What's new

Rola zas?u?onych na forum

Status
Not open for further replies.

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Witam, czy zas?u?ony nie ma przypadkiem godnie reprezentowa? forum? Korzonek swoim zachowaniem udowadnia, ?e nie zas?uguje na t? rang?, a w przesz?o?ci niekt?rzy ludzie tracili zas?u?onego za mniejsze przewinienia. Powinni?my sobie zada? pytanie jaka jest rola zas?u?onych na forum i albo usun?? korzonka z tej grupy, albo przywr?ci? innych kt?rzy stracili t? rang? za warny.

w4FwoON.png


U?ywanie wulgaryzm?w + obra?anie moderatora forum - jak dla mnie ewidentny pow?d do zdj?cia rangi. :") Pozdrawiam cieplutko, do zobaczenia za 3 miesi?ce robaczki.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Na debili nie ma lekarstwa :/
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Hahahahahahaha
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Zwalniam tempo, sory. Marcinku, wracaj !
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Ja jestem za zniesieniem tej rangi ca?kowicie. Jak ju? pisa?em na sb, rangi te rozdawali?cie sobie przez lata na zasadzie znajomo?ci, a nie tego czy kto? co? zrobi? dla forum. Oczywi?cie cz??? os?b co? zrobi?a, ale rang? tracili bo przychodzi?a z hukiem nowa ekipa i tyle. Niekt?rzy na ni? zas?ugiwali, ale nie wy?ebrali i te? nie maj?. Bez sensu to jest, tak samo jak VIPy, po co to dzisiaj?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Rola zas?u?onych na forum

No racja, lepiej zap?a? nam za stracony czas, kt?ry po?wi?cali?my na to forum.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Rola zas?u?onych na forum

No racja, lepiej zap?a? nam za stracony czas, kt?ry po?wi?cali?my na to forum.
Kto? ci kaza? by? moderatorem? Chyba jeste? na tyle kumaty, ?e wiesz na czym polega bycie w kadrze na tnecie? Poza tym jak twierdzisz, ?e to by? czas stracony to trzeba by?o szybciej zrezygnowa?. Wielu moderator?w, kt?rzy bardzo pomagali przy prowadzeniu forum dzisiaj nie ma tej rangi i nikt nie p?acze. Ju? pomijam te? to ilu u?ytkownik?w robi?o co? dla forum, ale sko?czy?o z banem na zawsze bo sie kto? nie podoba? kadrze albo chcia? co? zmieni? na forum.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Kto? ci kaza? by? moderatorem? Chyba jeste? na tyle kumaty, ?e wiesz na czym polega bycie w kadrze na tnecie? Poza tym jak twierdzisz, ?e to by? czas stracony to trzeba by?o szybciej zrezygnowa?. Wielu moderator?w, kt?rzy bardzo pomagali przy prowadzeniu forum dzisiaj nie ma tej rangi i nikt nie p?acze. Ju? pomijam te? to ilu u?ytkownik?w robi?o co? dla forum, ale sko?czy?o z banem na zawsze bo sie kto? nie podoba? kadrze albo chcia? co? zmieni? na forum.

Dlatego sam zrezygnowa?em a nie z decyzji admina i niestety nie wiedzia?em na czym to polega, bardzo mnie ciekawi czy jak przestaniesz moderowa? forum to wr?cisz do zwyk?ego czy zas?u?onego, albo lepiej, dostaniesz globala, p??niej admina i te? si? b?dziesz wys?ugiwa? niewolnikami jak teraz bigos wami, Ty albo kto? inny z kadry wyjecha? z jakim? pomys?em i cho? bigos czyta? temat to zla? to, elo dwa zero.
 

Avish

Advanced User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
219
Reaction score
12
Odp: Rola zas?u?onych na forum

wyja?niony
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Hi hi gdzie m?j fiolet xD?
P?? roku na nic :p
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Dlatego sam zrezygnowa?em a nie z decyzji admina i niestety nie wiedzia?em na czym to polega, bardzo mnie ciekawi czy jak przestaniesz moderowa? forum to wr?cisz do zwyk?ego czy zas?u?onego, albo lepiej, dostaniesz globala, p??niej admina i te? si? b?dziesz wys?ugiwa? niewolnikami jak teraz bigos wami, Ty albo kto? inny z kadry wyjecha? z jakim? pomys?em i cho? bigos czyta? temat to zla? to, elo dwa zero.
Co wed?ug Ciebie znaczy wys?ugiwanie si? kim?? Czy kto? mi kaza? zg?asza? si? na moderatora? Nie, sam tak postanowi?em. Czy Bigos mi kaza? pisa? gazetk?? Nie, sam go namawia?em ?eby zrobi? reaktywacj?. Czy kto? mnie zmusza do moderowania? Te? nie.

Ja naprawd? nie wiem czy teraz udajesz g?upa czy o ci chodzi. My?la?e?, ?e jak zostaniesz moderatorem na forum o Tibii to b?dziesz milionerem albo jakim? vipem? A to gadanie, ?e nie wiedzia?e? na czym to polega, prosz? daruj sobie naprawd?. Brzmi to jakby? opisywa? prac? dla jakiego? wywiadu wojskowego, a nie moderatora na forum internetowym xd.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Kuzyn ma tutaj akurat racj?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Co wed?ug Ciebie znaczy wys?ugiwanie si? kim?? Czy kto? mi kaza? zg?asza? si? na moderatora? Nie, sam tak postanowi?em. Czy Bigos mi kaza? pisa? gazetk?? Nie, sam go namawia?em ?eby zrobi? reaktywacj?. Czy kto? mnie zmusza do moderowania? Te? nie.

Ja naprawd? nie wiem czy teraz udajesz g?upa czy o ci chodzi. My?la?e?, ?e jak zostaniesz moderatorem na forum o Tibii to b?dziesz milionerem albo jakim? vipem? A to gadanie, ?e nie wiedzia?e? na czym to polega, prosz? daruj sobie naprawd?. Brzmi to jakby? opisywa? prac? dla jakiego? wywiadu wojskowego, a nie moderatora na forum internetowym xd.

Wcze?niej mia?em o Tb inne zdanie, ale ca?e szcz??cie kolorek robi swoje, pokazuje prawdziwe oblicze cz?owieka, robisz z siebie pana ?wiata i ?ycia, nie rozumiesz ?e pisanie gazetek itd g?wno da, ?e szkoda czasu marnowa? na to forum(tzn jego moderowanie), ta sytuacja pokazuje ?e serio nie masz nic innego ciekawego do roboty w swoim ?yciu prywatnym, skoro tracisz czas na takie durnoty typu gazetka co przeczyta kilka os?b i Ci napisz? par? s??w i ju? masz podniet?...

---------- Tre?? dodana o 21:02 ----------

I nie chcia?em hajsu czy innego g?wna za moderowanie, robi?em to bo tak mi si? chcia?o i nie liczy?em na jakie? wynagrodzenie ale da?em Ci tylko przyk?ad, zreszt? pami?tam jak raz narzeka?e? na sw?j projekt ?e chyba go nie sko?czysz bo nikt nie chce Ci pom?c, to pomy?la?em ?e do Ciebi? napisz? i tak zrobi?em, ale wielce lord nawet nie odpisa?, cho? chcia?em Ci pom?c ?eby Ci ten projekt nie pad? bo fajnie si? zapowiada?, no ale nie to nie, kij Ci w oko. I by? mo?e masz racj? co do rozdawania i odbierana kolorku fioletu przez inn? ekip?, ale nie wiem co Ci? to g?wno obchodzi, jak wytrzymasz to by? mo?e za kilka miesi?cy dostaniesz admina to b?dziesz m?g? zrobi? tak jak my?lisz obecnie.
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Wszystkie komentarze mijaj? si? celem zapominacie co to forum i jak powinny wygl?da? nawet wypowiedzi.
Ja te forum traktuj? jako ?mieszne bez jakiejkolwiek kontroli nad u?ytkownikami.
Tematy tego typu pokazuj? ca?y problem.
Forum te jest do pogaduszek o byle czym a tematy typu "Rola zas?u?onych na forum" ... sam nie wiem do czego obrazowa? bo fora powsta?y z my?l? o komunikacji i rozwijania aplikacji w tym przypadku jest to open tibia a g??wny problem to ?e ka?dy narzuca swoje prawa i chce tu rz?dzi?.

Ale nawi?zuj?c do postu autora warto si? zastanowi? i zada? sobie pytanie jak traktujemy te forum i czym one dla nas jest. Rola zas?u?onych na forum... po co ta ranga jak wi?kszo?? os?b nie ma poj?cia na jaki kolwiek temat zwi?zany z tibi? i open tibi?. Ale i tak chce pokaza? ?e ma racj? ale dam r?k? uci?? ?e nie potrafi tego udowodni?.

Mo?na tak t?umaczy? w ko?o Macieju ale po co jak liczy si? tylko ranga na forum. Dam tu na przyk?ad m?j profil by?em moderatorem i global modem z 800 post?w zrobi?o si? ok 300 bo wyjeba?em poradniki proponowano mi zas?u?onego ale po co mi taka ranga jak... Jak co? lubisz robisz i pomagasz znaj? ci? nawet na zagranicznych forach i zn?w nie wiem do czego obrazowa? bo je?li co? robi? to na 100% pomimo tego ?e mam problemy zdrowotne to wiele os?b docenia to co robi?. I Warto zrozumie? ?e to wy?cig ale nie o rang? ale o wsp?lne forum.


@
Marcin24 Mo?esz mi uwierzy? na s?owo ?e kolega @Korzonek to zwyk?y laki pokazuje to w swoich komentarzach olej to ta ranga nic nie znaczy nie warto o to walczy? :)

NA ZAGRANICZNYCH FORACH ZACHOWUJ? SI? JAK NIEWINNE DZIECI
PROSZ?? O POMOC
 
Last edited:

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Rola zas?u?onych na forum

@Marcin24 (pierwszy post w temacie)
Co do nieadekwantnego zachowania Korzonka to si? zgodz? - s? pewne granice, kt?rych nawet ?artem nie powinno si? przekracza? ale to jeszcze nie pow?d, ?eby odbiera? przez to wszystkim innym jakikolwiek ?lad po ich zas?ugach dla forum. Co prawda faktycznie niekt?rzy zrobili du?o wi?cej od innych ale czy jest sens bawi? si? w 20 r??nych rang ?eby to wszystko posegregowa?? Po co? A vip by? chyba z jakiego? konkursu z tego co pami?tam. Nie wiem za co straci?e? rang? zas?u?onego i nie mnie to ocenia? ale skoro nie chc? ci jej odda? to musz? mie? solidny pow?d.


@Kuzyn
Jakie? przyk?ady kto niby dosta? fiolet "po znajomo?ci"?


@Asimov
Faktycznie, tu si? zgodz?. Ka?dy nowy zielony przez to przechodzi?. Zmieni?e? si?, Kuzyn, i to bardzo.


@Glombersik
To ranga dla os?b, kt?re KIEDY? co? dla tego forum ZROBI?Y. Nie musz? niczego udowadnia? ani by? na bie??co z tym co si? dzieje ani w og?le si? udziela?, od tego s? otexperci/support i zieloni. A ju? to czy zosta?a przyznana s?usznie zostawiam do interpretacji administracji (cho? jak b?d? mia? w?tpliwo?ci co do nowych fiolet?w to dam zna?). Dla mnie wa?niejsze jest czy godnie reprezentuj? kogo? komu forum jest wdzi?czne za po?wi?cony wk?ad.


[MENTION=408163]Ciamciaj Bigos[/MENTION]
mogliby?cie kiedy? naprawi? ten edytor? bo si? sypie i zjada puste linijki tekstu, do tego tekst znika przy edycji posta
 
Last edited:

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Rola zas?u?onych na forum

@Zbizu O tym samym napisa?e? tylko inaczej to zinterpretowa?e? masz racj? nie musz? nic udowadnia?.
wida? to po kulturze osobistej u?ytkownika co taka osoba mog?a wnie?? do forum...

Ta s?uszna ranga kt?ra kiedy? zosta?a przyznana jest ca?ym problemem. Nie wa?ne jaka ranga. Bo te wszystkie rangi dzia?aj? jak funkcja s? zb?dne i robi? zamieszanie

?miechem ?artem zas?u?ony na tym forum i zn?w nie mam na czym si? wzorowa? bo jeden zrobi? co? a drugi nic ale obaj maj? rangi.
Osobi?cie lubi? si? popisywa? swoimi
umiej?tno?ciami.

Ale obra?anie u?ytkownika ....co tu pisa? pokazuj? to polsk? kultur? u?ytkownicy s? spoko tylko brak miejsca do pyta? i wypowiedzi

 
Last edited:

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Rola zas?u?onych na forum

@Ciamciaj Bigos
mogliby?cie kiedy? naprawi? ten edytor? bo si? sypie i zjada puste linijki tekstu, do tego tekst znika przy edycji posta


Przez te jeb@ne polskie znaki :/
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Wcze?niej mia?em o Tb inne zdanie, ale ca?e szcz??cie kolorek robi swoje, pokazuje prawdziwe oblicze cz?owieka, robisz z siebie pana ?wiata i ?ycia, nie rozumiesz ?e pisanie gazetek itd g?wno da, ?e szkoda czasu marnowa? na to forum(tzn jego moderowanie), ta sytuacja pokazuje ?e serio nie masz nic innego ciekawego do roboty w swoim ?yciu prywatnym, skoro tracisz czas na takie durnoty typu gazetka co przeczyta kilka os?b i Ci napisz? par? s??w i ju? masz podniet?...

---------- Tre?? dodana o 21:02 ----------

I nie chcia?em hajsu czy innego g?wna za moderowanie, robi?em to bo tak mi si? chcia?o i nie liczy?em na jakie? wynagrodzenie ale da?em Ci tylko przyk?ad, zreszt? pami?tam jak raz narzeka?e? na sw?j projekt ?e chyba go nie sko?czysz bo nikt nie chce Ci pom?c, to pomy?la?em ?e do Ciebi? napisz? i tak zrobi?em, ale wielce lord nawet nie odpisa?, cho? chcia?em Ci pom?c ?eby Ci ten projekt nie pad? bo fajnie si? zapowiada?, no ale nie to nie, kij Ci w oko. I by? mo?e masz racj? co do rozdawania i odbierana kolorku fioletu przez inn? ekip?, ale nie wiem co Ci? to g?wno obchodzi, jak wytrzymasz to by? mo?e za kilka miesi?cy dostaniesz admina to b?dziesz m?g? zrobi? tak jak my?lisz obecnie.

#1 Robie z siebie "pana ?wiata i ?ycia"? W jaki spos?b?
#2 Mo?esz sobie uwa?a?, ?e pisanie gazetek g?wno da, ale chyba nie my?lisz, ?e interesuje mnie Twoja opinia w tym temacie i ma wp?yw na to co b?d? robi??
#3 Co ma pisanie gazetki w wolnej chwili do mojego ?ycia prywatnego?
#4 Skoro moderowa?e? z ch?ci, a nie oczekiwania na wynagrodzenie to po co ten g?upi tekst z p?aceniem Ci za moderowanie?
#5 Co do tego wszystkiego ma serwer, kt?ry sobie w wolnych chwilach robi?em? A nawet je?li co? ma to od?wie?? ci pami??, jedyne co w moj? stron? pisa?e? o tym serwerze to, ?e jest bez sensu bo za ma?y exp i z?y klient, to jedno, a drugie to, czy "robi? ten serwer?", gdzie wyra?nie napisa?em w temacie, ?e nie bo nie ma ch?tnych co te? ci napisa?em w prywatnej wiadomo?ci. Wi?c kij Tobie w oko wielki lordzie bo na tym sko?czy?a si? rozmowa z Tob?.
#6 Napisa?em co my?l? w og?le o tej randze, wi?c nie wiem po co si? przypieprzasz tutaj?

[MENTION=405627]Zbizu[/MENTION]
#1 Chodzi o np. takie sytuacje jak ta z 2010, gdzie Alastor si? wyla? na wszystkich, sprzeda? forum i cz??? os?b chcia?a ratowa? tneta pod nowym adresem, przyszli/zostali wtedy najwi?ksi lizodupcy (np. Magic, Koko) na forum i wykurzyli reszt?.
#2 Z czym si? zmieni?em? Jedyne co to przesta?em narzeka? na moderator?w i admin?w i sam pr?buj? co? zrobi?.
#3 Ile jest os?b, kt?re by?y w kadrze i zrobi?y wiele dla forum i dzisiaj s? sobie normalnymi u?ytkownikami albo sko?czyli z banem bo nowy admin ich nie lubi??
#4 domenomania.pl indata.pl - tu mo?esz zg?asza? za?alenia odno?nie niedzia?aj?cej edycji post?w z polskimi znakami.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Nie wiem za co straci?e? rang? zas?u?onego i nie mnie to ocenia? ale skoro nie chc? ci jej odda? to musz? mie? solidny pow?d.

Sam nie wiem, ani nikt z obecnej kadry tego zapewne nie wie. Korzon mnie zbanowa? za krytykowanie go i z?ych post?powa? kadry - a zabierzemy ci filet bo tak i chuj xD
 
Status
Not open for further replies.
Top