What's new

MOTM - komentarze

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: MOTM - komentarze

Ponawiam pytanie, poniewa? nikt nie odpowiedzia? a w zasadzie nasz mod. Skoro na starych zasadach pozwoli?e? wybra? temat, to na starych zasadach mog? wys?a? wszystkie screeny z edytora :> ? b?d?my fair. :p
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: MOTM - komentarze

@frida22
Nie ?e pozwoli?em tylko by? jeszcze stary regulamin. ;d
Temat zosta? wybrany jeszcze na starym regulaminie.
Bene wybra? temat -> zmiana regulaminku -> Og?oszenie konkursu :wink:
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: MOTM - komentarze

Og?oszenie konkursu -> Bene wybra? temat-> zmiana regulaminku. Tak to by?o :D
 
Last edited:

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: MOTM - komentarze

po og?oszeniu konkursu jest wybierany temat przez poprzedniego zwyci?zc? wi?c fair by by?o jecha? na starych zasadach :> tym bardziej dla mnie, bo robienie ma?ych mapek kt?rych nie da si? pokaza? w ca?o?ci in-game mija si? z celem i demotywuje ;/ a na screenie z rme co poka??? jedno pi?tro? bezsens. Aktualnie by m?c bra? udzia? musz? postawi? serwer na wersji 10+ ......

/edit eh.. to ja mam kilka pyta? a w zasadzie nie?cis?o?ci co do regulaminu, kierowane do: [USER]TomekChleje[/USER]
1.
16. Tworzenie multikont w celu g?osowania na siebie b?dzie skutkowa?o dyskwalifikacj?.
Nie ma mowy w regulaminie o zakazie g?osowania na siebie, czy to oznacza, ?e g??wnym kontem mo?na czy nie? G?upio by by?o jakby wgl. mo?na by?o tak zrobi? no nie : )? jak dla mnie absurd.

2. Max 3 zdj?cia a potem w innym punkcie, ?e mo?na do??czy? screen z edytora to wlicza si? w 3 zdj?cia czy oznacza, ?e mog? by? 4 -> 3 ingame 1 z edytora?

3. Mo?na wys?a? tylko screen z edytora? Aktualnie wol? 2 godziny po?wi?ci? na map? ni? na konfigurowanie jakiego? zje..go <sorka> Silnika.

4. Kto normalny, kto po?wi?ca du?o czasu nad swoj? prac? przes?a?by j? komukolwiek by zrobi? screeny? No dalej, odpowiadaj ;D! Zapewnienia bezpiecze?stwa nic nie dadz?, mnie to po prostu nie przekonuje.
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: MOTM - komentarze

Jak widzisz, nasz mod ma wyjebane na Twoje s?owa :D
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: MOTM - komentarze

Nie tyle wyjebane, co dotrzyma? s?owa.
Dotrzymuje s?owa rezygnuje z funkcji moderatora i? to co robi?em by?o dla zbyt wielu s?abe, a nie t?dy droga widocznie si? nie nadawa?em. Robi?em to dobrowolnie i? tak powinno to wed?ug mnie wygl?da?, lecz zdania s? podzielone przegra?em odchodz?. :wink:
Nawet jak by by? remis to tak jak bym przegra? bo wi?kszo?? nie by?a zadowolona.
odchodz? jako moderator lecz nie jako ziomek.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych !:wink:
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: MOTM - komentarze

Nie odejdzie bo g?osowali?my z multi :D. Co w regulaminie nie ma mowy o tym ?e nie wolno u?ywa? multi itd, no ale jak kto woli :D. Niech zostaje :)
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: MOTM - komentarze

Nie odejdzie bo g?osowali?my z multi :D. Co w regulaminie nie ma mowy o tym ?e nie wolno u?ywa? multi itd, no ale jak kto woli :D. Niech zostaje :)

Widzia? post Eturla, mimo wszystko i tak zrezygnowa?.
W og?lnym regulaminie nie widz? zakazu korzystania z multi (popraw mnie je?li to przeoczy?em) a w tej ankiecie nie by?o ?adnego zakazu tego rodzaju.
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: MOTM - komentarze

Hm, mam takie pytanie, kiedy nast?pny motm? Tak, wiem, ?e dopiero co si? sko?czy? poprzedni i widz?, ?e konkretnych dat rozpocz?cia nigdy nie by?o i tu pojawia si? m?j ma?y pomys?, aby wybra? dat? ka?dego miesi?ca np. 10-tego ka?dego miesi?ca rozpocznie si? wyb?r/g?osowanie jaki temat b?dzie, a nast?pnie zostanie podana data do kiedy oddajemy prace. Tak o, aby by? jaki? porz?dek. Co my?licie?
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: MOTM - komentarze

By?y niewielkie op??nienia zwi?zane ze sprawami organizacyjnymi. Dzi? pojawi si? nowy temat.
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: MOTM - komentarze

Po tym g?osowaniu MOTM zostanie prawdopodobnie na jaki? czas zawieszony ze wzgl?du na niskie zainteresowanie konkursem (lub przekazany kt?remu? z moderator?w dzia?u je?li b?dziemy w tym widzieli jaki? sens).

@#Ada?
Skargi na post?powanie kadrowicz?w mo?esz sk?ada? w dziale technicznym.

@DenZ
P?ki co nikogo godnego globala nie widzia?em, przynajmniej w?r?d obecnych zielonych. Zreszt? i tak to zale?y tylko od administrator?w.
 

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: MOTM - komentarze

I bardzo dobrze. Po ostatnim turnieju + podsumowuj?c ostatnie edycje motma r?wnie? nie widz? w tym sensu.
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: MOTM - komentarze

Tu si? za ka?dym razem inne cuda dziej?... Po MOTM #33 Shirako doda? w swojej galerii screena, kt?ry zosta? odrzucony, wi?c jakim cudem screen nr 3 w aktualnym MOTM'ie zosta? dopuszczony? :eek:
 

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: MOTM - komentarze

Praca numer 3.. ociera si? o wyznaczony temat i nie ?amie regulaminu konkursu. Wi?c?
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: MOTM - komentarze

Mam propozycje. Zako?czy? MOTM na zawsze. A najlepsze walki (w mappingu) pomi?dzy u?ytkownikami nagradza?.
Proste? Proste.

Chodzi mi o to, ?e jak zmierzy si? dw?ch ,,?rednich" mapper?w (nie m?wi? tu o amatorce bo na to szkoda czasu) na wybrany przez osob? rzucaj?c? osob? temat, ten kto wygra ten zgarnia ile? tam pkt.
I kto chce niech si? bawi w takie co?.

Wiem wiem.. Teraz b?dzie 100.000 hejt?w po ch*j to?

Jak ju? maj? by? konkursy, zawody mapperskie to niech u?ytkownicy sami sobie wybieraj? ,,r?wnych sobie" rywali. Niech rzucaj? wyzwania, tematy, terminy itd.
Najlepszych (zwyci?zc?w) nagradza? reputem. Jakie? inne medale np po XX wygranych walkach. (oczywi?cie z r?wnymi sobie przeciwnikami)

Dzi?kuj? tyle w temacie.
Czekam na Hejty, nie pozdrawiam.
Co na to jaki? Mod-Adm.?
 

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: MOTM - komentarze

Chodzi mi o to, ?e jak zmierzy si? dw?ch ,,?rednich" mapper?w (nie m?wi? tu o amatorce bo na to szkoda czasu) na wybrany przez osob? rzucaj?c? osob? temat, ten kto wygra ten zgarnia ile? tam pkt.
No chyba kpisz ?e jeszcze b?d? rozdawane nagrody za potyczki mi?dzy u?ytkownikami od tak. No chyba ?e sami sobie b?d? reputy sypa?, wtedy co innego.

Zreszt? nie trzeba by? kadrowiczem by zorganizowa? jakikolwiek konkurs. Jak kto? czuje potrzeb? robienia kolejnej szopki w stylu motma to porozmawia sobie z administratorem i wyja?ni to i owo.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: MOTM - komentarze

Rozmowa z adminem to rozmowa ze ?cian? xD
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: MOTM - komentarze

taka rzecz wszystkie "bolidupki" xD tylu was jest.. narzekacie na motm.. to mo?e kurna wzi?liby?cie udzia? nazbiera?oby si? z 6 os?b kt?re robi? wi?cej ni? napis "magiczny portal" po?wi?c? CHO?BY te 2 godziny na ma?? ale tematyczn? prac? i niech sobie motm ?yje. Je?li narzekasz a nie tworzysz to nie masz podstaw do narzekania. c;
 
Top