What's new

Rola zas?u?onych na forum

Status
Not open for further replies.

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Rola zas?u?onych na forum

No jest zjebana. W zasadzie nie tylko to jest tu zjebane, ale kto w to ju? wnika XD

szkoda, ze nie wiedzialem, bo przez to moje wypociny zajely mi 2x wiecej czasu nizeli powinny. widze, ze fastqq nie mozna spacji uzywac jak sie rozdzieli tekst enterem. ciekawie xd

btw. korzon, jesli mnie pamiec nie myli to sam mialem okazje banowac marcina. =d
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Dlaczego mnie w to mieszasz?! Lepiej Shreka ze mn? obejrzyj :)
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Dlaczego mnie w to mieszasz?! Lepiej Shreka ze mn? obejrzyj :)
mhm, jeszcze troche i obejrzymy wszystkie bajki, ale shrekiem nie pogardze jeszcze raz =d
 
Last edited:

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Sassin, przepraszam ! Mam nadziej?, ?e mi wybaczysz!! Jedyny plus tego postu jest to, ?e stare mordeczki si? odzywaj? !
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Rola zas?u?onych na forum

wybaczam korzonku =d
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Japierdole :D Jak czytam to wszystko to nie wiem czy p?aka? czy si? ?mia?. Ustalcie (m?wi? do Administracji) wymagania na range Zas?u?ony i nie b?dzie problemu. Albo jest inna opcja wyjeba? j? w kosmos. Po co takie ustrojstwo je?eli maja by? przez g?upi kolorek spiny ? Wiele os?b dostaje Warna czy co? za wypowiadanie si? nie na temat a jak kto? to czyta od pocz?tku to np. nasz Moderator udziela si? ju? nie na temat, a wyjebane kto mu da warna przecie? to Moderator. Nie czaje albo ka?dy jest na r?wni albo nie. Je?li tego typu akcje maja by? to lepiej zamknijcie Forum i albo zr?bcie kiedy? reaktywacje albo zako?czcie dzia?anie w tym kierunku. Bo ani nic nowego nie wida? ani nie wida? waszego wk?adu aby to Forum by?o lepsze.
Wielu u?ytkownik?w ma racje, du?ej ilo?ci osob? nie podoba si? to aby zabra? im range bo przecie? co? robi?. Ale zwr??cie uwag? na to z innej strony, ?e to tylko Jebany Kolorek, kt?ry i tak chuja ci da a wr?cz w pewnym momencie b?dziesz dostawa? wiadomo?ci na "Zmieni?e? si? od kiedy masz KOlorek".

WYPIERDOLI? TO USTROJSTWO.

FLIXER NA PREZYDENTA !!!
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Japierdole :D Jak czytam to wszystko to nie wiem czy p?aka? czy si? ?mia?. Ustalcie (m?wi? do Administracji) wymagania na range Zas?u?ony i nie b?dzie problemu. Albo jest inna opcja wyjeba? j? w kosmos. Po co takie ustrojstwo je?eli maja by? przez g?upi kolorek spiny ? Wiele os?b dostaje Warna czy co? za wypowiadanie si? nie na temat a jak kto? to czyta od pocz?tku to np. nasz Moderator udziela si? ju? nie na temat, a wyjebane kto mu da warna przecie? to Moderator. Nie czaje albo ka?dy jest na r?wni albo nie. Je?li tego typu akcje maja by? to lepiej zamknijcie Forum i albo zr?bcie kiedy? reaktywacje albo zako?czcie dzia?anie w tym kierunku. Bo ani nic nowego nie wida? ani nie wida? waszego wk?adu aby to Forum by?o lepsze.
Wielu u?ytkownik?w ma racje, du?ej ilo?ci osob? nie podoba si? to aby zabra? im range bo przecie? co? robi?. Ale zwr??cie uwag? na to z innej strony, ?e to tylko Jebany Kolorek, kt?ry i tak chuja ci da a wr?cz w pewnym momencie b?dziesz dostawa? wiadomo?ci na "Zmieni?e? si? od kiedy masz KOlorek".

WYPIERDOLI? TO USTROJSTWO.

FLIXER NA PREZYDENTA !!!
1. Po co hehe.
2. Wtedy o t? nic nie znacz?c? rang? b?d? p?aka? wszystkie dinozaury, kt?re tu jeszcze wchodz? i j? maj?.
3. Ale ?e ja? :lol2:
4. Warny moderatorom mo?e przyznawa? tylko administrator.
5. Nie mo?emy zamkn?? forum bo administracja (Eturl/Ciamciaj) nie s? jego w?a?cicielami.
6. To co wy?ej.
7. Nawet jak by?my chcieli co? zrobi? to i tak nie mo?emy bo punkt 5. Poza tym przez ostatnie kilka tygodni poza samymi wyzwiskami mi?dzy sob? jako? u?ytkownicy niezbyt dbali o to, ?eby to forum by?o lepsze.
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Hmm. To mo?e trzeba da? u?ytkownikom jaki? przyk?ad. Bo je?eli pozwala Administracja na ten chaos co si? tu dzieje to komu by si? chcia?o przyk?ada? r?k? do tego Forum aby by?o lepsze.
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: Rola zas?u?onych na forum

idzicie do naszego Kami-sama i przyzwijcie nie chcacy Ultimate Shenron'a i poproscie o REBORN dla Tibia.net.pl
tyle w temacie
 
Status
Not open for further replies.
Top