What's new

Tiscal

Status
Not open for further replies.

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Nowy filmik produkcji Smoluka i Tsunaya.

Poprzedni filmik:

  • Open Battle prawie ka?dego dnia!
  • Codziennie mn?stwo sneak?w na przeciwne gildie!
  • Mass logi po 20 os?b!
  • Boat trapy!
  • Online 24/7!
  • Ogromna mapa!
  • Mn?stwo Quest?w!
  • Wszystko to i wiele wi?cej na
i baw si?!
B?d? tutaj zamieszcza? tak?e filmiki z r??nych akcji i OB nagrywanych programem TibiaCam TV. Je?eli chcesz zobaczy? jak wygl?da ?ycie na Tiscalu to ogl?daj. =]

Client 8.22



Client 8.31







 
Last edited by a moderator:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
30
Odp: Tiscal

Oj gra?o si? na tiscalu ;D

Swietne filmiki. jak ja gra?em na tiscalu (69ed) to pomaga?em tym drugim, nie kamikaze ;> Najlepsze w otsach s? wary jednak ;>

Jak dla mnie filmiki mog?y by byc ciut kr?tsze oraz spowolnione momenty fragowania ludzi ;>
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

@Xemronn
Nie ka?demu mo?na dogodzi?. Powiem Smolukowi, aby w nast?pnym filmiku by?o troch? spowolnie?. Poza tym i tak my?la?em, ?e tych frag?w b?dzie znacznie wi?cej. Tyle co tu jest to - w jedn? sobot? czasem wi?cej os?b pada.
@Bakuo
Tak, masz racj?. By?o ju? sporo edycji Tiscala, ale przyznam, ?e ka?da nast?pna jest coraz bardziej dopracowana. Nowe tereny, spelle, osoby do karania, poprawione r??ne miejsca itd. Resy char?w by?y tylko gdy Gregor hostowa? Tiscala na swoim kompie, ale ju? od dobrych kilku miech?w stoi na dedyku (wcze?niej Xenoria, kt?r? odwiedzi? Dulin - dla kumatych). :)
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

Tak gram. Buham ?yd?w charem o nicku Hans Pogromca Jude, albo botuje swojego najta Mitsuyo. I jestem w wojnie ofc. :p


Edit #1
Nie obiecuj?, ?e b?dziecie ze mn? w teamie. xD
No i przyznam, ?e 90% graczy na OTS ma jakiego? bota. Bardzo du?o os?b ma NG, a kilka nawet Elfa, tak?e nie jest ?atwo. Ale jak si? ustawiamy na OB to bez combo bot?w. Jak jest kto? w trapie, to te? jest odliczanie na VT. :p
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
30
Odp: Tiscal

Bakuo, jbc to i ja mog? zagra? z wami ;d Zrobie sobie edka i po expie ;> Ale ja dopiero od przysz?ego tygodnia bo ten mam zawalony ;( Je?eli potrzeba to i ventrilo si? znajdzie ;)
 

gorndevil123

New User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Tiscal

Hmm
te? gra?em na Tiscalu kiedy? mia?em ma?y lev bo 50 rp chcia?em wbi? wi?cej ale serv zosta? wy??czony niestety :cool:

yyy Xemronn my to si? chyba znamy z Orneckiego ots'a :D

@edit
Kamikaze to jest gildia z ?wiata Thoria sam nawet gram na tym ?wiecie i tez jestem za Kami :D

@edit2
Pls Free items xD
jakby??ie chcieli si? podzieli? itemsami lub kas? to pisa?
Nick :Quaresma
Quaresma to by? m?j mentor z Ot'sami :D
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

Od nas ludzie te? s? z Kamikaze, dlatego te? taka nazwa. Btw... dostajecie po dupie, a Dempah pada na ka?dym OB. Ale to KAMIKAZE! xD
 

Dulin

New User
Joined
Jul 23, 2008
Messages
9
Reaction score
2
Odp: Tiscal

(wcze?niej Xenoria, kt?r? odwiedzi? Dulin - dla kumatych). :)
Oj widz? ?e kto? o mnie tu jeszcze pami?ta :) Jak mi?o! Szczerze znudzi?o mi si? takie odwiedzanie ots?w. ^^ Wi?c to historia kt?ra utkwi?a w waszej psychice :p Przeszed?em ju? na dobr? stron? ;]

Pozdrawiam. :)

@Edit
?eby nie by?o ?e offtopicuje :)
Filmiki ciekawe i podoba mi si? podk?ad muzyczny. Je?eli chodzi o filmiki z wojen to bardzo pasuje wkomponowany metal/rock. Chocia? nie jestem zwolennikiem tego typu muzyki.
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

Wi?c to historia kt?ra utkwi?a w waszej psychice :p Przeszed?em ju? na dobr? stron? ;]
Pozdrawiam. :)

Nie tyle mi utkwi?a w pami?ci, co stw?rcy tego otsa. Podobno chodzi teraz do psychoterapeuty, bo nie mo?e spa? po nocach. Swoj? drog? mia?em na nonsensopedii obszerny artyku? o Tiscalu. Naprawd? zabawny i bardzo udany. By?o te? kilka wzmianek o Twoich odwiedzinach. Niestety jaki? policjant zg?osi? m?j artyku? i go usuni?to. Nie wiem czy to przypadkiem nie Gregor, bo txty by?y bardzo gor?ce. :)
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Tiscal

Mnie nie bardzo si? podoba?o co za problem 10vs1? W wi?kszo?ci tak by?o.. Niech si? zbior? po tyle samo ludu b?dzie co popatrze?.
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

Prosi? o reputa mo?na zawsze... ale niezbyt nachalnie. Reput ofc polecia?. :)
Je?eli kto? chce oblooka? poprzednie filmiki, to wystarczy, by napisa? w tym temacie, a je uplodna? ponownie.
Po do?? d?ugiej przerwie zamieszcz? filmik z dzisiejszego OB. "Niestety" commander drugiego teamu pad? do?? szybko, efektem by?o szybkie zamiatanie. :p
Filmik pod klienta 8.31 dost?pny
Hail Last Resort. Hail Perfect Sin. Hail Unit. Hail Kamikaze.

Chia?em r?wnie? doda?, ?e pacc jest za GP. Co? takiego jak Eloth. Server na dedyku, a pacc za gp. :)
 
Last edited:

haku12

User
Joined
Sep 18, 2008
Messages
34
Reaction score
2
Odp: Tiscal

Filmik ekstra nieno gz temu co go kr?ci? xD
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Odp: Tiscal

Filmiki ?wietne! Jak gra?em na tym servie to chyba jako? 100+ nabi?em. Pami?tam te maslogi, trapy i inne... Ch?tnie zagram znowu na tym servie jak uko?cze robienie swojego ;) Jeszcze raz gz film?w. 9,5/10
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Tiscal

nie no super filmik, masa fajnych efekt?w i dobry war. Wie kto? w jakim programie mo?na sklei? to wszystko tak ?adnie? Tylko nie m?wcie ?e w Windows Movie Maker b?agam :p OTS ju? nie wygl?da tak ciekawie, wida? ?e serwer zdominowa?y dwie gildie kt?re robi? niez?e rozr?by i chyba ci??ko tam wybi? si? do czo??wki :rolleyes:
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Odp: Tiscal

Ja tez gra?em, by?em masterem normalnie - zapytajcie sie Fraglesa kto wrzuca? hosterowi ca?y czas xD.Og?lnie bardzo mi?o wspominam tam gre, chociaz czasem by?o nerwowo. ;)
Polecam, jeden z lepszych amatorskich OTS'?w.
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

Nowy filmik z kr?tkiego OB... naszych 9, ich 15~.

Edit #1
Wieczorem zn?w by?o OB. Tym razem o wiele d?u?sze i nie um?wione.


@Down
Masz to jak w banku. :p
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

Nowy filmik. Ponad 1h naparzania si?. Akcja na Tiscalowym Svargrond. Niestety bitw? przegrali?my, bo ju? nie wr?cili?my - chocia? fragami byli?my i tak do przodu na tym OB, to jednak gdy wszyscy od nas padli, to ju? nie wr?cili?my. By?o nas za ma?o. :-D
Po pierwszym ob na wyspie Norde by?o 16 : 0 dla nas (niestety jeszcze nie nagrywanym, cam zosta? odpalony 30 minut p??niej, na Svargrond).
Nast?pnie zacz?li?my traci? fragi, co nie znaczy, ?e sami ich nie zdobywali?my. Cz??? z nas mia?a ju? tyle frag?w, ?e nie mog?a dobija? ?yd?w, bo by?by ban.
Og?lnie od nas i od nich by?o oko?o 50 - 60 zgon?w. Mam nadziej?, ?e powoli zaczyna si? naszym przeciwnikom ko?czy? kaska na blessy i aole. ;-D

Filmik do pobrania z miejsca. Przypominam, ?e nagrywany programem TibiaCam TV na kliencie 8.3

Ps. Double post, ale min??y 24 godziny.

IP: tiscal-otserv.pl
Port: 7171
do wsp?lnej zabawy!

@down
A koniec najlepszy, bo pokazane jest jak pada? z klas? na 200+ lvlu... byleby nie straci? fraga. :-D
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
30
Odp: Tiscal

Ja wczoraj zacz??em gra? na tiscalu ;d 30 lvl'a si? dorobi?em ;p Pogram jeszcze troche, jedno co dobrze zrobili, to pacc w grze ; o

Najs filmik, ca?y obejrza?em, prawie... ;d
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

Mam kilka screen?w z dzisiejszego "OB". Filmiku nie dam, bo zal na to patrze? xD
Ustawili?my si? na Ankrahmun. Nas by?o 9... przeciwny team wybieg? 24 osobow? ekip?. Co dziwne po 5 minutach naparzania si? pad?a jedna osoba od nas i zero od nich. P??niej zmuszeni byli?my ucieka?. Wi?cej frag?w nie by?o po ?adnej ze stron, bo skutecznie uciekli?my. ;-/
Kamikaze!

Tu mo?ecie zobaczy? ilu ich by?o. Nie wszystkich da?o si? uj??. Nasi to osoby w party. ;-)





Tutaj screen kumpla z ElfBota pokazuj?cy na czerwono gdzie si? znajduj? ?ydzi. Du?o ich, nieprawda?? Na niebiesko, to ludzie z elfem pod??czeni pod navigation system.

 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

Pozwol? sobie zrobi? double posta, bo min??y 24 godziny. ;-)

Dzisiaj, a w?a?ciwie przed chwilk? zako?czy?o si? OB, na POI DLS. Niestety nie mog?em wzi?? udzia?u. :<
Mam jednak filmik, dost?pny pod
Pod klienta 8.31 nagrywany TibiaCam TV.
Zgony naszych:
Fummlan killed at level 135 by Baxter.
Fummlan killed at level 134 by Afros-aielix.
Amaranth killed at level 93 by Gander Mountain.
Amaranth killed at level 92 by Herands.

Zgony ?yd?w:

Kasztaniak killed at level 149 by Alkoholicus.
Herands killed at level 130 by Kasztaniak.
Predatored killed at level 147 by Druid Philip.
Afros-aielix killed at level 113 by Amaranth.
Jozef killed at level 122 by Doomsayer.
Gander Mountain killed at level 138 by Khorrl Xornbane.
Vermis killed at level 115 by Haxor.
Kat De'down killed at level 103 by Haxor.
Fenix killed at level 210 by Doomsayer.
Magiczna Manaruna killed at level 212 by Exigen.
Karam Zydow killed at level 170 by Tsunay.
Daminko killed at level 140 by Tsunay.
Lunusa killed at level 99 by Druid Philip.
Jozef killed at level 123 by Exigen.
Fenix killed at level 211 by Thor Arteva.
Fenix killed at level 213 by Exigen.
Terror Paralyze killed at level 93 by Alkoholicus.
Kasztaniak killed at level 150 by Khorrl Xornbane.
Jozef killed at level 124 by Thor Arteva.
Lorelyn killed at level 152 by Druid Philip.
Terror Paralyze killed at level 93 by Exigen.
Gander Mountain killed at level 138 by Druid Philip.
Jozef killed at level 124 by Druid Philip.
Kasztaniak killed at level 151 by Haxor.
Daminko killed at level 141 by Thor Arteva.
Terror Paralyze killed at level 96 by Thor Arteva.
Lorelyn killed at level 153 by Alkoholicus.
Lunusa killed at level 100 by Fummlan.
Predatored killed at level 151 by Alkoholicus.
Herands killed at level 131 by Doomsayer.
Lunusa killed at level 101 by Thor Arteva.
Fenix killed at level 214 by Haxor.
Baxter killed at level 153 by Haxor.
Vontage killed at level 111 by Doomsayer.
Daminko killed at level 142 by Thor Arteva.
Lorelyn killed at level 154 by Druid Philip.
Herands killed at level 132 by Haxor.


A i tak to nie wszystko. :<
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top