek! To mog?oby by? troch? bardziej interesuj?ce. :-D

Notka moderatorska:
Przerzucam do sportu
 

Gm Manio

Active User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
115
Reaction score
5
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Najman przegral dlatego bo Pudzian ma wiecej sily, bylo widac co sie dzialo przy Mariusza kopie :) No nic tylko gratulowac Pudzianowi :D
 

Ownador OT

User
Joined
Nov 14, 2009
Messages
15
Reaction score
1
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Takie lowy jakie dostal Najman od Pudziana to ja pierdole. Kazdy jeden sie wyjebie na deski.
Kiedy uslyszalem "walka Nejman vs Pudzian" to wtedy juz wiedzialem kto wygra.

btw. Najman sie za duzo nagadal
 

Guru'nia

Active User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
56
Reaction score
0
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Tylko pudzian, tylko on. Wkoncu wystarczy spojrzec na tego najmana. 44sec to jego drugie imie.
 

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Ja natomiast walki nie obejrza?em..
W sumie to chcia?em obejrze?, ale nie my?la?em, ?e b?dzie ona tak kr?tka. Gdy walka si? zacz??a poszed?em na balkon zapali? i m?wi? sobie, ?e zobacz? drug? rund?, a tu klapa gdy wr?ci?em ju? walki nie by?o ^^. Moim zdaniem to Pudzianowski zrobi? ?wietn? reklam? Najmanowi, gdy? dot?d nikt o nim nie s?ysza?. Ca?a walka i tak by?a dla pieni?dzy tak wi?c nie ma co spekulowa?.
 
Last edited by a moderator:

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

ehhh... tyle czekania na walk? a tutaj 44 sekund i koniec ;d;d To by?a miazga
Gratulacje dla Pudziana ;]
 

Ksiądz Szatanek

Wiedz, że coś się dzieje...
Joined
Apr 29, 2009
Messages
273
Reaction score
50
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Powinni wprowadzi? nowe zasady m?wi?ce o tym, ?e w pierwszej rundzie nie ma ani s?dziego, ani zasad.
Je?liby nie by?o zasad, to prawdopodobnie tragicznie zako?czy?a by si? walka dla Najmana...
Dla tych co nie ogl?dali:
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Pudzian wygra? bo by? agresywny a to jest najwa?niejsze w MMA. Kiedy rzuci? si? na Najmana ten po prostu nie ogarn?? takiej si?y i masy. Gratulacje dla Pudziana ;)
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Najman mo?e i dynamiczny, Lecz Pudzian ma du?o si?y. Z deka interesuje si? MMA i widzia?em pojedynki 10-20 sec. Jakby powalczy? z takimi s?awami jak Marcus Aurelio
To by zbiera? z?by po pojedynku. Poza tym do Najmana nic nie mam
 

Regavin

User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
12
Reaction score
2
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

No jedyne co mog? powiedzie?, to "?a?o?? cz?owieka uj??a" ^^. Jedna wielka ?enada. ?e Pudzian wygra to nie mia?em w?tpliwo?ci, co Najman m?g? mu w?a?ciwie zrobi?? "25 kg ci??szy i chyba 250 razy silniejszy" ; P. Ca?a walka to by?o zwyk?e show, nie oszukujmy si?. Nie zdziwi?bym si?, gdyby wywrotka by?a po prostu w scenariuszu. I ta d?wignia s?dziego, ja pierdol? xD. Wiecie, ile oni zbili kasy na tych 44 sekundach ; D?
 

GmHeder

Advanced User
Joined
Dec 4, 2009
Messages
349
Reaction score
6
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

to by?o do przewidzenia ?e Pudzian go zmia?d?y ;D
 
Joined
Dec 11, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Wed?ug mnie to gdyby nie s?dzia Pudzian by Nejmana zabi? :D. Ca?a moja szko?a stawia?a na Pudziana.
 

Squidy

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
293
Reaction score
22
Age
29
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

S?dzia by? bli?szy pokonania Pudziana ni? Najman :)
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

To by?o wiadome, ?e Pudzian wygra. U mnie w szkole ca?a moja klasa stawia?a na Pudziana.( No opr?cz dziewczyn..). Zada? mu par? cios?w z nogi i Najman si? ju? rozk?ada?, a jeszcze jak go zacz?? porz?dnie la? po ryju to my?la?em, ?e go zabije. Najman ma szcz??cie, ?e s?dzia by? bo jakby nie on to dzi? by?by w raju. ;D
 

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Pudzian wygra? bo by? agresywny a to jest najwa?niejsze w MMA.
Wida? du?o o MMA wiesz, chcia?bym przypomnie? walk? fina?ow?, XI MMA, wkt?rej spokojniejszy zawodnik wygra?, z naszym "Czeczenem".

Co do walki, nie by?o opcji aby Pudzian przegra?. Zwa?aj?c na jego si??, czarny pas w karate, oraz umiej?tno?ci Najmana, wynik by? pewny na 100%. Dla tych, kt?rzy broni? Najmana, niech zobacz? jego ranking w boksie, i od jakich zawodnik?w dostaje po twarzy.

Ca?a walka trwa?a 44 sec, a dosz?o do knock out'u oraz chwilowej utraty przytomno?ci Najmana :)

Co do upadku Najmana, my?l? ?e chcia? skoczy? do basenu na g??wk?, lecz tam nie by?o basenu, podczas skoku si? przerazi? i wywin?? si? w 2 stron?.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Przewr?ci? si?, bo ucieka? przed Pudzianem.

Ksodio said:
Najman mo?e i dynamiczny, Lecz Pudzian ma du?o si?y.

No nie wiem kto tu by? bardziej dynamiczny, Pudzian pokaza?, ?e jest silny ale r?wnie? szybki(co dla mnie by?o zaskoczeniem).

Tyle si? wyczeka?em i tak kr?tko trwa?o :S
 

Vercon

User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
35
Reaction score
7
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Walka bardzo ciekawa ca?e 44s, wida?, ?e pudzian ma wi?cej si?y ni? najman... szkoda tylko, ?e tak szybko wszystko si? sko?czy?o... po najmanie nic nie zosta?o, my?la?em, ?e wytrzyma d?u?ej, niestety technika w tym przypadku przegra?a z si??.
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Pudzian zmi?t? go, walki nie by?o.Jak w 1 po?cie walka Popek vs Pudzian oh by?oby co? :-D
Dla mnie 44sekundy to za ma?o.
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Walka by?a bardzo interesuj?ca ;) Szkoda, ?e tak kr?tka. Pudzian pokaza? klas?, nie rzuca s??w na "wiatr". Najman si? przewr?ci? bo Pudzian go popchn??. Dobrze cwaniakowi. Przed walk? by? taki wygadany, a w ringu kupe zrobi?.
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Pudzian vs najman

Odp: Pudzian vs najman

Dla mnie to nie by?a prawdziwa walka, to by?a pora?ka na ca?ej linii dla Najmana. Pudzian go zmi?t? z ringu, wbi? go w ziemi?.

Co do walki, nie by?o opcji aby Pudzian przegra?.

Signed.

Pomy?lcie jak musia? si? czu? Najman, wyszed? i go wygwizdali, do tego dosta? w taki spos?b. No c??, czeka?em trzy godziny na walk?, a trwa?a ona 44s. Ale my?l?, ?e by?o warto.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top