What's new

Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

#up
Tw?j przeciwnik mia? tyle samo czasu na zrobienie pracy, wi?c nie widz? problemu ;x
 

Varnor

New User
Joined
Jun 23, 2009
Messages
1
Reaction score
1
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Ciekawe, ?e a? tyle os?b nie nades?a?o prac na trzeci? tur? - czasu by?o mn?stwo.

@Speeder:
wraz z koko obdarujemy jednego z przegranych "dzik? kart?" po zako?czeniu pierwszej fazy konkursu.
Czy to b?dzie albo archimonde albo Qghon, czy dowolna osoba, kt?ra odpad?a oboj?tnie w kt?rej turze?
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Ciekawe, ?e a? tyle os?b nie nades?a?o prac na trzeci? tur? - czasu by?o mn?stwo.

Tylko, ?e du?o os?b, kt?re nades?a?o prace by?o w granicach 1-80 post?w, wi?c mog?o im si? forum znudzi? i odeszli b?d? zostali zbanowani za przekroczenie limitu pkt warna, mo?na by tego du?o wylicza? lecz w ka?dym konkursie takie osoby s? i trzeba by? na takie akcje przygotowanym.
@Speeder:
Czy to b?dzie albo archimonde albo Qghon, czy dowolna osoba, kt?ra odpad?a oboj?tnie w kt?rej turze?
Osoba, kt?ra otrzyma dzik? kart? jeszcze nie zosta?a wybrana (prawdopodobnie).
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Czy to b?dzie albo archimonde albo Qghon, czy dowolna osoba, kt?ra odpad?a oboj?tnie w kt?rej turze?
Rozlosowane b?dzie z os?b, kt?re odpad?y og?lnie po przegranej walce. Jedna osoba (lub wi?cej, zale?y ile jeszcze walk si? nie odb?dzie) zostanie wybrana i zawalczy.

#down
C??, do nast?pnego konkursu na pewno ich nie wezm?, bo jak si? kto? zg?asza, to si? stawia - nawet z najgorszym ch?amem, chyba ?e nie ma czasu, to uprzedza mnie wcze?niej, ale to zdarzy?o si? tylko przy 1 osobie..
 
Last edited:

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

mam pytanie ? czemu Thrak wygra? nie pokazuj?c swojej pracy ..
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Wygra?, poniewa? Ewande wcze?niej mi oznajmi?, i? wyje?d?a i czasu na zrobienie pracy nie b?dzie mia?.

#down
Jasne, zawsze tak robi? ; P
 
Last edited:

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Wygra?em? oh, a to ciekawe.
Anyway, prosz? Ci? Speederze o zrobienie tematu z moj? prac?. kay?

#up
kthxbb. bbq : >
 
Last edited:
B

Blackq

Guest
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Buahah !! Jak praca Rybola mog?a przegra? w pojedynku z Eldiane :D ?al mi was dzieci tneta :(
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Buahah !! Jak praca Rybola mog?a przegra? w pojedynku z Eldiane :D ?al mi was dzieci tneta :(

Ka?dy ma prawo do w?asnego gustu i wyboru tego co mu si? podoba, a tw?j post jeszcze bardziej mnie u?wiadamia, ?e przegrana Rybola by?a zas?u?ona skoro jak wida? ocenia?e? autora, a nie prace. ( w sensie dawanie g?os?w dla friend?w )
 
B

Blackq

Guest
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

M?wi? o mapie ;0 jest o wiele lepsza ; 0 i z klimatem ;(
Te konkursy s? beznadziejne bo sie powinno g?osowa? na najlepsz? map? a nie gust innych jedni nie lubi? ?adnych map wol? te z full. autoborderami xd
Nie m?wi? ?e eldiane nie mia? brzydkiej pracy ale Rybola by?a lepsza co by?o wida? z daleka ;d Jak by da? do g?osowania kt?ra praca lepsza na jakim? forum typu otland to eldiane za bardzo szans by nie mia? : )
Wg. tak Rybol chyba odszed? z tego forum ;0
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

#up
Prawda.
#topic
W pojedynku Rybola napewno dosz?o do jakiego? przekr?tu.
Przecie? mapa jego przeciwnika nie oddaje klimatu, ani tego co zamieszczone w nazwie.

Rybol wykorzysta? ?wietne elementy, stworzy? nowe drzewa "elfickie" a jego trud nie zosta? uczciwie nagrodzony. Gdy rozmawia?em z Rybolem, sam by? zdziwiony, ?e przegra? te walk?, dopisa? s?owo "Nie ma to jak kumple..."

Pozdrawiam
Fluos!

#down
Racja Blackq racja!
S? ludzie i parapety s?dze, ?e nie powiniene? przejmowa? si? g?osami tych "mapper?w".
Ja osobi?cie g?osowa?em na Ciebie, bo by?e? lepszy :p
 
Last edited:
B

Blackq

Guest
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

A zapomnia?em napisa? ;} w mojej walce by? temat katakumby,
ten ca?y seylit zrobi? tomby a nie katakumby. A katakumby a tomby to dwie inne rzeczy i klimaty, to tak w ramach ciekawostki :)
Gz dla tnet; )
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Si? zgodzi? musz?. Dziwne jest to, ?e ?wietna praca Rybola, przegra?a z szczerze m?wi?c, beznadziejn?, zaspamowan? prac? Elidiane. Pos?gi ma?p, gargulc?w, i chuj wie czego jeszcze. Poza tym - las? Gdzie tu jest las? Ja tam widz? jakie? ruiny.

Patrz?c obiektywnie.

Imho, ?eby teraz wykoksi? swoj? prac?, potrzebujemy wi?cej czasu ni? 4 dni.
 

Levar

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
61
Reaction score
11
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Oczywi?cie, ?e praca Rybola by?a du?o lepsza i to w?a?nie on wygrywa? znacznie przez wi?kszo?? czasu. Nagle jednak wygra? Eldiane, dziwne? Wydaje mi si?, ?e ten ostatni nie wygra? uczciwie, ba - Eldiane wygrywa ostatnio sporo konkurs?w, chocia? jego mapki s? co najwy?ej ?rednie. Albo ocenia go banda pajac?w, kt?rzy si? nie znaj? na mappowaniu albo kto? tu korzysta z multikont/kumpli i nie b?d? lepiej pokazywa? palcem kto.

Kto? tam up said:
A zapomnia?em napisa? ;} w mojej walce by? temat katakumby,
Co nie zmienia faktu, ?e zrobi?e? je kiepsko :p

Ten sam pajac said:
Gz dla tnet; )
Pogadaj tak sobie jeszcze, skoro Ci? to jara i nie umiesz wymy?li? nic innego ;)

@down:
Widz?, ?e Tw?j poziom jest jeszcze ni?szy, ni? oczekiwa?em :huh:
 
Last edited:
B

Blackq

Guest
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

@up sam jeste? pajac : )
Co nie zmienia faktu, ?e zrobi?e? je kiepsko
Ale przynajmniej bardziej na temat ;p

Albo ocenia go banda pajac?w, kt?rzy si? nie znaj? na mappowaniu albo kto? tu korzysta z multikont/kumpli i nie b?d? lepiej pokazywa? palcem kto.

Zgodz? si? z tob? pajacu x]
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Jaka by mapka nie by?a i tak nigdy g?osowanie nie b?dzie uczciwe, ju? pr?dzej gdyby "lepsze" mapy by?yby wybierane przez te same grono juror?w lecz c?? tak nie jest i musicie/my si? pogodzi? z tym, ?e wasz idol Rybol odpad?, pisanie post?w tutaj "czemu Rybol odpad??!! przecie? mia? lepsz? map?" nic nie da, by?o g?osowanie wynik zapad? i na tym kropka, mia? szanse i przegra? c??.
 
S

Seylit

Guest
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

@up sam jeste? pajac : )
Ale przynajmniej bardziej na temat ;p
Zgodz? si? z tob? pajacu x]
Bardziej na temat? Wpisz sobie w google has?o 'Katakumby', i zobacz co to jest, zanim zaczniesz pisa? takie komentarze... Poza tym, wydaje mi si?, ?e powiniene? za?apa? po opisie do zdj??. I do jasnej ch?opie, nie wzoruj si? na rlu, bo wiele rzeczy przekr?cili. Katakumby to prawie to samo co krypta.



Tylko mi nie m?w, ?e Twoja praca kt?re? z tych zdj?? przypomina?a, bo tylko bardziej si? kompromitujesz.

@topic
Life is brutal. Wg mnie praca Rybola te? by?a lepsza, ale skoro ju? walka dobieg?a do ko?ca, i nie zosta?y wykazane nieprawid?o?ci, niestety nic si? z tym nie zrobi.

Regards
Seylit
 
Last edited:

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Tak, tak, na Eldiane pod koniec g?osowania g?osuje kole? zarejestrowany 9 lipca, 10 min p??niej z jednym postem.
Og?lnie 4 ostatnie g?osy ?mierdz?.
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

#Chris
Je?li te g?osy by?y liczone to kurwa fail.

13. Licz? si? g?osy os?b, kt?re maj? minimum 30 post?w oraz dat? rejestracji ponad tydzie? czasu - inaczej nie b?d? si? one wlicza?y do g?osowania.
Osobi?cie nie chce mi si? ich liczy?. : )

?eby nie nabija? 1000x post?w odpisz? tutaj, nie by?y liczony g?osy user?w z <30 post?w // koko

a z dat? rejestracji mniejsz? ni? tydzie?, miszczu? : > te?.
 
Last edited by a moderator:

Levar

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
61
Reaction score
11
Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Odp: Walki mapper?w - komentarze!

Redondo said:
Rybol dobrze wie, ?e to on wygra?, mimo i? na papierze jest inaczej
Redondo said:
I po co te nerwy?
Niestety wewn?trzna satysfakcja cz?sto bywa niewystarczaj?ca w takich sytuacjach. Chyba wszyscy zgadzamy si? co do tego, ze Rybol wgni?t? swoj? prac? Eldiane w ziemi? i to on powinien przedosta? si? do ?wier?fina?u.

Chris said:
Og?lnie 4 ostatnie g?osy ?mierdz?.
Dok?adnie. Mo?e kt?ry? modek pofatyguje si? sprawdzi? IP? xd
 
Last edited:
Top