What's new

Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

2. Nie m?wi?, ?e ulubionym, na pewno jednym z. Bardzo uspokaja mnie ich muzyka, maj? ?wietne teksty, c?? wi?cej doda?.
Jak mo?e uspokaja? takie napierdalanie? posluchaj sobie odg?os?w lasu, albo morza, czy co?... :D
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Jak mo?e uspokaja? takie napierdalanie? posluchaj sobie odg?os?w lasu, albo morza, czy co?... :D

Ka?dego mo?e uspokaja? co innego. Mnie np. denerwuje d?u?sze s?uchanie ?piewu ptak?w, a takiej muzyki, z fajnymi tekstami, mog? s?ucha? godzinami i jest to naprawd? bardzo relaksuj?ce ; )
 

Old Qulimax

Active User
Joined
Aug 10, 2012
Messages
64
Reaction score
5
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Zadam pytania w takim stylu jak nazwa tematu ;d
1.Myjesz w?sy?
2.Czy dotykanie p?dzelka jest czym? strasznym?
3U?ywasz drukarki do mycia okien?
4.Co s?dzisz o ?ar?wkach?
5.Ile szczur?w urodzi? szczur tamtej szczurzycy od s?siad?w, ale te szczury to szczury takie, ?e ta szczurzyca zdradza?a szczura i co teraz ze szczurami?

Notka moderatorska:
3. Zabronione jest zadawanie pyta?:
- o niskim poziomie intelektualnym


Sorry, ale ja jestem g?upi i nie umiem zadawa? m?drych pyta? :/
 
Last edited:

hadEs

Active User
Joined
Aug 27, 2009
Messages
115
Reaction score
5
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Pytanko:
Czym si? na co dzie? zajmujesz ?
 
Last edited by a moderator:

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Czym si? na co dzie? zajmujesz ?

W chwili obecnej s?odkim lenistwem, wstawaniem wczesnym po?udniem i fajnym sp?dzaniem wolnego czasu. Korzystam z ostatnich chwil do?? d?ugich wakacji tu? po liceum a jeszcze przed studiami ;D
 

Old Qulimax

Active User
Joined
Aug 10, 2012
Messages
64
Reaction score
5
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

@kostek
Dzi?kuje za Twoje komplementy :)

Pytanie. Dlaczego lub z jakiego powodu zmieni?e? nazw? konta z Aramiszon na Serj_Tankian?
 

hadEs

Active User
Joined
Aug 27, 2009
Messages
115
Reaction score
5
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

@kostek
Dzi?kuje za Twoje komplementy :)

Pytanie. Dlaczego lub z jakiego powodu zmieni?e? nazw? konta z Aramiszon na Serj_Tankian?
Ale? prosz? Cie bardzo !

Wracaj?c do tematu :)

W jaki spos?b awansowa?e?/dosta?e? pozycj? "CM" na TNP :)?
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Pytanie. Dlaczego lub z jakiego powodu zmieni?e? nazw? konta z Aramiszon na Serj_Tankian?

Tamt? nazw? mia?em ju? do?? d?ugo i troszk? mi si? znudzi?a szczerze m?wi?c. Szuka?em czego? nowego, a ?e nie chcia?o mi si? d?ugo zastanawia? nad czym? w?asnym, po prostu wybra?em imi? i nazwisko mojego ulubionego artysty.

W jaki spos?b awansowa?e?/dosta?e? pozycj? "CM" na TNP :)?

Jaki? czas temu (z 3-4 miesi?ce? mog? si? myli?), na Forum mia?a miejsce debata na temat rangi CM, po??czona z p??niejszym g?osowaniem. By?o kilkoro kandydat?w, szczerze m?wi?c na pocz?tku nie liczy?em na zwyci?stwo, ale jak wida? du?a cz??? spo?eczno?ci Forum obdarzy?a mnie zaufaniem i powierzy?a mi swoje g?osy, z czego bardzo si? oczywi?cie ciesz?. Mo?na wi?c powiedzie?, ?e jest to jedyna ranga na Forum o losie kt?rej zadecydowa?o w pe?ni demokratyczne g?osowanie ^^
 

Old Qulimax

Active User
Joined
Aug 10, 2012
Messages
64
Reaction score
5
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Sk?d wzi?? si? pomys? na Tw?j nowy awatar w profilu?
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Sk?d wzi?? si? pomys? na Tw?j nowy awatar w profilu?

Pewnie st?d, ?e facet w awatarze nazywa si? Serj Tankian ^^

1. Jak zapatrujesz si? na fakt, ?e Kurtis odszed? z forum?
2. Ulubiony kawa?ek SoaD?
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Sk?d wzi?? si? pomys? na Tw?j nowy awatar w profilu?

Tak jak wspomnia? ju? Xervin - magii nie ma, u?miechni?ty facet w awatarze to Serj Tankian.

1. Jak zapatrujesz si? na fakt, ?e Kurtis odszed? z forum?
2. Ulubiony kawa?ek SoaD?

1. Z Forum jak z Forum, z kadry. Rozmawiali?my o tym w redaktorskim, wi?c mog? si? tylko powt?rzy?. Z faktu jego odej?cia z kadry jestem bardzo zadowolony, co prawda nast?pi?o to stosunkowo p??no, ale rozumiem, ?e pewne ?rodki ostrzegawcze trzeba by?o wyczerpa?. Wi?cej nie chc? m?wi?, bo o nieobecnych ?le si? nie m?wi.
2. Z jednym by?oby ci??ko, wi?c daj mi chocia? szans? na top3 ; ) "Soldier Side", "B.Y.O.B." , "Toxicity".
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Kontrolujesz bestie? : P
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Kontrolujesz bestie? : P

Oh, kolejne z serii zab?jczych pyta? nad kt?rymi Marcin my?li dniami i nocami. Tak Marcinku, bestio Ty moja, jeste? pod sta?? kontrol?.
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Widzia?e? kiedy? jak w?? po?yka co? wielkiego?
 

Old Qulimax

Active User
Joined
Aug 10, 2012
Messages
64
Reaction score
5
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Je?li mia?by? szanse zostania Adminem forum tnp, co by? w nim zmieni??
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Je?li mia?by? szanse zostania Adminem forum tnp, co by? w nim zmieni??

W?a?ciwie decyzje na tym szczeblu podejmowane s? kolegialnie, wi?c raczej sam niewiele bym zdzia?a?, ale gdyby, to na pewno lekko przebudowa?bym profil tematyczny Forum, odchodz?c prawie ca?kowicie od RL Tibii i przesuwaj?c si? du?o mocniej w stron? OTS. Tutaj te? szuka?bym pola do wsp??pracy z rozwijaj?cymi si? projektami. RL Tibi? ograniczy?bym do dawno zapowiadanego portalu (o ile oczywi?cie by?aby mo?liwo?? jego powstania) + kilku dzia??w. Przywr?ci?bym dawny podzia? rang, a support przydzieli? do dawniej ustalonych dla tej rangi zada? - g??wnie uzupe?niania dzia??w z downloadem. O sferze "community" nie b?d? ju? wspomina?, bo ostatnio Forum w tej kwestii posz?o bardzo do przodu i poprawne relacje trzeba po prostu utrzymywa?.
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Serj na admina!

..
Nie no, tak powa?niej to deklaracji naprawd? przyjemnie "s?ucha?", a jeszcze przyjemniej takowe deklaracje "wyg?asza?". Ka?da osoba maj?ca tu kiedykolwiek administratora mia?a zapewne podobnie ambitne plany. Natomiast w?tpi? by chocia? 20% tych plan?w si? zi?ci?o. Osobi?cie to o czym napisa?e?, stworzy?o by w?a?ciwie forum, jak dla mnie, idealne. No ale c??.. marzenia.


ps.
Pytanie: Jeste? z 1994 rocznika? Sk?d znasz takie fajne s?owa?
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Sprawdzacie raporty?
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Serj na admina!

..
Nie no, tak powa?niej to deklaracji naprawd? przyjemnie "s?ucha?", a jeszcze przyjemniej takowe deklaracje "wyg?asza?". Ka?da osoba maj?ca tu kiedykolwiek administratora mia?a zapewne podobnie ambitne plany. Natomiast w?tpi? by chocia? 20% tych plan?w si? zi?ci?o. Osobi?cie to o czym napisa?e?, stworzy?o by w?a?ciwie forum, jak dla mnie, idealne. No ale c??.. marzenia.


ps.
Pytanie: Jeste? z 1994 rocznika? Sk?d znasz takie fajne s?owa?

Wiadomo, na deklaracjach g??wnie opieraj? si? wszystkie mo?liwe kampanie, a jak wida? nasze spo?ecze?stwo wci?? wierzy w przedwyborcze obietnice i daje si? ?apa? jak dzieci. Ja jestem zdania, ?e lepiej mie? do?? rozbudowany plan dzia?ania, by nawet przy sukcesie na poziomie tych 20% mie? ju? co? wykonanego. Jakby? tak podliczy?, to ww. deklaracje s? w du?ej mierze po prostu planami kolejnych ekip rz?dz?cych na TNP. Portal czy zaj?cia supportu by?y dyskutowane jeszcze gdy ja by?em w kadrze, s? to rzeczy w pe?ni wykonalne. Przej?cie w stron? OTS ju? troszk? mniej, bo Forum to jednak tibia.net.pl, ale rzeczy kt?re da si? zrobi? jest naprawd? sporo, szczeg?lnie przy du?o wi?kszym zainteresowaniu w?a?ciciela Forum, objawiaj?cym si? w osobie Pico. Jeszcze rok temu mo?na by?o o tym pomarzy?.

Tak, 22.09.1994, w sumie ju? "stara dupa" ze mnie. Czy znam fajne s?owa? A nie wiem ; ) Du?o czytam, moje przysz?e studia oparte s? w du?ej mierze na gadaniu, wi?c tak si?? rzeczy dobrze jest powi?ksza? zas?b s?ownictwa.

Sprawdzacie raporty?

Mo?e Ci? to rozbawi, ale to samo pytanie zda?em dzi? jednemu mojemu koledze z kadry ; ) Ja nie mam dost?pu do raport?w, wi?c nie mam ich jak sprawdza?.
 
  • Like
Reactions: Raa

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Oh, kolejne z serii zab?jczych pyta? nad kt?rymi Marcin my?li dniami i nocami. Tak Marcinku, bestio Ty moja, jeste? pod sta?? kontrol?.

Chodzi?o o raka : c
 
Top