What's new

-Tibia 10.10 Alvaroth.eu [10.1]

Status
Not open for further replies.

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Zapowied? ta jest tylko wersj? robocz?.​

[10.1]

WCPXUgV.png

[Najnowsza tibia 10.1, idealnie odwzorowane wszystkie miejsca]

Witam, chcia?bym zaprosi? wszystkich mi?o?nik?w RPG na nied?ugo startuj?cy Alvaroth. Przypominasz sobie czasy gdy na serverach przedmioty typu dragon scale mail czy golden legs by?y bardzo cennymi rzeczami? T?sknisz za tymi czasami? Ja r?wnie?! Serwer powstaje z inicjatywy kilku mi?o?nik?w starych, dobrych, a przede wszystkim wymagaj?cych serwer?w. Zabierz swoich przyjaci?? na ekscytuj?ce polowania, wykonaj piekielnie wymagaj?ce zadanie i staw czo?a elitarnym kreaturom.

Wbijanie poziomu stanowi nie lada wyzwanie, nie chcemy dopu?ci? aby po tygodniu gry serwer by? wype?niony 200+ lvlami. Zdobywaj do?wiadczenie i zdobywaj respekt w?r?d graczy.​

[x5]

Skill rate: 8x
Mlvl rate: 5x

Wi?cej info .​

oDCMVsJ.png

[Niezapomniane wyprawy i polowania]

Zdobywanie przedmiot?w nie jest tutaj tak proste jak na innych serwerach. Kompletowanie pot??nego ekwipunku zajmie ci mn?stwo czasu, pozwoli to przed?u?y? zabaw? i stworzy? pewien rodzaj rywalizacji w?r?d graczy. Kolekcjonuj unikalne przedmioty aby m?c pochwali? si? nimi w twoim domku, addony s? tutaj wyznacznikiem bogactwa, a unikalne mounty nie s? przeznaczone dla wielu, tylko dla tych najbardziej wytrwa?ych.. (Loot rate 2x)

Mapa to sprawdzona przez wiele lat, zawsze aktualna i w 100% dok?adna, RL MAP. Zawiera wszystkie miasta znane z CipSoftowskich serwer?w, bez zb?dnych dodatk?w typu Gengia. Nigdy nie by?o pisane Ci zwiedzi? pa?acu imperatora, najg??bszych zakamark?w ma?piego miasta czy step?w Zao? B?dziesz mia? szans? zwiedzi? ca?? map?, w 100% odwzorowan? z RL TIBII.

SMS Shop, czyli zmora dzisiejszych serwer?w. Gdzie si? nie obejrzysz widzisz serwery z sms shopami po brzegi wype?nionymi najlepszymi przedmiotami? Czy nie zabija to ca?ej satysfakcji z gry? Ko?czysz trudny quest i odbierasz nagrod?, kt?r? drugi gracz ma dzi?ki wydaniu kilku z?otych? Zapomnij o tym. SMS Shop na naszym serwerze jest idealnie dopasowany do balansu gry, nie stawia bogatszych graczy w wyr??nionej pozycji. Dzi?ki temu mo?esz konkurowa? o chwa?? nie wydaj?c nawet z?ot?wki.

Zadanie, zadania, zadania.. co? co daje chyba najwi?cej satysfakcji z gry na serwerze RPG. U nas znajdziesz wszystkie zadania znane z globalnej tibii, dok?adnie oskryptowane.

  • Annihilator;
  • Demon Helmet (dzia?aj?ce zapadnie + klucz);
  • PoI (dzia?aj?ca krew, olej, holy tible);
  • Inquisition (wymaga rangi High Inquisitor, dost?pnej po wykonaniu misji dla Hencriusa);
  • Demon Oak (4444 Demon?w do zabicia);
  • Barbarian Arena (Wymagany Barbarian Test);
  • Dreamer's Challenge;
  • Elemental Spheres ;
  • Killing in the Name (Taski: demodras, necropharus);
  • Wrath of the Emperor Quest;
  • mniej skomplikowane questy.



InEkLKB.png

[The Inquisition Quest, jeden z najbardziej wymagaj?cych quest?w]

Alvaroth juz za niedlugo wystartuje! A bedzie to dnia 20 wrzesnia o godzinie 18:00!
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Boski otsik wbije na pewno ^^ Jak bd sta? mana regen? I co do sms shopu to mo?na zrobi? po prostu tak i? mo?na kupi? te lepsze przedmioty ale tylko dzi?ki odpowiedniemu lvl'owi :d
 

Xyretris

Active User
Joined
Mar 28, 2013
Messages
143
Reaction score
5
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

szkoda ?e tak p??no startuje no ale c?? :D pewnie wbije :)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Ja tam pewnie wbij? zobaczy? co i jak :)
@areq1996
Powiedz mi jaki ots teraz nie jest gotowcem z neta?
Z 5% serwer?w, kt?re teraz stoj? nie s? gotowcami :)
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Jak bd sta? mana regen?
P?ki co kwestia ta stoi pod znakiem zapytania. Jak pisa?em w zapowiedzi, jutro ruszaj? zamkni?te testy, gdzie razem z pozosta?ymi postaramy si? w jaki? sensowny spos?b rozwi?za? t? kwesti?.

I co do sms shopu to mo?na zrobi? po prostu tak i? mo?na kupi? te lepsze przedmioty ale tylko dzi?ki odpowiedniemu lvl'owi
Wielkie dzi?ki za propozycj?, aczkolwiek po rozwa?eniu jej stwierdzamy, ?e wolimy aby wszystkie lepsze przedmioty by?y trudne do zdobycia.

szkoda ?e tak p??no startuje no ale c?? :D pewnie wbije :)
Pomys? na serwer wyp?yn?? jaki? czas temu, a przygotowanie takiego czego? wymaga pewnej ilo?ci czasu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby umo?liwi? jak najszybsz? i jak najbardziej komfortow? gr?.

gotowiec z neta ;d
Dzi?kuj? za wyra?enie opinii. Ekipa pracowa?a nad tym serwerem od 8 miesi?cy, jedyne co jest takie jak w gotowcach z 'neta' to mapa, aczkolwiek i ona zosta?a poprawiona tak aby w 100% pokrywa?a si? z CipSoftowsk?. Je?li znajdziesz w sieci taki 'gotowiec' to b?d? szczerze zdziwiony.
 
Last edited:

Xyretris

Active User
Joined
Mar 28, 2013
Messages
143
Reaction score
5
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

niech mana ro?nie jak na shadowcores.. bo z tego co widze na innych serwerach 9/10+ to mana ro?nie chujowo wolno ;/ a jak z mmmmmisjami questami itd. np yala bramy,zao tp svar arena. proponuje stworzy? forum serwerka ?eby ludzie tam spamowali pytaniami propozycjami itd. i wgl jakie? konkursy b?d?? szkoda ?e nie zrobili?cie tych beta test?w dla wszystkich :(
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Sprawdzcie sobie zabezpieczenia i pluginy w acc makerze, w obecnym stanie rzeczy wgranie shella to 2 minuty roboty a kolejne 2 to wyciagniecie waszej daty ;)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Za duzy exp na poczatku jak dla mnie.
Bez staminy 7, ze stamina 10,5... W takim stanie 50 beda latac po pol godziny, po 3 godzinach 100...
I jak to zwykle bywa na otsach 70% mapy puste bo pierwszym dniu bo jest zawsze za duzy exp ;P
W ogole stage to jest jakis zart i glupota ale wszyscy go uzywaja nie wiedziec czemu.
Dajcie staly exp x3? Lub cos mniej wiecej takiego moze?
8-100 [x4]
101-150 [x3]
131-180 [x2]
181-250 [x1,5]
251-XXX [x1]
Niech pobija sobie tez inne respy z nowymi potworami... Tyle tego doszlo a nikt na tym nie bedzie expic bo kazdy wbije szybko 50 na dragach, potem dle do jakiegos 150 a potem team hunty na drakenach/warzones/fury gate? I jak mowilem 70% mapy calkowicie pustej bo nikt nie pojdzie expic na slabsze insekty, na slabsze deeplingi, na piraty chociazby czy quary, albo nawet workery? ;P
Skille mniejsze tez, x3 czy x4 starczy.
Loot x1,5 bedzie ok jak bedzie ogarniety loot. Bo zawsze na otsach jakies dsmy leca duzo latwiej i ludzie maja mase kasy. Jak jest loot x3 to zamiast leciec 3x czesciej leci 8x czesciej bo w potworach loot do dupy ustawiony... Albo loot x2 a z 3 frostow masz 2 dsmy... Ile razy to widzialem na rl mapach niektorych to masakra... Bo wszyscy mysla, ze w configu ustawic i gotowe...

W sms shopie daj mase roznych ozdob, moze jakies mounty dodatkowe, niektore itemy do addonow, jakies paczki aolow/blessow, po kilka cc, pacc scrolla ktorego mozna uzyc zeby zwrocic sobie punkty lub sprzedac go komus ;P
Slabe eq typu jakies dsmy tez w sumie moga byc, ale jak dla mnie bez sensu, lepiej niech to zdobywaja, a latwiejsze beda niektore mounty czy ozdabianie domku.

Ot, takie luzne propozycje ;P

@up
Ta config gdzie nic nie wyciagniesz, ja bym sie bardziej phpmyadminem przejmowal, albo filmikami xD



Nawet mi sie nie chce tej stronki ogladac bo brzydka, ale znajac zycie gdzies schowany jest jeszcze jakis folder z plikami w ktorych sa pozapisywane hasla do bazy i panelu XD Chyba, ze ktos uzywa nowej metody i zapisal sobie hasla na karteczce przyklejonej do monitora, to juz bedzie sie trzeba bawic a nie po prostu poszukac xD
 
Last edited:

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Ta config gdzie nic nie wyciagniesz, ja bym sie bardziej phpmyadminem przejmowal, albo filmikami xD
Kiki, zrodla plikow php pozornie nie da sie odczytac z poziomu strony, gdzie pozornie powinno byc podkreslone ;) Akurat Alvaroth ma jeden ciekawy skrypt php, ktory umozliwia czytanie dowolnego pliku (obrazka/pliku tekstowego), gdzie pliki .php wyswietla w postaci zrodla a nie wykonanego skryptu :) Wiele jest takich otsow, ale ten ma dosc sporo tego typu bledow.

+
 
Last edited:

Madwin

Advanced User
Joined
Jul 30, 2012
Messages
162
Reaction score
13
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

8-50 [x7]
51-100 [x5]
101-130 [x3]
131-180 [x2]
181-300 [x1,5]
301-XXX [x1]

Exp stage jest przesada jak dla mnie bo po co mam expic od 131 na x2 jak to samo jest na aurora \aurera? jedynie tym si? b?dzie r??ni? ze tutaj premium account za darmo a na rl trzeba zap?acic za to , od 301 to wgl przesada . ;\ ots mo?e pa?? ?wiat na rl tibi w?tpi? ;p , tak jak u?ytkownik up napisa? ?e lepiej zrobi? sta?y exp x3\4 czy co? w tym stylu :p , osobi?cie nie wiem czy wejde zobacz? jakie bd mial checi na gre =3 , co do ots'a to my?le ?e wypali :p
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

W sumie racja, zle sformulowalem wypowiedz...
Jak by nie patrzec to zabronienie dostepu do foldeu config w sumie nic nie zmienia.
Jak nie ma bledow to i tak nic nie zobaczysz. Jak sa bledy, to zabriniony folder i tak ci nie przeszkodzi w zobaczeniu zawartosci tego pliku...
Xevixo podajac linkg do /config podal go tak jak by po wejsciu tam od razu mial otwarty folder data i baze danych bez robienia niczego, a tak nie jest ;P
Ale mniejsza z tym noc jest, spac mi sie chce, pewnie pierdole glupoty? xD

@edit
Co do setupu na pma u cuddiego to z tego co sie zorintowalem wszedzie jest dostepny, so...

@up
No niby tak, ale wlasnie ten pacc duzo zmienia. Dodatkowo to, ze 2x szybciej sie expi na poczatku, albo 3x jak ktos by mial grac bez pacc na rl.
Problem taki, ze otsy padaja. Ale poza tym same plusy w stosunku do rl... Latwiejsze to co wkurza, bo jest za trudne i bez sensowne na rl, ale tez bez przesady i nie ma exp x100...
 
Last edited:

Xyretris

Active User
Joined
Mar 28, 2013
Messages
143
Reaction score
5
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

mnie si? podoba ?e ma?y exp i loot:) bynajmiej z zabijania ludzi b?dzie wi?ksza zabawa. bo tak to kazdy ma blessy albo aola albo chuj wie jaki lvl i trzeba si? m?czy? z takim dziadem :D jako? na innych serwerach rl map rpg by? ma?y exp w cholere i ludzie grali. tutaj te? b?d? tylko trzeba dobr? reklame i mie? czym zach?ci? ludzi.
 

Alvaroth

User
Joined
Aug 30, 2013
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

A ?e tak si? zapytam, pr?bowa? si? kto? dosta? na serwer, czy tylko piszecie jacy to Wy pro jeste?cie, bo znacie linki do podstawowych rzeczy g?siora lub phpmyadmin (phpmyadmin stoi na innym serwerze, a ten link to co innego)

Je?eli macie jakie? pytania piszcie do mnie, strona powinna by? w 100% gotowa dzisiaj w godzinach 12-13 :D
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Ja na pewno wbij? jak b?dzie 50+ os?b na starcie ^^
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

8jzluwv.jpg

[Dzia?aj?cy rookgaard, w tym tutorial]

2ORB92T.jpg

[Wszystkie taski dzia?aj? w 100% poprawnie, bossy wyrzucaj? odpowiedni loot]

xuVf4dn.jpg

[Przemierzaj dzikie tereny i zdobywaj niespotykane przedmioty]

dTYCkin.jpg

[Staw czo?a niebezpiecze?stwu]

YzPFWf7.jpg

[Wykonuj zadania dla gnom?w i odbieraj nagrody]

rYCY4aX.jpg

[System Warzon?w sprawny w 100%]

WGjSriJ.jpg

[Prawie wszystkie questy dzia?aj?, nawet takie jak Eleonore's Mission Ring Quest]
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

A ?e tak si? zapytam, pr?bowa? si? kto? dosta? na serwer, czy tylko piszecie jacy to Wy pro jeste?cie, bo znacie linki do podstawowych rzeczy g?siora lub phpmyadmin (phpmyadmin stoi na innym serwerze, a ten link to co innego)

Ja tylko zobaczylem co to jest, nie jestem zadnym pro, szkoda mi czasu na takie bzdety, pytaj sie beana bo on lubi sie bawic w bez sensowne rzeczy xD Mi sie nie chce nic sprawdzac, ale skoro takie rzeczy nie sa zabezpieczone a on sprawdzil i znalazl cos jeszcze to znaczy, ze jest kiepsko... A udowadniac ci nic nie bede, przynajmniej ja, bo mi sie nie chce. Btw, znajomoscia linkow do podstawowych rzeczy na 99% stron internetowych mozna zdjac 30% z nich bo wszedzie sa chujowe zabezpieczenia, wiec... Jestes w tych 30%? Bo na razie wychodzi na to, ze tak... I kazdy dzieciak moze jebnac takie cos jak sie postara i pogrzebie, nawet przez przypadek...
 

Alvaroth

User
Joined
Aug 30, 2013
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Ja tylko zobaczylem co to jest, nie jestem zadnym pro, szkoda mi czasu na takie bzdety, pytaj sie beana bo on lubi sie bawic w bez sensowne rzeczy xD Mi sie nie chce nic sprawdzac, ale skoro takie rzeczy nie sa zabezpieczone a on sprawdzil i znalazl cos jeszcze to znaczy, ze jest kiepsko... A udowadniac ci nic nie bede, przynajmniej ja, bo mi sie nie chce. Btw, znajomoscia linkow do podstawowych rzeczy na 99% stron internetowych mozna zdjac 30% z nich bo wszedzie sa chujowe zabezpieczenia, wiec... Jestes w tych 30%? Bo na razie wychodzi na to, ze tak... I kazdy dzieciak moze jebnac takie cos jak sie postara i pogrzebie, nawet przez przypadek...

Zapraszam do sprawdzania teraz, gdy jest wgrany poprawny acc, a nie testowy :d
 
Status
Not open for further replies.
Top