What's new

Rola zas?u?onych na forum

Status
Not open for further replies.

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Rola zas?u?onych na forum

To jest tak jakby Ci odebrali jakie? honory albo zas?ugi i na tym polega ten pic z tym zas?u?onym, ?eby go mia?y osoby co NAPRAWD? pomog?y w rozwoju tego forum. Odbieranie tej rangi jest dla mnie najwi?kszym debilizmem i kretynizmem, kt?re mog?o by si? zdarzyc na forum.
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Jakbym wiedzia?, ?e przez gadanie na shoutboxie zrobi si? taka g?wnoburza nigdy w ?yciu bym si? nie odezwa?. Najwi?cej szczekaj? i do powiedzenia maj? osoby, kt?re g?wno o mnie wiedz? i nie wiedz? nic o tym jak wygl?da?o to forum za czas?w Speedera, Vraela, Kazi, Quepasy itp itp.. Wszyscy za to wiedz?, ?e Alastor chuj po?o?y? i wszystko si? sko?czy?o. Nikt z Was nie wie jakie by?o b?aganie do Tro ?eby odpisali na jakiegokolwiek zasranego maila, ?eby to forum w og?le istnia?o... Zabra? zas?u?onego chce kto? pokroju Marcinka24, kt?remu ?al w dupie ?ciska, ?e nigdy nic tu nie osi?gn?? i wszyscy mieli go za najwi?kszego b?azna w dziejach tego forum ( o czym ?wiadczy nawet jego nagroda). Banowa?em go nie tylko ja, a banowali?my go za bycie kretynem, nazywajmy rzeczy po imieniu. Nikt mi nie zabroni odzywa? si? tak czy inaczej do os?b, kt?re moderuj? pod butem Bigosa.Dosta?em warna? Chwa?a komu? za to, ?e w og?le na to zareagowa?. Wolno mi si? wypowiada? na temat tego forum i to o jak o nim my?l?. Dajcie se na luz bo dalsze spinanie si? nie ma sensu. Pozdrawiam z wielkimi wyrazami szacunku.
 
Last edited:

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Rola zas?u?onych na forum

#1 Chodzi o np. takie sytuacje jak ta z 2010, gdzie Alastor si? wyla? na wszystkich, sprzeda? forum i cz??? os?b chcia?a ratowa? tneta pod nowym adresem, przyszli/zostali wtedy najwi?ksi lizodupcy (np. Magic, Koko) na forum i wykurzyli reszt?.
Jaki by? ten nowy adres? XD No i komu liza? Koko?

Ech, nowocioty, co wy mo?ecie wiedzie?.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Jaki by? ten nowy adres? XD No i komu liza? Koko?

Ech, nowocioty, co wy mo?ecie wiedzie?.

Tak? kr?tk? pami?? masz, ?e zapomnia?e? m.in. jak Norbert chcia? ratowa? tneta pod nowym adresem?

T? nowociote to sobie kieruj do swoich kole?k?w, siedz? na tym forum od 2008.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Zas?u?ony Blacku na zawsze w mojej pami?ci <3
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Tak? kr?tk? pami?? masz, ?e zapomnia?e? m.in. jak Norbert chcia? ratowa? tneta pod nowym adresem?

T? nowociote to sobie kieruj do swoich kole?k?w, siedz? na tym forum od 2008.
No i jak mu to ratowanie wysz?o? Jako? nie widz? ani tego nowego forum, ani niezwyk?ego ruchu tutaj. Alastor zrobi? out w dobrym momencie, bo potem Korzon z Kazi? podtrzymywali przez jaki? czas warzywo, kt?re trzeba by?o w ko?cu odci??. Teraz nie wiem co tu robicie, bo w sumie chuj mnie to obchodzi, ale nie widz? tu ?adnego ruchu, a forum mog?aby si? zaj?? na dobr? spraw? jedna osoba.

Mo?esz by? nawet alter ego Alastora, co mnie to obchodzi. W dupie by?e?, g?wno widzia?e?, a piszesz tak, jakby? co najmniej dziennik prowadzi? od grudnia 2007.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Od czas?w Alastora nie by?o tu ?adnego ruchu, nawet Speeder nie popchn?? tego forum o kawa?ek do przodu.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Chocia? zaraz si? oka?e, ?e Ivellios te? by? useless, bo przecie? jaki? zielony pionek tak stwierdzi, a tylko Norbert by? bogiem, kt?rego przecie? wszyscy wydymali i wbili n?? w plecy XD
 

Avish

Advanced User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
219
Reaction score
12
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Tak? kr?tk? pami?? masz, ?e zapomnia?e? m.in. jak Norbert chcia? ratowa? tneta pod nowym adresem?

T? nowociote to sobie kieruj do swoich kole?k?w, siedz? na tym forum od 2008.

ale konto masz od 2013 xd
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Rola zas?u?onych na forum

ale konto masz od 2013 xd
Bo kiedy? by?em w grupie os?b, kt?rej zale?a?o na tym, ?eby to forum ?y?o, co skutkowa?o kilkukrotnym do?ywotnim banem ;))

Widz?, ?e Bigos dalej tematu nie zamkn??.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Kiedy? by?o tak, ?e rang? "Zas?u?ony" otrzymywa?y osoby, kt?re odchodzi?y z kadry, jako nagrod? za po?wi?cony czas i rozwijaniu forum. Po tym, jak Alastor sprzeda? forum i zacz??y si? zmiany w kadrze, ranga ta przesta?a mie? znaczenie. Starzy u?ytkownicy tracili j? na poczet nowych, kt?rym pasowa? ?wczesny "ustr?j".
Teraz w sumie nie ma to znaczenia. Forum odwiedza kilkana?cie/kilkadziesi?t os?b dziennie i za?o?? si?, ?e im to wszystko jedno, jak? rang? maj? u?ytkownicy.
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Mi nie chcieli da? po 6 msc jako moderator :v
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Rola zas?u?onych na forum

fajny kolor, nie zabierajcie xd

imo fajniejszy by? tylko bia?y kolorek, ach jak?e on pasowa? ?wczesnemu "zag?askaj wymiziaj", Panowi Seylitowi, z ca?ym szacunkiem oczywi?cie :p
 
Last edited:

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Marcin Ty jak zwykle b?ldupisz o wszystko :D
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Przecie? z tego co pami?tam oni wykradli ca?? baz? tneta i skopiowali to na inne forum, ?e w tym czasie i tu i tam mia?em perm bana XD Chyba wtedy to Ive wykrad? z Norbertem, dobrze kojarz?? Nie wiem czy chcieli ratowa? forum czy co, bo perma mia?em. Poza tym, Kuzyn, kilka lat wstecz to tutaj by?o co robi?, 972139721 wi?cej u?ytkownik?w, przez co by?o wi?cej warnowania, ci?g?e prace nad portalem i innymi duperelami. Teraz to r?wnie dobrze mo?e by? 2 moderator?w i z palcem w dupie ogarn? forum.

---------- Tre?? dodana o 10:02 ----------

Przecie? z tego co pami?tam oni wykradli ca?? baz? tneta i skopiowali to na inne forum, ?e w tym czasie i tu i tam mia?em perm bana XD Chyba wtedy to Ive wykrad? z Norbertem, dobrze kojarz?? Nie wiem czy chcieli ratowa? forum czy co, bo perma mia?em. Poza tym, Kuzyn, kilka lat wstecz to tutaj by?o co robi?, 972139721 wi?cej u?ytkownik?w, przez co by?o wi?cej warnowania, ci?g?e prace nad portalem i innymi duperelami. Teraz to r?wnie dobrze mo?e by? 2 moderator?w i z palcem w dupie ogarn? forum.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Rola zas?u?onych na forum

no?nejm z 2k14 ma zas?u?onego - M24, albo blacku od pocz?tku forum nie maj? lul
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Rola zas?u?onych na forum

no?nejm z 2k14 ma zas?u?onego - M24, albo blacku od pocz?tku forum nie maj? lul

We? id? si? potnij, bo nie masz zas?u?onego na jakim? no?nejm forum XD Mog? Ci odst?pi? jak masz taki b?l dupy.
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Rola zas?u?onych na forum

G?upszych post?w dawno nie widzia?em, co wam przeszkadza zas?u?ony? lepiej zaj?? si? czym? wa?niejszym.
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Rola zas?u?onych na forum

Witam, czy zas?u?ony nie ma przypadkiem godnie reprezentowa? forum? Korzonek swoim zachowaniem udowadnia, ?e nie zas?uguje na t? rang?, a w przesz?o?ci niekt?rzy ludzie tracili zas?u?onego za mniejsze przewinienia. Powinni?my sobie zada? pytanie jaka jest rola zas?u?onych na forum i albo usun?? korzonka z tej grupy, albo przywr?ci? innych kt?rzy stracili t? rang? za warny.


U?ywanie wulgaryzm?w + obra?anie moderatora forum - jak dla mnie ewidentny pow?d do zdj?cia rangi. :") Pozdrawiam cieplutko, do zobaczenia za 3 miesi?ce robaczki.


drogi marcinku, nie od dzisiaj wiemy, ze masz z gorki na korzonka, juz odkad on cos robil dla forum, gdy ty jedynym czym mogles sie pochwalic to wszechobecny zamet i hejt. zakladam, ze rownie bardzo masz do niego problem, co zal ci faktu, iz po bezuzytecznym okresie z zielonym kolorkiem naprawde nie zasluzyles na fiolet, ktory w gruncie rzeczy jakis idiota ci jednak dal.

Ja jestem za zniesieniem tej rangi ca?kowicie. Jak ju? pisa?em na sb, rangi te rozdawali?cie sobie przez lata na zasadzie znajomo?ci, a nie tego czy kto? co? zrobi? dla forum. Oczywi?cie cz??? os?b co? zrobi?a, ale rang? tracili bo przychodzi?a z hukiem nowa ekipa i tyle. Niekt?rzy na ni? zas?ugiwali, ale nie wy?ebrali i te? nie maj?. Bez sensu to jest, tak samo jak VIPy, po co to dzisiaj?

a ty kolego, powiedz mi jaki masz miec wplyw na zniesienie rangi zasluzonego? przede wszystkim nie ma prawa miec wplywu na to obecna sytuacja na forum, bo za moich czasow ta range mozna bylo otrzymac za faktyczne zaslugi dla forum, czego korzonek jest genialnym przykladem. o tym pewnie nawet nie masz pojecia, bo niby skad? slownictwo, czy upadanie do poziomu ogolnego forum w mojej opinii ciezko karac, niemniej na pewno nie poprzez zabranie rangi, ktora docelowo powinna znaczyc, ze przysluzyl sie rozwojowi forum. reasumujac oboje jestescie idiotami. czemu marcin daruje sobie tlumaczyc, a ty kolego kuzyn najprosciej w swiecie dlatego, iz nie widzisz niczego poza czubkiem wlasnego nosa.

Sam nie wiem, ani nikt z obecnej kadry tego zapewne nie wie. Korzon mnie zbanowa? za krytykowanie go i z?ych post?powa? kadry - a zabierzemy ci filet bo tak i chuj xD

jak juz napisalem wyzej - po prostu nigdy ci sie nie nalezal.

Jakbym wiedzia?, ?e przez gadanie na shoutboxie zrobi si? taka g?wnoburza nigdy w ?yciu bym si? nie odezwa?. Najwi?cej szczekaj? i do powiedzenia maj? osoby, kt?re g?wno o mnie wiedz? i nie wiedz? nic o tym jak wygl?da?o to forum za czas?w Speedera, Vraela, Kazi, Quepasy itp itp.. Wszyscy za to wiedz?, ?e Alastor chuj po?o?y? i wszystko si? sko?czy?o. Nikt z Was nie wie jakie by?o b?aganie do Tro ?eby odpisali na jakiegokolwiek zasranego maila, ?eby to forum w og?le istnia?o... Zabra? zas?u?onego chce kto? pokroju Marcinka24, kt?remu ?al w dupie ?ciska, ?e nigdy nic tu nie osi?gn?? i wszyscy mieli go za najwi?kszego b?azna w dziejach tego forum ( o czym ?wiadczy nawet jego nagroda). Banowa?em go nie tylko ja, a banowali?my go za bycie kretynem, nazywajmy rzeczy po imieniu. Nikt mi nie zabroni odzywa? si? tak czy inaczej do os?b, kt?re moderuj? pod butem Bigosa.Dosta?em warna? Chwa?a komu? za to, ?e w og?le na to zareagowa?. Wolno mi si? wypowiada? na temat tego forum i to o jak o nim my?l?. Dajcie se na luz bo dalsze spinanie si? nie ma sensu. Pozdrawiam z wielkimi wyrazami szacunku.

korzonek, jestem zalamany, ze mnie nie wymieniles zaraz po Kazi, naprawde, az lezka w oku sie kreci. :<

Jaki by? ten nowy adres? XD No i komu liza? Koko?
Ech, nowocioty, co wy mo?ecie wiedzie?.


No i jak mu to ratowanie wysz?o? Jako? nie widz? ani tego nowego forum, ani niezwyk?ego ruchu tutaj. Alastor zrobi? out w dobrym momencie, bo potem Korzon z Kazi? podtrzymywali przez jaki? czas warzywo, kt?re trzeba by?o w ko?cu odci??. Teraz nie wiem co tu robicie, bo w sumie chuj mnie to obchodzi, ale nie widz? tu ?adnego ruchu, a forum mog?aby si? zaj?? na dobr? spraw? jedna osoba.
Mo?esz by? nawet alter ego Alastora, co mnie to obchodzi. W dupie by?e?, g?wno widzia?e?, a piszesz tak, jakby? co najmniej dziennik prowadzi? od grudnia 2007.



God bless u Speeder! Niemniej jak zawsze bede glosno mowil, ze Kazia tylko udawala! Sama mi mowila!!! :D

BTW. albo ja czegos nie ogarnalem, albo zjebana jest opcja edycji postow.
 
Last edited:

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Rola zas?u?onych na forum

BTW. albo ja czegos nie ogarnalem, albo zjebana jest opcja edycji postow.
No jest zjebana. W zasadzie nie tylko to jest tu zjebane, ale kto w to ju? wnika XD
 
Status
Not open for further replies.
Top