What's new

-Tibia 10.10 Alvaroth.eu [10.1]

Status
Not open for further replies.

Dymek1

Active User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
127
Reaction score
2
Age
31
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Chocia? nie zagra?em to i tak widz? ?? OTS zapi?ty na ostatnie guziki, ba jeszcze 10.10 czyli +.
Ale a? mi si? szkoda robi ludzi kt?rzy nad tym pracowali godzinami gdy widz? ?e po ci??kiej pracy liczba graczy wynosi jedyne 11 os?b. Normalnie jak widz? ?e ci??k? prac? ludzi (w tym przypadku sewrera Alvaroth) jest niedoceniana to odechciewa mi si? pracy nad moim ots.
Wyrazy wsp??czucia dla was, ?ycz? wam ?eby wbi?o chocia? te 100 os?b :smile:
Mo?e jaka? wi?ksza lepsza reklama? Nie wiem...
(to nie ?adna ironia ani na?miewanie si?, po prostu jest mi szkoda niedocenionej pracy)

A jeszcze bardziej si? wkurwiam gdy pomy?l? ?e takie gotowce z neta gdzie ?ci?gasz>odpalasz maj? o wiele wi?cej graczy ni? takie otsy jak ten....
 
Last edited:

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

?mieszne jest to ?e ?aden administrator nie wbi? od startu... Nie lubi? takich os?b co odpalaj? skrypt na w??czenie otsa o danej godzinie i wyjebka...

@up
20 os?b rekord teraz by? :d 100 zarejestrowanych ju? prawie ^^ Rozkr?ci si? spokojnie.
 
Last edited:

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

?mieszne jest to ?e ?aden administrator nie wbi? od startu... Nie lubi? takich os?b co odpalaj? skrypt na w??czenie otsa o danej godzinie i wyjebka...

@up
20 os?b rekord teraz by? :d 100 zarejestrowanych ju? prawie ^^ Rozkr?ci si? spokojnie.
Przepraszam, by?em dosy? zaj?ty : )
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Dobra nie wa?ne :d Nakurwiamy lvl panowie/.

Tkip Wu jak jeste? to napisz w grze domnie :d
 
Last edited:

Alvaroth

User
Joined
Aug 30, 2013
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

No zapomnialem hasla do tego uzytkownika, ale jakos sobie przypomnialem.

Po pierwsze chcialem podziekowac tym ktorzy zaczeli chociazby gre na Alvaroth.

Nie powiem, mielismy problem wczoraj, ot?z byl niezabezpieczony skrypt na stronie, dzieki ktoremu ktos bardzo zyczliwy dodal sobie gma i tworzyl potwory, dzieki niemu usunelismy ten blad i w 100% jestesmy pewni, ze gdy ilosc graczy sie zwiekszy, nie bedzie juz takich problemow.

Co do tego, ze nikogo nie bylo starcie to potwierdze. Ustawilem auto-start na 18:00, poniewaz wiedzialem, ze o 18 nei bede w domu (wiecie, byl piatek :D)

Reklama - postaramy sie, aby zagoscilo u nas wiecej osob

A co do zmian:
- poprawiono npc: Sandra
- poprawiono dlugosc bycia "najedzonym"
- zmieniono expa na: 1-99 lvl exp x5, od 100 lvla exp x3

A na koncu chce podziekowac administracji, ze byla tak uprzejma i przeniosla temat do dzialu Serwery :)
 

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Fajnie brzmi, szkoda ?e nikt nie gra.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

25 os?b rekord wczoraj ale nikt nie gra ^^
 

Insect92

User
Joined
May 13, 2010
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Szczerze... nic si? nie zmieni?o, GM ma nadal "trutututu" na graczy. Nie stara si? kompletnie nic zrobi? ?eby postawi? na nogi serwer. Jakie? ssy reklamuj?ce ?e jest to tamto z rl, nowa derfia czy nowe mounty, questy. DODA? COKOLWIEK... nie, mam w dupie graczy i reszte. Z reszt?, nie m?j ots i nie ja decyduje. Od 2 dni tam nie gram bo tylko szkoda czasu.
 

Alvaroth

User
Joined
Aug 30, 2013
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Widac, ze nie ma sensu starac sie zrobic cos, na czym gracze moga pograc bo maja Cie w dupie.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Ja bym gra? i reklamowa? tylko mi neta odci??o na kilka dni, szkoda ?e przestali ludzie gra? bo to by? jednak jeden z lepszych server?w kt?ry wystartowa? w przeci?gu miesi?ca albo i dw?ch, spr?buj zrobi? co? z wi?kszym expem bo przecie? ludzie nie lubi? gra? na serverach gdzie na dragi idzie si? po 50 lvlu a nie po 8...
 

demol1989

User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Alvaroth.eu [10.1]

Ja bym gra? i reklamowa? tylko mi neta odci??o na kilka dni, szkoda ?e przestali ludzie gra? bo to by? jednak jeden z lepszych server?w kt?ry wystartowa? w przeci?gu miesi?ca albo i dw?ch, spr?buj zrobi? co? z wi?kszym expem bo przecie? ludzie nie lubi? gra? na serverach gdzie na dragi idzie si? po 50 lvlu a nie po 8...


ludzie lubia rpg low rate ale taki ots musi byc przemyslany a nie ze tylk oda sie maly mnoznik expa : P

dlatego malo takich ots przetrwalo latami i graja tam setki graczy : P

ots wyglada fajnie ale ilosc osb online nie zachecila do odwiedzin niestety : P
 
Status
Not open for further replies.
Top