What's new

Rookgaard'owe rary

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Rookgaard'owe rary

Temat zosta? otwarty.

Wszystkie posty ?ami?ce regulamin zosta?y nagrodzone. Ka?dy nast?pny post taki post r?wnie? b?dzie karany. Codziennie b?d? sprawdza? ten temat, wi?c spamu tu nie b?dzie!
 

Donek Knight

Active User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
84
Reaction score
6
Odp: Rookgaard'owe rary

Rarem jescze jest intensy healing.Mo?na go by?o kupic kiedy? u npc gdzie teraz sie kupuje potiony.Usuwajac go u npc nie usuneli go u graczy kt?rzy go posiadaja
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Rookgaard'owe rary

Wybaczcie mili pa?stwo, ?e komentuje wypowiedzi sprzed paru miesi?cy, ale dos?ownie nie mog?am tego nie uczyni?.

Wed?ug mnie Potty oraz ta tutorka powinna dosta? jak?? kar? za z?amanie regulaminu, niedope?nienie obowi?zku i z?amanie regulaminu pracy (Gdy? GM'em jest pracownik CIP Softu) Wi?c CM czy GM kt?ry da? tego spike sworda itp na rooka powinien stan?? przed s?dem jak GM kt?ry na RL tibi sprzeda? swoje konto GM'a za 5000 z?!
Po pierwsze - dlaczego Potty mia?by zosta? ukarany? Tylko przyj?? te itemki, nie z?ama? regulaminu gry. Tutorka (w?wczas senior tutorka, kr?tko m?wi?c JA) - tak?e nie z?ama?am ani ?adnego regulaminu (zna?am je w?wczas na pami??), nie wykorzysta?am s?abo?ci gry, ani nie niedope?ni?am obowi?zk?w, gdy? o takich sytuacjach nie ma s?owa w temacie zwanym obowi?zki tutora.

Co wa?niejsze - to by?a CMka. Gm mo?e teleportowa? si? tylko do gracza, nie mo?e go nigdzie przenie??. Dosta?a za zadanie odkr?ci? ca?? sytuacj?, zrobi?a to, wi?c czemu j? kara?? Zw?aszcza s?dem!? Tak naprawd?, pr?cz ma?ego zamieszania i zainteresowania graczy fabu?? (co uznaj? za plus) nic si? nie sta?o.

I dobrze. Mo?e nie jest to czyn ?miertelny, ale mog?a si? tym spike swordem nie chwali?, a ca?a sprawa przycich?aby, a sumienie zapewne ruszy?o by serce owej posiadaczki tego itemu do jego wyrzucenia lub oddania CM.

To? ruszy?o i odda?am? Wi?c o co chodzi?


Poza tym, skoro ?e?cie tacy m?drzy. Postawcie si? w takiej samej sytuacji. Co by?cie zrobili? Jestem niemal?e pewna, ?e wi?ksza cz??? pr?bowa?abym sprzeda? ten mieczyk. Ja tylko si? pobawi?am, p??niej za? wszystko! uczciwie odda?am. C?? w tym z?ego?
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: Rookgaard'owe rary

ja kiedy? ale to bardzo dawno temu jeszcze chyba tibia 7.x gralem na tibi pierwszy raz to by? ?wiat zanera m?j pierwszy server i pierwsza posta? maga :D:D:D uciecha super by?a

mia?em soldier helmet i kilka ?mieci na sobie i ci?gle pada?em na bodaj?e 6 lvlu chyba 6 nie pami?tam za dobrze pad?em i znalaz?em si? z 5 lvl na rookgaardzie a w eq mia?em ten helmet to byl taki bug ;p nie stety dowod?w na to nie posiadam bo by?em newbie wtedy i nie wiedzia?em ?e to co? super jest
 

Xinzi

Active User
Joined
Oct 31, 2010
Messages
71
Reaction score
1
Odp: Rookgaard'owe rary

WoW scimitar :D Nie wiedzialem ze kiedykolwiek ktos mial. Niezli farciarze :) Tylko pewnie juz zostaly im odebrane albo cus :]
 

lupa124

New User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

lupa124 widzia?em ci? pod sklepem
<ahref="http://www.google.pl/">Wbijaj</a> << o co ci chodzi
 

MegaEnfo

Active User
Joined
May 23, 2009
Messages
64
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Witam.
Poty of Harmonia nie posiada ju? legendarnego miecza, poniewa? otrzyma? go od swojej kole?anki[nie pami?tam nicku]. Jak mi wiadomo CM, zabra? jego kole?ank? na maina [Jego kole?anka by?a senior tutorem]. Tam od swoich koleg?w tutor?w dosta?a r??ne przedmioty, takie jak:
- Spike Sword
- Blue Robe
- Brass armor
Po tym, jak wszyscy chcieli zobaczy? te przedmioty, jego kole?anka[Pewnie si? ba?a] da?a te przedmioty CM'owi, a ten je usuno?. Poty, te? musia? miecz odda?. Tyle o tym wiem, nie jest to ?aden wymys? mojej wyobra?ni, ani nie jest to ?aden fake.
Pozdrawiam,
Xoyoch



Potwierdzam wypowiedz pana @up
 

Areczq95

User
Joined
Dec 25, 2008
Messages
37
Reaction score
1
Odp: Rookgaard'owe rary

Hmm, a wi?c rary, nie mo?na nazwa? tego spike swordem poniewa? nikt go nie ma, brass armor pono? mia? Sunrise, ale kto wie czy to prawda. Obecnie rarami s?:

- Ih'y
-Health potiony
-Poison Dagger - jestem pewien, ?e kto? go ma jaki? rookstayer z niez?ym sta?em w grze ;).
 

WhiteRaven

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
86
Reaction score
3
Odp: Rookgaard'owe rary

Mo?e zrobie z siebie nooba ale w?a?nie wychodz? z rooka i nic ciekawego nie wydropi?em Ma kto? jak?? podpowied? jak zwi?kszy? swoje szanse na fajny drop??? Czy to po prostu fart???
 

xemo96

Active User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
88
Reaction score
4
Age
29
Odp: Rookgaard'owe rary

@ up
Popraw stylistyk? xP Je?eli wychodzisz z rooka to po co ci "dropi?" co? fajnego... Przecie? to co jest super na rooku (legion helmet, katana, cooper shield) mo?na spokojnie znale?? jako "?mie?" na ulicy. Napewno na maini'e b?dzie ?atwiej. Mog? cie myli? wypowiedzi innych i? chc? co? "dropn??" ale to g??wnie rookstayerz'y kt?rych rookgard jest ?yciem i nigdy nie wyjd? na powierzchnie (maina) :) Do 8 lvl'a masz minimalne sznase na zlootowania rare itema z boss'a (prawdopodobnie ich nie ubijesz).

@spam
Ludzie 0_0 zrobili?cie mi pranie m?zgu! Powiedzcie mi ?e to nie ta slythia bo nie kapuje ^_-. Na pocz?tku wszyscy ?artuj? ?e to ona mia?a spike sworda a potem sama si? t?umaczy. Przecie? to nie by? polski gracz :p To wko?cu ona czy nie (na serio nie wiem chyba nie ale chce byc pewny)


@topic
Dla takich rar?w warto gra?. Aktualnie szukam run, MLW dice oraz light shovel. TAK! Da si? je zdoby? ! xP Ale ci??ko jest. Co do tych wszystkich legendarnych rar?w to mo?na by d?ugie historie opowiada?, i wcale to nie fak'e. Jedynym b??dem Potty by?o to i? przyzna?a si? (ja bym zrobi? nowe konto przela? tam all i bym by? happy).
 

Patrikosa

Active User
Joined
Mar 14, 2009
Messages
116
Reaction score
9
Odp: Rookgaard'owe rary

taa ale ja mam magic light wand mam poison dagger i mam light shovel jak ktos niewierzy to nie ale mam dostalem jak mialem paaca

@topic to z dice ma moj kolega ale double axe? 35 ataku z dobrymi skillami to kazdego potwora na raz..
 

SnoV

User
Joined
Feb 13, 2011
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

(Ten temat ma s?u?y? poprostu do potwierdzenia istnienia tych przedmiot?w )

Nie powinno by? napisane "po prostu"? Je?eli si? nie myl? to prosz? poprawi? :)
Brakuje te? zdj?cia runki HMM ;/
Btw. Itemy takie jak double axe, scimitar itp. nadal istniej?? Nie zosta?y skasowane przez CipSoft?
 
Last edited:

Quedos

Active User
Joined
Apr 8, 2010
Messages
131
Reaction score
6
Odp: Rookgaard'owe rary

Itemy owe podobno istniej? , lecz u nikogo ich nie widzia?em.
Czy to legenda to nie wiem , ale podobno m?j kumpel widzia? jak jego kolega ma double axe.
W?tpi? w to , bo nigdy go nie ujrza?em.
 

Patrikosa

Active User
Joined
Mar 14, 2009
Messages
116
Reaction score
9
Odp: Rookgaard'owe rary

ja mam poison sword na rooku to cos dziwnego?
 

Frann

User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Rookgaard'owe rary

mi sie nigdy nie udalo zobaczyc cos z rare na rookgardzie
 

Buahah

Active User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
106
Reaction score
3
Age
44
Odp: Rookgaard'owe rary

mmm , chcia? bym mie? spike sworda :D widzia?em go raz na securze podobno jest te? na pandori ale nie wiadomo poniewa? jego w?a?ciciel zosta? skasowany , ale spike zosta? "podobno" na noob depositerze :D < w to nie wierze bo nikt nigdy screena nie zrobi? z tym spike ...?>

Dice jest dost?pna z monstera wi?c rare to raczej nie jest :x
m?j kolega j? ma wypad?a mu z 2 rata ;D
 
Last edited:

lycho96

Advanced User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
267
Reaction score
7
Age
27
Odp: Rookgaard'owe rary

Dice jest dost?pna z monstera wi?c rare to raczej nie jest :x
m?j kolega j? ma wypad?a mu z 2 rata ;D
Dice z rata? hahahahahahahah dice na mainie ejst warta 2k i my?lisz ?e z rata leci? wpisz sobie na tibia-wiki.net rat i tam masz ca?y loot.. .a co do spike sworda... jest jeden na ka?dym serwie, le?y na p??nocny-zach?d od miasta, nie mo?na si? do niego dosta?...
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Rookgaard'owe rary

Dice leci z munstera wiec tak czy owak jest to szczur, a ze kto? nie umie czyta? i zamiast munstera widzi rata to jego sprawa. A co do samego bossa, to bardzo dawno nie pojawi? si? na harmonii. I ?eby nie powiela? temat?w to ile dice na rooku jest warte?
 

Kronosik

User
Joined
Apr 20, 2011
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

mo?na mie? spike sworda na rookardzie jest quest na to ale bardzo ci??ki
 

lycho96

Advanced User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
267
Reaction score
7
Age
27
Odp: Rookgaard'owe rary

Hahaha posiadanie spike sworda na rook'u jest niemo?liwe! Zrozumcie to dzieeeeeeeeeeeeeeci!!!!!!!
 
Top