What's new

Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Saymek

Active User
Joined
May 24, 2008
Messages
69
Reaction score
6
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

Termin mi pasuje :) Ale 1 Lipca wyje?d?am na 2 tygodnie i nie mog? wtedy robi? map. Je?li mia?bym zrobi? map? na ten termin (1-14 Lipca) to da?oby si? poda? temat wcze?niej i bym zrobi? przed wyjazdem. Czekam na odp.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

@Trapey
Moje zdanie dotyczy?o tego, i? ostateczny termin nadsy?ania prac to przeddzie? terminu jego walki - mo?ecie mi wysy?a? nawet dzi? swoje prace, oby?cie si? wyrobili do swojej walki.

@top
Je?eli kto? nadsy?a?, a go nie ma - to nie jest to moja wina, udzia? w konkursie bior? wszyscy, kt?rych wiadomo?ci mam w swojej skrzynce odbiorczej (dodam tak?e, ?e koko przesy?a? uczestnik?w, kt?rzy wysy?ali zg?oszenia do niego, wi?c nie ma problemu), wi?c mo?e nie wys?ali?cie, pomylili?cie nick lub po prostu wyst?pil jaki? b??d.
 
B

Blackq

Guest
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

Ja zacz??em robi? map? zaraz jak pozna?em temat, po?wi?ci?em dzisiejszy ranek i sko?czy?em ju? prace. Praca zosta?a wys?ana.
 

hermes

Advanced User
Joined
Dec 22, 2008
Messages
231
Reaction score
39
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

Napiszcie r?wnie? regulamin dotycz?cy zdj??. Wielko??, format, edycja w Photoshopie (to trzeba zabroni?), czy mo?na wstawia? sygnatur? z nickiem etc.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

#up
Brak sygnatury z nickiem powinien by? oczywisty. G?osujemy na prac?, a nie na autora pracy!
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

@Up
I w tym momencie powiniene? dosta? warna (x3). Nie wnios?e? nic do tematu.

@topic
Szkoda, ?e co? nie zadzia?a?o ; (, teraz bym robi? prac?, no ale... C??, ?ycz? szcz??cia w robieniu pracy. Tematy s? fajne, wi?c mam nadziej?, ?e nikomu zrobienie jakiej? mapki nie wyjdzie ; ).

@Trapey, nie chc? si? k??ci?, ale to Ty ?le przeczyta?e?, i nie, ?e on do Ciebie z mord?, bo nie jeste? nie wiadomo kim. W?a?nie u Ciebie czytanie ze zrozumieniem to wielki problem. :down:. Powiniene? go przeprosi?... ( za gro?b? ( gro?by s? karalne ).
 
Last edited:

Dr4goN510

Active User
Joined
Jan 10, 2009
Messages
68
Reaction score
5
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

O fak z kim ja walcz? tragedia ju? po mnie ale podejm? si? walki :D Czyli skoro my mamy walk? 24-26 czerwca to mamy wys?a? prace 23? dobrze zrozumia?em bo chce mie? pewno??.
 

Pogromca Pawcio

New User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

Niech b?dzie z wami moc

Power Rad
Posta?,power,power rade ;d
Licz? na ?WIETNE prace

Pozdro
 
B

Blackq

Guest
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

Czyli skoro my mamy walk? 24-26 czerwca to mamy wys?a? prace 23? dobrze zrozumia?em bo chce mie? pewno??.

Nie. Prace mo?ecie wys?a? najp??niej 23. Ale mo?ecie nawet teraz, jutro, czy pojutrze :D byle do dzie? przed walk? b?dzie wys?ane.
 

Dr4goN510

Active User
Joined
Jan 10, 2009
Messages
68
Reaction score
5
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

To m?j pierwszy konkurs tego typu to sorry za pytania ale czy tak jak my mamy temat ruiny tego machu czego? mamy odzwierciedli? jak najbardziej prawdziwy wygl?d tego miejsca czy mo?na to robi? w podobnych klimatach wed?ug w?asnych fantazji ? ; P
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

To m?j pierwszy konkurs tego typu to sorry za pytania ale czy tak jak my mamy temat ruiny tego machu czego? mamy odzwierciedli? jak najbardziej prawdziwy wygl?d tego miejsca czy mo?na to robi? w podobnych klimatach wed?ug w?asnych fantazji ? ; P

Wed?ug mnie je?eli masz temat to robisz tak jak Ci si? podoba oby by?y rzeczy charakterystyczne dla tematu, np: gdy masz temat ruiny to zazwyczaj jakie? tereny pod ziemi?, jakie? przysypane, wi?c musi by? du?o kamieni, jakie? pop?kane ?ciany og?lne co? po czym user wbijaj?c do tematu, a nie wiedz?c nawet jaki jest temat pierwsze co pomy?la? "O to musz? by? ruiny!", anyway ja si? na mapowaniu i na teoriach dotycz?cych tworzenia map nie koniecznie znam.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Terminarz i wyniki

Odp: Terminarz i wyniki

To m?j pierwszy konkurs tego typu to sorry za pytania ale czy tak jak my mamy temat ruiny tego machu czego? mamy odzwierciedli? jak najbardziej prawdziwy wygl?d tego miejsca czy mo?na to robi? w podobnych klimatach wed?ug w?asnych fantazji ? ; P
Temat ruin macchu picchu nie musi ich odzwierciedla? - je?eli macie tak? fantazj? i dar, to dlaczego nie. Chodzi po prostu o to, zreszt? napisa? to ju? koko, ?eby nawi?zywa?a praca do tematu - ruiny, robisz ruiny, patrzysz na zdj?cia w necie, o co og?lnie chodzi w temacie i kombinujesz.
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

dosta?em troch? trudne zadanie ;) ale c?? dam rade no nie ;]
 

Viz

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
186
Reaction score
24
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Ja chc? si? zmierzy? z Gelio :up:

Ch?tnie sprawdz? swoje umiej?tno?ci!

Jednym s?owem wyzywam go na pojedynek :p
Chcia?bym,aby to by?o jako? przekazane w?a?nie do niego.
Prosz? o wi?cej info na temat "do kiedy?" i "tematyka prac" !
 

cynaa

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
83
Reaction score
5
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Chcem si? dowiedziec dlaczego mnie tam niema?
Przecie? wys?a?em PW ze chcem bra? udzia? tak jak by?o napisane jak trzeba wys?a??
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

@Cynaa co napisa?e? w PW ?
bo tam mia?e? napisane co wpisa?
je?eli inaczej wpisa?e? zosta?o ignorowane
 

DeVoN8NiNe

User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Mam kilka pyta? odnosnie konkursu i wys?ania swojej pracy:
1. Wysy?a si? mape i ss-y tak?
2. Jaka ma by? ilo?? ss-?w, rozmiar, i czy mo?e by? dodana do nich jaka? ramka etc? Maj? by? ingame czy z mapedytora?

Narazie to chyba wszystko. By?bym wdzi?czny za szybk? odpowied?.
 

Dr4goN510

Active User
Joined
Jan 10, 2009
Messages
68
Reaction score
5
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Mam kilka pyta? odnosnie konkursu i wys?ania swojej pracy:
1. Wysy?a si? mape i ss-y tak?
2. Jaka ma by? ilo?? ss-?w, rozmiar, i czy mo?e by? dodana do nich jaka? ramka etc? Maj? by? ingame czy z mapedytora?
Narazie to chyba wszystko. By?bym wdzi?czny za szybk? odpowied?.
Wed?ug tego czego doczyta?em si? w regulaminie to wystarcz? same ss obowi?zkowo dwa nie wi?cej nie miej.
 

Trapey

Active User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
108
Reaction score
21
Age
29
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Chcem si? dowiedziec dlaczego mnie tam niema?
Przecie? wys?a?em PW ze chcem bra? udzia? tak jak by?o napisane jak trzeba wys?a??

Stawiam reputa, ?e nie zg?osi?e? si? na konkurs. Albo Twoja praca jest niezgodna z regulaminem lub z tematyk?.

Szybko si? ludzie nazbierali do konkursu ;]
 
Top