What's new

MOTM - komentarze

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: MOTM - komentarze

Tomek dopisze co zmieni?, a wam wszystkim radz? zaprzesta? zb?dnego spamu.

Milcz, zr?b porz?dek najpierw a p??niej pouczaj ludzi, burdel w dziale serwery i zapo a Ty masz to w dupie. Zreszt?, ten temat jest od tego "spamu" wi?c nie pierdol ?eby tego nie robi?.
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: MOTM - komentarze

O ile si? nie myl? to temat jest od SENSOWNEGO komentowania MOTM'u, a nie sposobu pisania Tomka...
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: MOTM - komentarze

kiedy zosta? wprowadzony ten zjebany przepis ?e zdj?cia musz? by? in-game i po chuj?
co to kurwa za g?wno w 15 punkcie regulaminu? dlaczego niby czyj? g?os ma by? wa?niejszy?
gdzie tu kurwa sprawiedliwo?? ja si? pytam?
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: MOTM - komentarze

Widz? typie ?e ewidentnie masz do mnie jaki? problem...
Zdj?cia maja by? in-game bo mapa ma si? dobrze prezentowa? w grze a nie w edytorze. (cho?by dla aspektu ?wiat?a kt?rego w edytorze nie ma... czasami robi?c map? w edytorze wszystko wygl?da poprawnie, a jak wbijesz do gry to masz buga dlatego powinno by? in game).
co to kurwa za g?wno w 15 punkcie regulaminu? dlaczego niby czyj? g?os ma by? wa?niejszy?
W regulaminie wyt?umaczy?em dlaczego jest tak a nie inaczej.
"~(W innym wypadku jest du?o ludzi co g?osuj? na koleg? bo jest ich qumplem, a tak to sprawiedliwe oko teamu t-neta b?dzie mog?o przechyli? szale i wy?oni? zwyci?zc?, ewentualnie podbi? rywalizacje)~"
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: MOTM - komentarze

". Screeny musz? by? wykonywane in-game, mapa musi si? godnie prezentowa? w grze a nie w edytorze. ~(Mo?na doda? jedno zdj?cie z map edytora aby podkre?li? swoje starania)~"

Ok, Tomek. Robi? mapki pod 10.7+ client, poniewa? nie znam si? na silnikach i tych sprawach, to prosz? Ci? aby? znalaz? mi silnik i pom?g? mi go ogarn?c ?ebym m?g? robi? te prace w trybie in-game. Ale je?li nie potrafisz tego zrobi? to zmie? ten pkt na taki ?ebym m?g? wykonywa? zdj?cia w rme. Czekam na Twoj? odpowiedz :)
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: MOTM - komentarze

No nie...
No nie r?b ju? z siebie debila za przeproszeniem wi?kszego ni? jeste? ziom silnika nie potrafisz znale?? to co ty tyle lat tu robisz ?
spr?buj tego...
debpng_srpxrqq.png

Mo?e to ci pomo?e. :wink:
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: MOTM - komentarze

No nie...
No nie r?b ju? z siebie debila za przeproszeniem wi?kszego ni? jeste? ziom silnika nie potrafisz znale?? to co ty tyle lat tu robisz ?
spr?buj tego...

Mo?e to ci pomo?e. :wink:

Dlaczego mnie obra?asz? Czy ja Cie wyzywam? Ja napisa?em Ci szczerze a Ty dalej z wyzwiskami mi wyje?dzasz, taki poziom reprezentujesz? Wida? nic si? nie zmieni?e? od czasy kiedy by?e? zwyk?ym userem.
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: MOTM - komentarze

Ja do Ciebie Tomku jako do usera nic nie mam ale nie podoba mi si? to, w jaki spos?b traktujesz innych oraz sam dzia? mapping po tym jak otrzyma?e? moderatora.
No ale je?li pod koniec ankiety ludzie ci? popr? i podoba im si? obecny stan rzeczy, to nie b?d? wi?cej kwestionowa? twoich wybor?w. Przegrywa? te? trzeba umie? :)
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: MOTM - komentarze

A mo?e jak u?ytkownik nie b?dzie m?g? sam zrobi? takich screen?w to robi z map edytora, przesy?a map? moderatorowi i ten robi te same screeny, ale in-game?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: MOTM - komentarze

A mo?e jak u?ytkownik nie b?dzie m?g? sam zrobi? takich screen?w to robi z map edytora, przesy?a map? moderatorowi i ten robi te same screeny, ale in-game?

Pomy?l, nikt Ci mapy nie wy?le nawet moderatorowi ?eby ssy zrobi? :)
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: MOTM - komentarze

Kto jest taki g?upi, ?eby zmieniac regulamin na jeszcze jaki? fuckin' shit? Idiotyzm totalny, gdzie trzeba dawac tylko screeny z in-game. A dobra a jak kto? powoli np. z map editora, ale w dobrej rozdzielczo?ci? Po co? ten konkurs powsta?. Jeszcze debilizmem jest to dla mnie, ?e wi?ksz? przewag? w g?osowaniu maj? osoby z kadry. A co z u?ytkownikami w tym ex-cz?onkowie kadry? Zastan?w si? Tomek co ty robisz.

PS: W dupie mam warny, nawet jakikolwiek dostan?.
 
Last edited:

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: MOTM - komentarze

zmieni?em opini? przez t? zmian? regulaminu.. to jaka? kpina :) mog? mie? wyrozumia?o?? ale kur.. in-game? 80.. nie 90% screen?w na motm to screeny z edytora. ile sqm obejmuje client tibii? zr?b jaki? temat z wielkim obszarem.. to ka?dy po 20 zdj?? niech wkleja.. Bezsens. Teraz to na motm nie mia?oby sensu wgl si? wysila?, lepiej wydzieli? sobie 3 kwadraty na 3 screeny odpowiednio obliczy? ile client pokazuje sqm i wymappowa? to w .. godzin?? ._.

Si?a g?osu?????? Czy kogo? tu nie popier.. <sorka ._.>

Z?ote miasto? Oh my god...... jak ja to zrobi? na 8.6 xd...
To teraz by mappowa? potrzebny jest silnik .. spoko c;

/edit 10 raz bo nie wytrzymam, czeka?em na motma, a tutaj si? odbywa jaki? cyrk.. 3 screeny ingame + 1 z map edytora "Aby podkre?li?" , nie oceni? prac? BO podkre?li?... Dla mnie screeny in-game zawsze traci?y w oczach bo wykonuj?cy je staraj? si? "Ulepszy?" te swoje screeny cieniami, tak jakby z g?w%@ da?o si? zrobi? ?arcie.. Damn, tu takie bezsensy lec?....

Jako, ?e na starych zasadach pozwoli?e? wybra? temat poprzedniemu zwyci?zcy(temat jest beznadziejny), rozumiem, ?e r?wnie? nie musz? wkleja? screen?w in-game w tym motm :) bo stare zasady :> ... mam racj??
 
Last edited:

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: MOTM - komentarze

Co masz do ,,Z?otego miasta"??
Ja to mam zamiar zrobi? na 8.6 i mam ju? zarysy nw gdzie widzisz problem.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: MOTM - komentarze

Co masz do ,,Z?otego miasta"??
Ja to mam zamiar zrobi? na 8.6 i mam ju? zarysy nw gdzie widzisz problem.

Bo to s?aby temat w chuj... Z?ote miasto wtf? We? nam wyt?umacz jak to ma wygl?da??
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: MOTM - komentarze

Tak trudno si? domy?le??
Zr?b pustynne miasto i tyle.
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: MOTM - komentarze

No okej :D
Ma?o ludzi... Ma?o mapper?w robi Pustynne Miasta dlatego go wybra?em :D
+Dlatego, ?e pustynne miasto to by?a pierwsza moja praca kiedy zaczyna?em :d
Mam nadziej? ?e to zrozumiesz ;d
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: MOTM - komentarze

No okej :D
Ma?o ludzi... Ma?o mapper?w robi Pustynne Miasta dlatego go wybra?em :D
+Dlatego, ?e pustynne miasto to by?a pierwsza moja praca kiedy zaczyna?em :d
Mam nadziej? ?e to zrozumiesz ;d

Ale co ma pustynne miasto do "z?ote miasto"? Mog?e? wybra? normalny temat z kt?rym ludzie nie mieliby problemu... Dlatego uwa?am ?e to moderator powinien wybiera? temat tak samo jak ja to robi?em kiedy organizowa?em motm, oczywi?cie z pomoc? innych.
 
Top