What's new

League of Legends

Joined
Apr 5, 2012
Messages
29
Reaction score
1
Odp: League of Legends

Kogo kupi? ? Zale?y mi na funie z gry i ?eby szybko si? niw nudzil. My?la?em nad yorickiem, lee sinem, viktorem.

@down
Mo?e dlatego, ?e grasz ci?gle tymi samymi championami ;)
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: League of Legends

Nie wiem dlaczego, ale jako? nie trawi? tej gry.
Grafika jest na poziomie, system gry tak?e.
Na pocz?tku fajnie mi si? gra?o, a teraz mi nagle zbrzyd?a.

Nie wiem dlaczego, ale powodzenia wszystkim.
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: League of Legends

Kogo kupi? ? Zale?y mi na funie z gry i ?eby szybko si? niw nudzil. My?la?em nad yorickiem, lee sinem, viktorem.

@down
Mo?e dlatego, ?e grasz ci?gle tymi samymi championami ;)

Singed podobno jest fun, biegasz i trujesz: D
 
Joined
Apr 5, 2012
Messages
29
Reaction score
1
Odp: League of Legends

refresz, zaraz dodam zdjecia
bam
ws1dow.png
 
Last edited:

Beatka

Advanced User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
404
Reaction score
12
Odp: League of Legends

Kogo kupi? ? Zale?y mi na funie z gry i ?eby szybko si? niw nudzil. My?la?em nad yorickiem, lee sinem, viktorem.

Yorick dobry na solo topa niszczy prawie ka?dego lecz w late game robi si? s?aby
Lee Sin Super Jungler ma dobre gangi trudno mu uciec na gangu keszcze jak ma 6lvl...
Viktor? straszny ma?y zasi?g z Spelli, jak dla mnie jest s?aby :S mo?e dlatego ?e nie umiem nim zbyt dobrze gra? :)

z tych 3 polecam ci Lee Sin

a dla fun tak jak up Singed biegasz i nic nie robisz ^.^ albo Trynda puszczasz go on sam bije miniony i ludzi :X
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: League of Legends

To ?e prosy nie banuj? Kassadina to nie znaczy ze na elo <1250, nie powinno si? go banowa? ; ) jeszcze Brand kt?ry na niego jest s?aby ;d
Og?lnie pozdro ; D
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: League of Legends

Yorick dobry na solo topa niszczy prawie ka?dego lecz w late game robi si? s?aby
Lee Sin Super Jungler ma dobre gangi trudno mu uciec na gangu keszcze jak ma 6lvl...
Viktor? straszny ma?y zasi?g z Spelli, jak dla mnie jest s?aby :S mo?e dlatego ?e nie umiem nim zbyt dobrze gra? :)

z tych 3 polecam ci Lee Sin

a dla fun tak jak up Singed biegasz i nic nie robisz ^.^ albo Trynda puszczasz go on sam bije miniony i ludzi :X
Yorick s?aby w late game? Nie b?d?my ?mieszni. Lee Sin ma super jungle ale 5x ci??ej nim scarrowa? gr?. Viktor jest jednym z mocniejszych caster?w a jego ulti w teamfighcie po twoim deadzie nie raz zalicza quadre.

Nie kurwa, elo hell nie istnieje... Jebnijcie sie w g?owy.
34y4e84.png
Nie, nie istnieje.



B?agam, chocia? nie pierdolmy g?upot w tym temacie.
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: League of Legends

Yorick dobry na solo topa niszczy prawie ka?dego lecz w late game robi si? s?aby
Lee Sin Super Jungler ma dobre gangi trudno mu uciec na gangu keszcze jak ma 6lvl...
Viktor? straszny ma?y zasi?g z Spelli, jak dla mnie jest s?aby :S mo?e dlatego ?e nie umiem nim zbyt dobrze gra? :)

z tych 3 polecam ci Lee Sin

a dla fun tak jak up Singed biegasz i nic nie robisz ^.^ albo Trynda puszczasz go on sam bije miniony i ludzi :X
Yorick s?aby w late game? Nie b?d?my ?mieszni. Lee Sin ma super jungle ale 5x ci??ej nim scarrowa? gr?. Viktor jest jednym z mocniejszych caster?w a jego ulti w teamfighcie po twoim deadzie nie raz zalicza quadre.

Nie kurwa, elo hell nie istnieje... Jebnijcie sie w g?owy.
Nie, nie istnieje.



B?agam, chocia? nie pierdolmy g?upot w tym temacie.
 

Beatka

Advanced User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
404
Reaction score
12
Odp: League of Legends

Yorick s?aby w late game? Nie b?d?my ?mieszni. Lee Sin ma super jungle ale 5x ci??ej nim scarrowa? gr?. Viktor jest jednym z mocniejszych caster?w a jego ulti w teamfighcie po twoim deadzie nie raz zalicza quadre.
Tak Yorick je?li nie wyfarmi sie na topie to jest strasznie s?aby w late game...
Lee Sin samemu mo?e trudno ale za to ?atwo pomaga Midzie, topowi, Botowi na gangach co przez to te linie maja feeda :)
A Viktor pisa?em "Mo?e dlatego ?e nie umiem nim zbyt dobrze gra?"
 
Joined
Apr 5, 2012
Messages
29
Reaction score
1
Odp: League of Legends

To ?e prosy nie banuj? Kassadina to nie znaczy ze na elo <1250, nie powinno si? go banowa? ; ) jeszcze Brand kt?ry na niego jest s?aby ;d
Og?lnie pozdro ; D
Brand pickowa? po kassadinie ^_^
 

Denbrad

User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
39
Reaction score
1
Odp: League of Legends

Nie mia?e? kd powy?ej 3:1, wi?c przegra?e? sam przez siebie.
 
Joined
Apr 5, 2012
Messages
29
Reaction score
1
Odp: League of Legends

@up
Ty sie lepiej kurwa nie odzywaj, bo jeste? s?aby jak chuj... Zanim zacz??y si? teamfighty mia?em 5/1.
 

Dantez

Moim sekretem jest ciasto
Joined
May 22, 2008
Messages
1,206
Reaction score
202
Odp: League of Legends

lolrrk.png

Nie jest ?le :)
 

Dantez

Moim sekretem jest ciasto
Joined
May 22, 2008
Messages
1,206
Reaction score
202
Odp: League of Legends

lolvic.png

1st gra Maokai
 
Top