What's new

Tiscal

Status
Not open for further replies.

Eldo-Maxis

User
Joined
Dec 3, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Tiscal

Fragles bardzo fajne filmiki... ;d tylko to ejst monotonne bo zawsze wy wygrywacie, nie ma godnego przeciwnika na tiscalu heh

A tak pozatym czemu sie zrookowales? tzn straciles troche lvl?
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

@Eldo-Maxis
To, ?e moje chary s? zrookowane nie znaczy, ?e nie bawi? si? dalej na Tiscalu. Jest du?o wyexpionych innych char?w, kt?re czekaj? na przygarni?cie. ;-)

Tutaj do pobrania nowe open battle -
Tylko 16 minut, ale jest co ogl?da?. :)

I dla tych, kt?rzy nie zechc? obczai? filmiku - kilka screen?w - pierwszych, lepszych.














Edit#1
Jako, ?e mam dobry humor, to dorzuc? Wam bonusowo nagranie z VT. Mo?ecie si? po?mia?, bo ja zawsze z tych nagra? mam pomp?. :-D
Trzeba odpali? poprzez venta 3.0.1
 
Last edited:

hallbazz

New User
Joined
Aug 15, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Tiscal

;o dostaje z vis hura xD ale og?lnie akcja by?a fajna xd. Gramy od kilku dni a od was pad?o 5
 
Last edited:

Eldo-Maxis

User
Joined
Dec 3, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Tiscal

Heh gz dla zwyciezcow xd
Teraz wiadomosc dla wszystkicj Tiscal zostal z update-owany to wersji 8.4 i do 5 dni zostanie wprowadzone nowe miasto Yalahar i nowe potwory ! PZDR
 

Vxio

New User
Joined
May 17, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Tiscal

Pozdro Eldo ;DD

@VT record rox xD na tym ob bylem zimny 3x na vt mozna uslyszec jak mowie tylko ''maja mnie'' ''znow mnie maja'' etc.

Tiscal <3 ots jest wspania?y a teraz nasz cudowny GM zaja sie nim jeszce, zapraszam was serdecznie.

Pozdro Exigen / Florc Ewert
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

Taki kr?tki filmik z dzisiejszego OB. Do pobrania z miejsca.
Screen na zach?t?, rozpoczynaj?cy walk?.
 

furek

New User
Joined
May 26, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Tiscal

Tez Gralem na tym swiecie mialem 118 knighta ale tera sprzedalem Go bratu A moj nick Brzmial:Furek Knight
 

GOD Gregor

New User
Joined
Dec 22, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Tiscal

O.0 Witam Witam, ja r?wnie? zapraszam na mojego OTS-a, Tiscal mia? ma?a ilo?? graczy, ale teraz ju? si? to zmieni?o i postanowi?em tez bardzo si? nim zaopiekowa?. I Rox666 zosta? naprawiony teraz ju? nie b?dzie crashy!

tiscal-otserv.pl/tiscal
i
rox666.com/rox666

Wiec Zapraszam i ?ycz? Weso?ych ?wiat!
 

Durffey

New User
Joined
Dec 22, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tiscal

W otesie dobre jest to ?e stoi na dobrym serwerze ale niestety gm nie umie si? zaj?? jak na screenie wida? ch?opaki jad? na elfie gm bardzo dobrze o tym wie poniewa? si? nie kryj? z tym ale nie reaguje po drugie co z tego ?e kto? z nich padnie skoro i tak pu?ci bota na ca?? noc i gm te? mu nic nie zrobi poniewa? ich zna to jest ?a?osne w tym serwerze niestety, ale licz? ?e gm szybko si? ogarnie ;]
 

Eldo-Maxis

User
Joined
Dec 3, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Tiscal

czyli kamikaze przegralo ostatnie battle? My pomalu robimy team to tam w was w parujemy ';] (bez botow)

Edit:
Pozdro Eldo ;DD

No heyka ziomek pzdr !!! ale dzisiaj 2x padles miedzy norde a karmia byelm tam noob charem xd !
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

dzisiaj elf bot im nic nie pom?g? ;)

W ko?cu my bez combo bota wybiegamy w por?wnaniu do Was. :)
Poza tym mieli?cie pewnie gather time, a od nas ludzie wracali prosto z expowisk - bez suppleis?w na d?u?sze OB. Trzeba by?o liczy? na bie??co fragi i ogarn??, ?e od Was te? pad?o du?o os?b. Jak na taki rash z partyzantki to jeste?cie super mierni. Nie trudno zauwa?y?, ?e prawie ka?dy char od Was mia? odpalony auto target - no i policz ilu by?o Was, a ilu nas. :<
Dziwne jest te?, ?e my dalej napadali?my, a Wy odpu?cili?cie skoro mieli?cie przewag?, to pytam si? czemu? ;-)
Przed chwil? zn?w napadali?my i by?o ca?kiem fajne ob.

czyli kamikaze przegralo ostatnie battle? My pomalu robimy team to tam w was w parujemy ';] (bez botow)
Czy ja wiem czy przegra?o.... Ci??ko powiedzie?, bo nie chce mi si? ich wszystkich char?w sprawdza? ile razy byli zimni. Eldo, sk?d b?dziesz mia? team? ?ledziu wraca i pikujecie ze star? La Onda? To by?oby ciekawe... xD



Tu filmik -
 
Last edited:

testdown

Active User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
53
Reaction score
8
Odp: Tiscal

Racja ;D Na Tiscalu ka?dy boci a GM sobie nic z tego nie robi. No ale dali dupy i przegrali ;d
 

Eldo-Maxis

User
Joined
Dec 3, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Tiscal

Nic z La Onda ani Sledziu xd Dzisiaj gadalem z karaczem i rozello i chcemy pozbierac kilka ludzi od nich z team i z naszego co siedza na vencie ;]
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Tiscal

To chyba nie b?dzie mocny team jak Rozello z Wami. Fail :-D
Jaki dzie? na Tiscalu..... Z 5 obk?w, a to nie koniec. :-D
Screen - 6 naszych i 17 ?ydow - True Kamikaze. A fragowo nie by?o a? tak ??e. >: )





;-)
OWN3D
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Tiscal

Przypomniam, ?e tutaj komentujemy film, a nie urz?dzamy sobie pogaw?dki!
 
Last edited:

Eldo-Maxis

User
Joined
Dec 3, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Tiscal

Bardzo piekne te filmiki ! xd ale powiem Ci ze teraz inicjatywe przejeli Wrath czy jak sie oni nazywaja
 

Vxio

New User
Joined
May 17, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Tiscal

No ostatnie battle fajne bylo a ze nie ktorzy przegrac nie potrafia to musieli nas jeszce na chary ***** na ots XDDD czyt. Fragles kt?remu cos sie po******. No i powodzenia w wlace z Wrath koksami z Beryli czy **** wie z kad bo sami sie poradzic nie umieja :rolleyes: zycze wam Wszystkim weso?ych swi?t ;)
 
Last edited:

Ekhm_91

New User
Joined
Sep 1, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Tiscal

Wrath chyba przestalo juz grac true ?:p
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top