What's new

Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Status
Not open for further replies.

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Hey, again! Ohh, it was an epic fail. Should we start again?

Kiedy pograsz z nami w HaxBalla?
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Czy nie ?mieszy Cie banda 13 latk?w kt?re po zobaczeniu kilku ostrych s??w napisanych z Twojego konta zaczyna si? podnieca? i dowarto?ciowywa? popisuj?c przed Tob??
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Czy woda jest mokra?
2. Czy to prawda, ?e za katastrof? Tupolewa stoi KGB i podwodna cywilizacja oraz Pudzian? Jakie jest Twoje zdanie, uzasadnij.
3. Czy kiwaj?c g?ow? na lewo i prawo czujesz odruch wymiotny?
4. Nie przera?a Ci? g?upota powy?szych pyta??
5. Dlaczego?
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Kaziu, jak to kiedy? napisa?a?:
Poza tym, nie uwa?asz, i? ilo?? reput?w g?ruj?ca zdecydowanie nad ilo?ci? post?w, wygl?da zabawnie?
Moim zdaniem, dalej masz wi?cej post?w ni? otrzymanej reputacji. 1 osoba, mo?e mie? si?? reputa 2+ lecz 1 post nie liczy si? jako 2+ przez co twoje posty g?ruj? nad reputami.

Aby nie odbiega? od tematu:
1. Co Ci? sk?oni?o do obj?cia funkcji Admina?
2. Skoro nie podoba Ci si? twe imi?, to mo?e si? go wstydzisz?
3. Mc Donald czy KFC ?
4. Grasz/Gra?a? kiedy? w Counter Strike ?
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Czemu zaniedbujesz sw?j temat?
2. Jakie masz plany, jako administrator?
3. Czemu twa aktywno?? jest niska?
4. Czemu nie masz uprawnie? administratorskich?
5. Czemu nadal jeste? administratorem?

Peace and love.
 

Gotakan

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Nie wydaj? Ci si?, ?e forum potrzebuje prawdziwego Administratora, kt?ry by?by w stanie opanowa? te szambo?
Dlaczego czytaj?c nazw? twego tematu, musia?em sprawdzi? w wikipedii jaka jest owego definicja?
Tw?j temat zamieni? si? w dezynwoltur?... dlaczego? Uzasadnij.
 

Skneruz

Active User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Co porabiasz wieczorami? :hah:
 

Obcy Atakuja

Banned
Joined
Feb 26, 2011
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Kiedy odpiszesz, na zadane wczesniej pytania?
Co ty tu jeszcze robisz, kobito ;> to forum upada, o ile juz nie upadlo!
Patrycjo - co tam?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Mhm, dawno mnie tu nie by?o, ale kilka kilka z tych pyta?, kt?re pad?y nadal s? aktualne, wi?c na nie odpowiem.

Czy nie ?mieszy Cie banda 13 latk?w kt?re po zobaczeniu kilku ostrych s??w napisanych z Twojego konta zaczyna si? podnieca? i dowarto?ciowywa? popisuj?c przed Tob??
Zasadniczo to jest zabawne. Wiesz, przychodzi taki ma?y i wyszczekany prawiczek, kt?ry stara si? na si?? zrobi? m?drzejszym od Ciebie. Tacy ludzie nie?wiadomie stwarzaj? mi cholerny problem. Cz?owiekowi g?upiemu nie u?wiadomisz, ?e jest g?upi. Nie jeste? w stanie zmiesza? go z b?otem, rzuci? ci?t? ripost? (w ko?cu cz?owiek g?upi jej nie pojmie), wi?c stwarzaj? niejak? przeszkod? i w?a?nie to jest chujowe. Reszta staje si? niebywale zabawna.
Kaziu, jak to kiedy? napisa?a?:
Moim zdaniem, dalej masz wi?cej post?w ni? otrzymanej reputacji. 1 osoba, mo?e mie? si?? reputa 2+ lecz 1 post nie liczy si? jako 2+ przez co twoje posty g?ruj? nad reputami.
Aby nie odbiega? od tematu:
1. Co Ci? sk?oni?o do obj?cia funkcji Admina?
2. Skoro nie podoba Ci si? twe imi?, to mo?e si? go wstydzisz?
3. Mc Donald czy KFC ?
4. Grasz/Gra?a? kiedy? w Counter Strike ?
Ten wyw?d filozoficzny chyba Ci nie wyszed?. xddd
1. Mo?liwo?? dzia?ania z szerszej perspektywy, wi?cej mo?liwo?ci i ta ?mieszna w?adza. Tak, to chyba to.
2. Zawsze chcia?am si? nazywa? Perpetura... Albo Sekstynia! O, a najlepiej to Mercedes! Ale nie, nie wstydz? si? swojego imienia, jest ono po ptostu bez wi?kszego wyrazu i ?adunku emocjonalnego.
3. KFC
4. Gra?am, gram. Od czasu do czasu.
1. Czemu zaniedbujesz sw?j temat?
2. Jakie masz plany, jako administrator?
3. Czemu twa aktywno?? jest niska?
4. Czemu nie masz uprawnie? administratorskich?
5. Czemu nadal jeste? administratorem?
Peace and love.
1. Bo przewa?nie padaj? tutaj chujowe pytania chujowych dzieci, kt?re nie potrafi? poj??, ?e ca?y ten temat to ?art polityczny.
2. Ograniczenie reklam do maksimum, pozyskanie funduszy na nagrody i... FTP! Joke, ofc. =D
3. Niska by?a, bo zabrali mi uprawnienia za wypierdolenie stylu.
4. j.w.
5. Bo nie maj? nikogo na moje miejsce, rotfl.
Nie wydaj? Ci si?, ?e forum potrzebuje prawdziwego Administratora, kt?ry by?by w stanie opanowa? te szambo?
Dlaczego czytaj?c nazw? twego tematu, musia?em sprawdzi? w wikipedii jaka jest owego definicja?
Tw?j temat zamieni? si? w dezynwoltur?... dlaczego? Uzasadnij.
Wydaje mi si?, w?a?nie go ma. Masz jakie? zastrze?enia? xddd
Podejrzewam, ?e nale?ysz do grona "tych g?upich", aczkolwiek to tylko moje przypuszczenia. ;<
Skoro ju? zczai?e? nowe s?owo, to przysw?j sobie te? jego konkretne znaczenie, bo kiepsko ci idzie.

Straci?em ju? nadzieje, ?e odpowiesz xddd // Marcin24
 
Last edited by a moderator:

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Dlaczego nie bierzesz udzia?u w WBF? xdd
2. S?uchasz ATB?
 

Puchar

User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
31
Reaction score
5
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Dlaczego my?lisz, ?e jeste? m?drzejsza od innych, cho? nie jeste??
2. Dlaczego prawie zawsze u?ywasz w swoich wypowiedziach stylu ?artobliwego/ironicznego? Boisz si? wpadki i ubezpieczasz si? tym, w razie czego zawsze zwalisz to na ?art, co?
3. U?ywaj?c trudnych s??w pr?bujesz dowarto?ciowa? si?? Inni s? g?upsi bo nie zajrzeli do s?ownika :D ?
 

Sagitarius

Active User
Joined
Feb 24, 2011
Messages
74
Reaction score
4
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1 Na bezludna wysp? we?niesz majonez czy musztarde
2 wolisz d?em wi?nowy czy truskawkowy
3 wpadniesz do mnie na grillaa ?
4 co z projektem ots TOG


Pozdrawiam :**
Sagi..
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1. Dlaczego nie bierzesz udzia?u w WBF? xdd
2. S?uchasz ATB?
1. Boj? si?, ?e zmia?d?? was swoim flow, rotlf. A tak na powa?nie - po prostu si? tym nie interesuj?.
2. Nie, nie, nie, nie. Ca?kowicie nie m?j gust.
1. Dlaczego my?lisz, ?e jeste? m?drzejsza od innych, cho? nie jeste??
2. Dlaczego prawie zawsze u?ywasz w swoich wypowiedziach stylu ?artobliwego/ironicznego? Boisz si? wpadki i ubezpieczasz si? tym, w razie czego zawsze zwalisz to na ?art, co?
3. U?ywaj?c trudnych s??w pr?bujesz dowarto?ciowa? si?? Inni s? g?upsi bo nie zajrzeli do s?ownika :D ?
1. No i w?a?nie pad?o jedno z tych wielu zabawnych pyta?, w kt?rych trudno cz?owieka g?upiego u?wiadomi?. Mimo to, b?d? tak zajebista i postaram si? to roz?o?y? na czynniki pierwsze.
Zacznijmy od tego, ?e trudno por?wnywa? poziom moich wypowiedzi z licznymi wypowiedziami trudnych dzieci neo, kt?re w jednym prostym zdaniu potrafi? zgromadzi? po dwadzie?cia b??d?w j?zykowych. Je?li si? g??biej nad tym zastanowi?... Gdybym nie by?a ponad przeci?tn? norm? forumow? - kt?ra jest chujowa i przyt?aczaj?co niska - nie mia?oby sensu, abym aspirowa?a do obj?cia wy?szej posady. To tak kr?tko na temat mojej wy?szo?ci. Z kolei ciekawe jest stwierdzenie, kt?re pad?o z twojej strony. Je?li wyka?esz mi moj? g?upot? i udowodnisz, ?e wcale nie jestem ponad przecietn?, zmieni? swoje zdanie. Tymczasem kij wbijam w teori? bez poparcia jej argumentami.
2. Masz problemy z nadinterpretacj?, kochasiu. Rzeczywi?cie jest kilka odpowiedzi, kt?re ociekaj? sarkazmem, ale trudno oczekiwa? g??bokiej w tre?ci i bogatej w aforyzmy odpowiedzi na pytanie: lubisz placki? Je?li ty tego ode mnie oczekujesz - dobra twoja. xd
3. Pomy?l ty, o co pytasz i z czym do mnie wychodzisz. Poza tym twoja opinia, chocia?by z samej definicji, jest subiektywna. Dla ciebie s? to s?owa trudne, dla innych chleb powszedni.
1 Na bezludna wysp? we?niesz majonez czy musztarde
2 wolisz d?em wi?nowy czy truskawkowy
3 wpadniesz do mnie na grillaa ?
4 co z projektem ots TOG
Pozdrawiam :**
Sagi..
Warte mojej uwagi jest tylko pytanie czwarte, wi?c na nie odpowiem. =d
Projekt powoli idzie do przodu, jest kilka pomys??w, ale z racji braku czasu na, szeroko rozumiany, pe?ny anga?, sza?u ni ma.
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Nie wydaje Ci si?, ?e u?ywasz zbyt du?ej ilo?ci emotikonek, co zapewne wp?ynie na charakterystyk? Twych komentarzy?
Uwa?asz si? za osob? godn? tytu?u "apogeum indywidualizmu"?
Z tego co zauwa?y?em, podchodzisz do ?ycia arogancko, a Tw?j sympatyczny charakter odpycha egoizm - kolorek arystokratk? Ci? nie uczyni.
Jaka jest Twoja opinia, na powy?sze zdanie? Mam nadziej?, ?e swe odpowiedzi ograniczysz chocia?by do kilku sentencji, jak to na Administratora przysta?o.

W ka?dym razie pozdrawiam. =)
 
Last edited:

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Grywasz jeszcze w Ziemnego? Czy przerzuci?a? si? na co? mniej m?cz?cego ?
Masz LastFM?
Jak tam Ci si? wiedzie w czerwonym kolorku? Dzisiaj ogl?da?em Tnet Rl photos z bodaj?e 2009(?) . Szczerze? Czarny by? spokoluz
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Nie wydaje Ci si?, ?e u?ywasz zbyt du?ej ilo?ci emotikonek, co zapewne wp?ynie na charakterystyk? Twych komentarzy?
Uwa?asz si? za osob? godn? tytu?u "apogeum indywidualizmu"?
Z tego co zauwa?y?em, podchodzisz do ?ycia arogancko, a Tw?j sympatyczny charakter odpycha egoizm - kolorek arystokratk? Ci? nie uczyni.
Jaka jest Twoja opinia, na powy?sze zdanie? Mam nadziej?, ?e swe odpowiedzi ograniczysz chocia?by do kilku sentencji, jak to na Administratora przysta?o.
W ka?dym razie pozdrawiam. =)
To kwestia gustu, a o gustach si? nie dyskutuje, prawda? Niespecjalnie interesuje mnie zdanie innych ludzi na m?j temat. Z zasady dla nikogo si? nie zmieniam.
A czy Ty uwa?asz si? za osob? godn? zadania mi takiego pytania? Poza tym wyja?nienie tytu?u w?tku pad?o ju? kilka razy, je?li nie za?apa?e? sarkazmu, to nie mam pomys?u, jak dosadniej Ci to wyja?ni?.
Czy ja rzeczywi?cie podchodz? do ?ycia arogancko? Ciekawe jest stwierdzenie, ?e m?j sympatyczny charakter odpycha egoizm. To troch? jak personifikacja. M?j stosunek do forum nie wynika z posiadania koloru i Ty o tym powiniene? wiedzie?. Przecie? widzia?e? mnie i moje posty na tibijczykach. Widzia?e? moje zachowanie i stosunek do tamtejszych user?w. Czy mia?am kolor? I nie, nie podchodz? do ?ycia arogancko, przynajmniej na og??. Je?li kto? nie bierze mnie na powa?nie i ma g??boko wyjebane na granice ludzkiej przyzwoito?ci, zostaje przeze mnie odpowiednio potraktowany. Przecie? nie b?d? sobie zawraca?a g?owy kim?, kto i tak wy?ej dupy nie podskoczy. Powiniene? to zrozumiec ju? du?o wcze?niej, ale... gdyby ?winie mia?y skrzyd?a, z nieba lecia?by bekon.
Grywasz jeszcze w Ziemnego? Czy przerzuci?a? si? na co? mniej m?cz?cego ?
Masz LastFM?
Jak tam Ci si? wiedzie w czerwonym kolorku? Dzisiaj ogl?da?em Tnet Rl photos z bodaj?e 2009(?) . Szczerze? Czarny by? spokoluz
Teraz w wakacje pewnie wr?c? na jaki? czas do gry w peni... tenisa. Obecnie gram w kosza, chocia? m?j zapa? maleje ze wzgl?du na kilka nowych aspekt?w mojego ?ycia.
Nie.
A w cholernym piekle ludzie powinni mie? cholern? wod? z lodem!
 
Last edited by a moderator:

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Dlaczego teraz podpisujesz si? jako kaziaka? Kazia by?o ?adniejsze.
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Dlaczego teraz podpisujesz si? jako kaziaka? Kazia by?o ?adniejsze.
Tak zacz?li mnie nazywa? i nie ma sensu si? buntowa?. :<
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

Teraz czas na pytania kobiece ;D

1. Jeste? ?adna ?
2. Masz celulit ?
3. Czemu nadmiernie u?ywasz emotikonek ? Jeste? typem - si3mka .xdd c0 t@m yyy... ? Po jej komentarzach, raczej ?atwo wywnioskowa?, ?e takowego stylu nie u?ywa...//Rea~
 
Last edited by a moderator:

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Apogeum indywidualizmu, hedonistyczna stalowa dziewica - epicki temat Kazi!

1.Dlaczego zablokowa?a? mnie na Gadu-Gadu? (by?em grzeczny ; p)
2.Co uwa?asz w ?yciu za najwa?niejsze?
3.Jak d?ugo zamierzasz ?y? na tym forum pe?ni? post?w i aktywno?ci(metaforyczne)?
 
Status
Not open for further replies.
Top