What's new

Rookgaard'owe rary

FastWT

Active User
Joined
Aug 1, 2010
Messages
93
Reaction score
6
Odp: Rookgaard'owe rary

Mo?e powiem tak:
Mia?em kolege na Rooku na serwerze Aurea, kt?ry t?umaczy? wiele ksi??ek z biblioteki itp.
W jednej by?a wzmianka o Spike Swordzie. By?o to do?? dawno, nie pami?tam dok?adnie jak to sz?o , ale co? , ?e aby dosta? si? do miecza, trzeba na 6 grobach po?o?y? 6 cia? r??ni?cych si? od innych.
Wiadome, ?e jest quest, gdy po?o?ysz sze?? cia?, sze?ciu okre?lonych potwor?w, to zdobywa si? klucz do mino maga (to jest potwierdzone na 80%, lecz bez du?ych lvli i zgranej ekipy nie ma szans tego zrobi?, ?eby wystarczajaco szybko przerzucac cia?o potwora, a? do grob?w zanim zacznie znika?.

Lecz zainteresowa?a nas bardzo ta wzmianka o "6 cia?ach r??ni?cych si? od innych". No i spacerowali?my sobie po rooku i znale?li?my jak dobrze pami?tam cia?o sarny kt?re nie znika. Po zabiciu normalnego deara okaza?o si? , ?e jego cia?o w ka?dym stopniu rozk?adu nie ma takiej wagi jak te, kt?re znale?li?my.
No i to by?o jedno z cia? , r??ni?cych si? od innych.
Ja zaprzesta?em gra?, gada?em z tym koleg? oko?o 5 miesi?cy p??niej. Mowi, ?e znalaz? 5 takich cia? : rata, deara,wolfa i jakich? tam jeszcze. Lecz brakuje jednego, kt?rego nie mo?na nigdzie znale??.

Nie jest to opowiastka wymy?lona, czy tam przekazywana sobie przez kogo?. Z ksi??ki na rooku + sprawdzane przeze mnie. Nie wiem czy dobrze zinterpretowali?my te 6 cia? r??ni?cych si? od innych, ale nawet wszystko pasuje. Jest 5 takich cia?, jedno mo?liwe, ?e gdzie? jest, ale ukryte.

Pozdrawiam
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Rookgaard'owe rary

@FastWT
Pierdo?y - spikesworda nie da si? zdoby? na rooku. Pomy?l - gdyby na jednym ze ?wiat?w odkryto zagadk?, to spike sword by?by podstawow? broni? na rookgaardzie, ludzie robiliby multikonta, ?eby mie? ich wi?cej.
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Rookgaard'owe rary

@FastWT
Pierdo?y - spikesworda nie da si? zdoby? na rooku. Pomy?l - gdyby na jednym ze ?wiat?w odkryto zagadk?, to spike sword by?by podstawow? broni? na rookgaardzie, ludzie robiliby multikonta, ?eby mie? ich wi?cej.


I tu si? z Tob? nie zgadzam. Quest mo?e nie nale?y do najprostszych, ale prawdopodobnie mo?na go jako? wykona?. Zreszt?, kto, o zdrowych zmys?ach odda?by rozwi?zanie zagadki za free, gdy mo?e na niej zarobi? nawet kilka tysi?cy z?otych.
 

FastWT

Active User
Joined
Aug 1, 2010
Messages
93
Reaction score
6
Odp: Rookgaard'owe rary

@FastWT
Pierdo?y - spikesworda nie da si? zdoby? na rooku. Pomy?l - gdyby na jednym ze ?wiat?w odkryto zagadk?, to spike sword by?by podstawow? broni? na rookgaardzie, ludzie robiliby multikonta, ?eby mie? ich wi?cej.


Ty jeste? pierdo?a, bez obrazy. Czy ja powiedzia?em, ?e questa da si? wykona?? Mo?e si? da, mo?e si? nie da. Jest 5 cia?, nie wiem gdzie jest 6, oraz czy wogle jest.

Pozdrawiam
 

Sarvarex

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Odp: Rookgaard'owe rary

@up
?eby? wymieni? mi te 5 cia? kt?re mieli?cie to by u?atwi?o spraw?. Bo wiem ?e cia?a deera, wolf, rat, troll oraz orc istniej?, i maj? nie propocjonaln? wag?.
 

Jerisho

User
Joined
Oct 15, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

a 6 cia?o to nie by?o czasem cia?o szkieleta?
 

rafioza xD

Active User
Joined
Aug 8, 2009
Messages
142
Reaction score
2
Odp: Rookgaard'owe rary

Mi tam jak ju? to tylko minosa brakuje do tego nieodnalezionego ale jak to tam my?li ;]
 

Immortalek

User
Joined
Jul 14, 2011
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Rookgaard'owe rary

Spike Sword na rooku ;p Hehe ^^ Kiedy? na pewno si? dowiemy o co w tym wszystkim chodzi. A tak nawiasem ostatnio na moim servie na rooku widzia?em jak kole? pokazywa? ko?o banku w tym takim jakby depo ???t? r???, twierdzi?, ?e znalaz? j? w jaskini troll?w.
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: Rookgaard'owe rary

ludzie zrozumcie w koncu spike sword mo?e mie? jedynie sunrise i brass armor

gdy? on zaczyna? na tibi gdzie by?o pe?no b??d?w i do mino maga mo?na by?o si? dosta? po zdobyciu tego klucza gdyby nigdy ten klucz nie istnia? do by nie by? w spisie na tibia.pl nie wiem czy jeszcze jest czy usun?li ju? go z tibia.pl

mo?na by?o si? dosta? bez przeszk?d do minomag i do ghoula

teraz cipsoft ju? zamkn?? dzwi
 

adrianosos

New User
Joined
Oct 20, 2011
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Fascynuj?ce ss. Ciekawym za ile by mo?na by?o sprzeda? spike sworda na Roku ? :p
Hej trudno powiedzie? ale tanio by nie by?o...
A tak poza tym Nikt by go nie sprzeda? za cenna rzecz jak na rookardzie ;):)
 

areczekkk1

Advanced User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Odp: Rookgaard'owe rary

Dorobic sie double axe na rooku trzeba byc kozakiem.
 

zrozum

User
Joined
Apr 3, 2011
Messages
47
Reaction score
1
Odp: Rookgaard'owe rary

Hej trudno powiedzie? ale tanio by nie by?o...
A tak poza tym Nikt by go nie sprzeda? za cenna rzecz jak na rookardzie ;):)

Tak zbyt cenna, a teraz wyobra? sobie, ?e takiemu go?ciowi kto? by hackn'o? konto ;) W sumie wiedzial by jak go odzyska? wi?c nie by?by to problem ;)
 
Joined
Dec 19, 2011
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Niezle, ja jakbym to sprzedawal to za kase na mainie... Troche by sie moglo nazbierac :D
 

xMiki

Active User
Joined
Dec 5, 2011
Messages
75
Reaction score
5
Odp: Rookgaard'owe rary

Ja pierdole... Ju? to by?o chyba setki razy t?umaczone ?e nie ma ?adnego questa na spike sword. Sk?d na wysepce? Prawdopodobnie dla picu / dla ozdoby by m?ode poziomy wiedzia?y co ich czeka na mainland lub by?a to cz??? fabu?y dzi?ki kt?rej te? si? nie nudzi?o. A kto? tam zdoby? spike sworda.. Tak , nie pami?tnie jaki gracz dosta? od kogo? z supportu bla bla.. A inna opcja to starszy bug w grze ?e przy rookowaniu nie kt?re przedmioty zosta?ytakie jak np. Battle Axe lub w?a?nie ten Spike Sword.. To na tyle.
 
Joined
Dec 19, 2011
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Up, w sumie racja wszystkie te mity sa milym podtrzymywaniem klimatu. Jednak gdy spojrzymy na liste mitow tutaj na forum, zauwazymy ze wszystkie rozwiazane sa nieprawdziwe. Cipsoft jezeli jeszcze wogole czyta takie fora (nie mowie tutaj o tnp tylko jakies w jezyku ojczystym oczywiscie) to pewnie siedzi i sie smieje ze ludzie doszukuja sie czegos takiego w ich gierce...
 

BuRcZyK

Senior User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
834
Reaction score
35
Odp: Rookgaard'owe rary

Zrozumcie ?e nawet jakby kto? sprzeda? takiego ss za 4kk to przy wyj?ciu z rooka by mia? 2k by musia? wychodzi? setkami charow bo na maina nie da sie wynie?? wi?cej ni? 2k
 

hermes

Advanced User
Joined
Dec 22, 2008
Messages
231
Reaction score
39
Odp: Rookgaard'owe rary

Zrozumcie ?e nawet jakby kto? sprzeda? takiego ss za 4kk to przy wyj?ciu z rooka by mia? 2k by musia? wychodzi? setkami charow bo na maina nie da sie wynie?? wi?cej ni? 2k

kto Ci to wszystko naopowiada?? mo?esz mie? du?o pieni?dzy w banku, i w banku ca?a kwota zostanie jak przejdziesz na mainland... a ten kto ma spike sworda na rooku (takie osoby zapewne mo?na by by?o policzy? na palcach jednej r?ki) za nic by go nie sprzeda?, bo jaki jest sens sprzedawa? co?, czego warto?ci nie mo?na oszacowa? w ?aden spos?b?
 

xMiki

Active User
Joined
Dec 5, 2011
Messages
75
Reaction score
5
Odp: Rookgaard'owe rary

A w?a?nie na rookgaard w banku mo?na mie? jedynie 1k. Kto o zdrowych zmys?ach sprzeda? by spike sworda ? Opierdolili by go za przeproszeniem przy pierwszej lepszej okazji. Brazole maj? te hacki..
 

Byrdol123

User
Joined
May 21, 2010
Messages
37
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Nikt kto posiada spike sworda nie sprzedal by go za zadne pieniadze..
 
Top